Знесення п’ятиповерхівок в Москві в 2016 році

Знесення пятиповерхівок в Москві в 2016 році

Вже давно в столиці вирішують питання щодо знесення п’ятиповерхівок. Ці будинки вже відстояли своє, тепер вони можуть зруйнуватися і з-за цього можуть постраждати багато людей. Тому президент Росії вирішив винести якийсь закон про те, що всі п’ятиповерхові будинки в 2016 році повинні бути знесені.

У столиці вже завершується програма зі знесення цих будинків, які можна назвати першим періодом індустріального домобудівництва. До таких будинків треба віднести: панельні житлові будинки з невеликими кухнями, суміжними кімнатами, суміщеними санвузлами, в яких немає сміттєпроводів, а іноді навіть балконів.

Дана програма, за даними мерії, вже виконана на цілих 85 відсотків. Сергій Собянін заявив, що близько 1.5 тисяч будівель вже знесено. Залишилося ще приблизно 250. в цьому році планують знести 116 п’ятиповерхівок, як зазначено в програмі. В районі Свибилово вже зараз ламають п’ятиповерхівки і будують нове житло для переселенців. Деяку частину новобудов оплачують інвестори, другу частину – міський бюджет.

У 2016 році в Москві хочуть знести приблизно 130 будинків. За планом в 2016 році повинно залишитися 4 п’ятиповерхівок. Можна сказати, що в наступному році все зносяться серії будинків зникнуть з лиця землі. У столиці залишаться також п’ятиповерхівки зносяться серій як, панельні, так і цегляні. Столична влада, в найближчі п’ять років можуть запустити пілотний проект по оновленню житлових кварталів з будинками зносяться серій в такому районі як Зюзино, який знаходиться на південно-заході Москви.

Де ж будуть жити переселенці все це час? Уряд має їм дати упоряджене житло, рівнозначне визволеної квартирі. Рівнозначним житлом при цьому. Визнається так площу, яка не менше площі колишньої квартири. Кількість кімнат має теж відповідати кількості кімнат у вивільненій житло. За різницю у вартості квартир, які обмінюються, доплату брати не будуть.

Іноді влади намагаються виділити житло для переселенців у звичному їм районі. У крайньому разі, у своєму окрузі. Якщо сім’я хоче переселитися в квартиру побільше, то тоді можуть запропонувати будь-який округ. За умови, що у влади є ця можливість. Жителів Зеленограда і Центрального округу переселять в межах цих округів. Наприклад, з Таганки можна буде переїхати на Пресню. Якщо у мешканців багато речей, то їх перевозять в нові будинки абсолютно безкоштовно або інвестор, або місто. Все залежить від того, хто буде фінансувати будівництво.