Знаки дорожнього руху 2016

Знаки дорожнього руху 2016

Якщо пригадати зміни у правилах оформлення дорожніх знаків, яке було випущено в листопаді 2010 року, то можна зробити висновок, що суттєвих реформ у майбутньому році не передбачається. Розберемо докладніше. Отже, знаки дорожнього руху 2016, за твердженням уряду, будуть мати більший пріоритет над розмітками.

В місті будь-якого транспортного засобу, необхідно буде користуватися ближнім освітленням. Інструктори ж по водінню в автошколах повинні будуть ретельно пристібатися ременів безпеки. Звичайно ж, це стосується і будь-якого водія. Всі розпорядження, зміни і доповнення до основних існуючих описів і вимогам закріплені в Положенні про зміну дорожніх знаків і затверджені Прем’єр-міністром.

Враховуючи поправка до правил дорожнього руху або ПРАВИЛ дорожнього руху, всі знаки, існуючі і закріплені у Положенні, мають прямий пріоритет над дорожніми розмітками, до цього часу ж перевагою володіли лише тимчасово розміщені знаки на закріплених частинах доріг і магістралей. У новій редакції Правил йдеться про те, що якщо значення знака і ліній дорожньої розмітки не співпадають і навіть суперечать один з одним, тоді водій повинен спочатку дивитися на дорожній знак, потім вже на розмітку.

Уряд також схильне знову повернутися до посилення безпеки на дорогах шляхом встановлення додаткових знаків до існуючих розмітка у вигляді «зебри». Якщо «зебру» видно не завжди, то на знаки водії звертають увагу більше і частіше всього. Адже головна біда цих місць полягала в тому, що розмітка «зебра» була розміщена там, де її і планували розмістити, а ось знака до неї або ні вже, хтось зніс, вкрав, або його і не було.

Також в Правила було внесено поправки, які свідчать про те, що водіям заборонено обганяти транспортні засоби, якщо вони раптом зупиняються по сусідству, на іншій смузі, або ж раптом загальмували біля «пішохідного переходу». Таким «гонщика» буде загрожувати неминучий штраф.

Також новим зручністю, а кому-то, може, і навпаки, буде новий знак, що попереджає про відеозйомку дорожнього руху. Цілком можливо, знак про те, що рух знімається на камеру, допоможе скоротити страшні ДТП. Адже не кожному хочеться потрапити в історію «Сам собі режисер», тільки не з комічним наслідками, а з дуже сумним.

Крім цього в поправках 2016 року в Правила дорожнього руху вносять нове і одночасно стара вимога – посилення до вимоги про ремені безпеки, тепер пристібатися потрібно буде всім і вся! Пасажирів заднього сидіння деяких транспортних засобів це також стосується.