Зоряний шлях 3 (Стар трек 3) 2016

Зоряний шлях 3 (Стар трек 3) 2016

Кіностудія Парамаунт розповів про вихід нової прем’єри фільму про пригоди Зоряний шлях. На екранах телеглядачі зможуть побачити в 2016 році 8 липня. Ця дата обрана не випадково. Адже якщо заглибитися в майбутнє, то рівно 50 років тому вийшов перший фільм Стар трек.

Тоді цей проект швидко став популярним серед всіх глядачів. Картина отримала франшизою. Вже більше 12 повнометражних картин знято на сьогоднішній день. Також можна зустріти комп’ютерні ігри і навіть кілька написаних книг. На цей раз зйомками картини буде займатися не Джей Джей Абрамс, а Джастін Лін.

На місце Роберта Орсі прийшов Лін. Звичайно ж у Орсі ця картина була б дебютною. У Голлівуді Орсі знають більше як продюсера і сценариста. А ось у травні 2014 року цей чоловік отримав роботу в якості режисера Зоряного шляху. Також були чутки про те, що над фільмом буде працювати Джо Корніш. Але його зміг обігнати Орсі.

Так що тепер все в його руках. З проекту все-таки вибув Роберт. Як завжди, чутки говорять про те, що студія не прийняла варіант сценарію, який він затвердив. А от якщо говорити про Джастине, то він дуже навіть хороший варіант, адже його не раз помічали в плідних роботах. Про цю людину можна судити за різними частим Форсажу, які теж припали до смаку глядачам.

На сьогоднішній день, повний акторський склад ще не затверджений. Але швидше за все глядачі будуть бачити вже полюбилися особи в новій кінострічці. Достовірні джерела свідчать, що Кріс Пайн, Зої Солдана і Закарі Куінто будуть приймати участь у зйомках третьої легендарної частини.

Ще в 2013 році можна було бачити повнометражний фільм. Він називався Зоряний шлях: Відплата. Варто сказати, що було виділено понад 190 мільйонів доларів для роботи над цією картиною. У той же момент, касові збори були рівні 450 мільйонів доларів. Не можна назвати феєричної прибуток від продажів, але зате всі витрати окупилися.

В мережі також почали ходити чутки про те, що творці тріквела можуть покликати знаменитого Брайана Крэнестона, який виконає одну з головних ролей. Тільки от від самого актора поки остаточної відповіді ніхто не чув. Але режисер вже не перший раз ведуть з ним переговори. Актор став дуже відомий в Голлівуді. Багато його пам’ятають за серіалом під назвою «У всі тяжкі».

А ось від зйомок, на жаль, відмовився Саймон пег. Але зате він готовий написати сценарій до кінострічки. Актор вже не перший раз займається такою діяльністю до цього він встиг написати сценарій до таких фільмів, як Армагедецц, Зомбі на ім’я Шон і Стать: секретний материальчик.