Зміни в метро Санкт-Петербурга в 2016 році

Зміни в метро Санкт Петербурга в 2016 році

Чотири роки тому уряд Петербурга затвердив довгострокову програму розвитку метрополітену. Програма повинна бути завершена в 2025 році. Після завершення програми має з’явитися 41 станція, протяжність метрополітену повинна збільшитися до 70 кілометрів.

З міського бюджету повинно виділятися близько 30 мільярдів рублів на рік для досягнення поставлених цілей. Рішення про розширення метро було прийнято з причини того, що згідно зі статистикою в місті 12 зон, де проживає близько 30% населення і туди дістатися наземним громадським транспортом досить складно. Саме тому основний упор розвитку метро був зроблений саме на ці райони.

Зміни в метро Санкт-Петербурга в 2016 році будуть полягати у відкритті нової лінії. Шоста Калининско-Красносільська лінія повинна бути введена в експлуатацію в грудні наступного року. Відкриття лінії буде проводитися періодично. До зазначеного терміну відкриються чотири станції: «Чернігівська», «Казаковская», «Путилівська», «Обвідний канал – 2». При цьому три з вищенаведених станцій стануть пересадочними.

Станція під назвою «Казаковская» стане кінцевою до 2018 року. До цього терміну повинні завершити створення «Бронєвой» і «Боровий» станцій. Розглянута лінія, будівництво якої буде завершено в 2018 році, повинна з’єднувати північний схід і південний захід міста. При цьому вона буде прокладена як би по периметру міста.

Станція під назвою «Обвідний канал – 2» буде відрізнятися від інших. Головною відмінністю буде використання металу і бетону в якості оздоблювальних матеріалів. У більшості випадків при зведенні станції метро використовують мармур і кам’яні породи. Дизайн нової станції розроблявся молодий групою дизайнерів, що і призвело до досить незвичайного рішення щодо оформлення.

Тематика Великої Вітчизняної війни була обрана при створенні «Казаковской» станції. Дане рішення було прийнято з причини того, що станція виходить на вулицю великого маршала Казакова. При обробці використовувалися мармур і кам’яні породи.

На закінчення відзначимо, що в 2018 році в Санкт-Петербурзі повинен бути проведений Чемпіонат Світу з футболу. Це внесло деякі зміни в проект створення нових ліній метро. Більша частина коштів з фінансування було переведено на найбільш значимі ділянки будівництва, зокрема на створення лінії Невско-Василеостровской.