Зростаюча місяць у червні 2016 року, її вплив.

Зростаюча місяць у червні 2016 року здатна вказати дорогу, сприймати, створювати, будувати, акумулювати енергію, позитивно вплинути на всі процеси, які їй під силу зберегти.

Дія на організм

Під час молодого місяця прихильно пройдуть будь-які заходи і методи підтримки організму в залежності від знаків зодіаку, в яких вона знаходиться. Посилюються в цей проміжок часу дії різних мінеральних речовин і вітамінних комплексів, швидше засвоюються: кальцій, магній і залізо. Організм людини наповнюється енергією і силою. Трохи слабкіше стає імунітет, важче переносяться простудні захворювання. Чим більше виростає місяць, тим більше проблем з’являється в організмі людини, що погано загоюються рани, з’являється набряклість ніг, тяжкість у шлунку, повнота. Тому слід трохи скорегувати свій раціон харчування, якщо у вас немає бажання сильно набрати вагу.

Вплив на красу

Рекомендується стригтися саме на зростаючу місяць, волосся починають рости швидше звичайного, і стають більш густими і здоровими.

Зростаюча місяць у червні 2016 року, її вплив.

Шкірний покрив вбирає в себе всі вступники до нього корисні речовини і вітаміни. Прекрасний час для проведення різноманітних косметологічних процедур, спрямованих на живлення і зволоження шкіри.

Зростаюча місяць у Овні

Цей період переповнена зайвими моральними напругами, подолання поставлених на шляху перешкод. Слід якомога частіше прислухатися до свого тверезого глузду і постаратися зберегти свої нервові клітини.

Зростаюча місяць у Тельці

Цей період володіє особливою практичністю і педантизмом. Можливо, саме зараз слід зробити генеральне прибирання квартири або придбати будинок, навести порядок у фінансових звітах або провести планову інвентаризацію. Робота в цих напрямках буде йти легко і невимушено.

Зростаюча місяць у Близнюках

Найкращий час для невеликих подорожей, поїздок у відрядження. Здійснивши це, ви зможете отримати масу позитивних емоцій від перегляду нових місць і пам’яток, наповніть себе новими ідеями і зарядитесь позитивною енергетикою тих місць.

Зростаюча місяць у Леві

Без побоювання приймайте допомогу рідних, близьких людей, а також колег. Ви можете опинитися в складній ситуації, коли ваш творчий потенціал піде на спад. Саме в цей непростий час до вас прийдуть на допомогу ваші вірні і перевірені товариші, які внесуть нові ідеї, які передбачають правильний вихід із ситуації.

Зростаюча місяць у Леві

Любителям красивих, дорогоцінних виробів варто побалувати себе хоча б спогляданням цих творів мистецтва. Прогуляйтеся по магазинах, салонах, милуючись прекрасними шедеврами, ви підвищите свій творчий та емоційний потенціал на саму вершину.

Зростаюча місяць у Діві

Нудне і томне час, ви можете відчувати себе як-то опустошенно, як у свідомості, так і в душі. Не варто забувати, що в кожній людині за маскою жорсткості криється ранима, кришталева душа. Зростаюча місяць в черговий раз нагадує, що слід більше часу проводити з близькими та друзями в комфортній атмосфері.

Зростаюча місяць у Терезах

У цей період часу люди прагнуть поставити чітку межу між діловим і особистим. Настав сприятливий час для з’ясування стосунків, але рекомендується почати з усіх за і проти, проаналізувати ту чи іншу ситуацію. І лише після цього виносити остаточний вердикт.

Зростаюча місяць у Скорпіоні

Цей час призначений для особистих емоційних переживань і турбот. Необхідно зайнятися проблемами психологічного аспекту. Домовтеся про зустріч з друзями, поговоріть про особисте з близькими. Оточіть себе надійними і турботливими людьми.

Зростаюча місяць у Стрільці

Оптимальний час для виїзду за кордон, якщо ви ще там не були, але дуже цього хотіли. Зараз це саме той час, щоб здійснити задумане.

Зростаюча місяць у Козерозі

В цей період ви відчуєте неймовірний прилив енергії для вирішення ділових питань. Головним моментом є правильне розпорядження цим припливом, направте його, наприклад, на підвищення посади, зарплати, пільг чи якихось привілеїв. Але якщо ви до цього не готові, тоді не варто нічого робити, так як це може мати невдалий поворот.

Зростаюча місяць у Водолії

Саме час подумати чи згадати про благодійництво та пожертвування. Поділившись з бідною людиною, ви отримаєте моральне й емоційне задоволення.

Зростаюча місяць у Рибах

У цей період ви можете відчути якийсь дисбаланс в організмі, з’явиться відчуття слабкості і легке нездужання. Але не варто приймати велику кількість медичних препаратів, так як їх токсичну дію в цей період істотно посилюється.

Зростаюча місяць у садівництві

Зростаюча місяць у червні 2016 року, її вплив.

Зростаюча місяць у червні 2016 року дозволяє культурам, які потрапили в землю, активно рости і розвиватися. З цього випливає, що садити помідори, огірки, капусту та інші надземні культури краще в період зростаючого місяця. А все, що росте і розвивається під землею – на убуваючу місяць.

Що можна робити на зростаючу місяць

У цей період у вас є чудова можливість успішно почати і закінчити важливі для вас справи. Але варто запам’ятати, що можна робити під час зростаючого місяця.

  • Маючи в планах будівництво житла, перший цеглинка закласти на зростаючу місяць.
  • Інвестувати який-небудь проект або вкласти кошти в банк, також бажано в цей час.
  • Нові речі прослужать вам набагато довше, якщо купити їх на зростаючу місяць.
  • Знайомства, зав’язані відносини порадують вас своєю тривалістю й надійністю, не залежно від того, дружні або любовні.
  • Випаде можливість відкрити в собі якісь нові можливості. Відкривайте без побоювання, це піде вам тільки на користь, навіть якщо ви і не очікували в собі таких нових здібностей.

Зростаюча місяць у червні 2016 року, її вплив.

Зростаюча місяць буде вподобу вам, дозволяти реалізувати себе і свої мрії, здійснити задумані плани, варто спробувати все це охопити і нічого не упустити. Адже все у ваших руках, не втрачайте свій щасливий шанс.


Резюме:
Ідеальний час закласти перший камінь у фундамент на зростаючу місяць.
Зростаюча місяць у червні 2016 року — поштовх новим ідеям і можливостям.
Місячний календар на червень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: