Житловий комплекс «Некрасівка» в 2017 році: новини, відгуки, ціни квартир

Житловий комплекс «Некрасівка» в 2017 році: новини, відгуки, ціни квартирПівденно-Східний адміністративний округ у Москві став місцем побудови сучасного житлового комплексу «Некрасівка», який розташується в районі Люберецких Полів.

До недавнього часу ця територія належала Московській області, що робило неможливим провести її забудову житловим комплексом і тільки після того, як вона стала частиною Москви, компанія Домобудівний комбінат №1 зайнялася будівництвом багатоповерхових будинків, закінчення якого має припасти на осінь 2017 року.

Новини житлового РК «Некрасівка» у 2017 році

Забудовником передбачено зведення 25-ти багатоквартирних будинків серії П-44Т/25 і П-44Т, перші поверхи яких займуть торгові та побутові установи, а паралельно з будинками ведеться будівництво таких соціально значущих об’єктів:

 • дві поліклініки;
 • десять дитячих садків;
 • сім шкіл;
 • фізкультурно-оздоровчий центр;
 • шість відкритих паркінгів, здатних вмістити 3610 автомобілів.

Кожен житловий будинок буде відрізнятися один від одного, кількістю поверхів, так і плануванням квартир, різноманітність яких дозволить вибрати найбільш підходящі для комфортного проживання сім’ї з будь-яким кількістю домочадців. Цьому сприяє зведення будинків за методом панельного будівництва, забезпечує швидке масове зведення житлових будинків з різною кількістю поверхів.

Ціни квартир в ЖК «Некрасівка» в 2017 році очікуються наступні:

 • однокімнатні близько 4,4 млн. руб (40 м. кв.)
 • двокімнатні 5,7-6,6 млн. руб (61-65 м. кв.)
 • трикімнатні 7 млн. руб (80 м. кв.)

Житловий комплекс «Некрасівка» в 2017 році вже буде представляти собою активно розвивається місто, розташоване всередині великого мегаполісу, наявність в якому всіх необхідних об’єктів охорони здоров’я і освітніх установ, які знаходяться в крокової доступності, зроблять життя всіх людей максимально комфортним.

На даний момент, починаючи з квітня поточного року, вже відбувається активне заселення здані корпусу житлових будинків, мешканці яких користуються інфраструктурою сусідніх повністю заселених і розвинених мікрорайонів Котельники і Жулебіно. Вдале розташування самого комплексу «Некрасівка» дозволяє буквально за 10 хвилин дістатися до одних з найбільших торгових центрів, в які входять такі магазини як:

 • Мега-Біла Дача;
 • Ашан;
 • Метро;
 • Реал;
 • OBI.

Відома на території всієї Європи, школа дитячих мистецтв ім. М. А. Балакірєва, розташована в 20-ти хвилинах їзди на автотранспорті, що робить особливо зручним для сімей з маленькими дітьми, які проживають у мікрорайоні «Некрасівка», її відвідування для розвитку юних талантів.

На сьогоднішній день в самому житловому мікрорайоні вже почали роботу численні продуктові і промтоварні магазини: Діксі, Побутова хімія, Тютюн, Мандарин Маркет і інші, схожі з ними.

Екологія житлового комплексу «Некрасівка»

Стан екології в сучасних великих містах залишає бажати кращого, через що потенційні покупці житла намагаються вибирати його в місцях з максимально можливою її чистотою, а також не останнім фактором при виборі є розгалуженість транспортної мережі.

Люберецкие поля входять до складу Південно-Східного адміністративного округу, на території якого розташовуються аераційна станція, завод з утилізації відходів «Схід» і полігон ТПВ, істотно забруднюють екологію до недавнього часу, але на даний момент пройшли процес власної модернізації, згодом чого показник екологічної чистоти став стрімко збільшуватися.

Сприяє відновленню екологічності району та реконструкція історичної частини Люберецких полів, в якій активно відновлюються лісові господарства і проводиться озеленення території. Таким чином, ЖК «Некрасівка» будується в оточенні масивної лісосмуги, з відновленими ландшафтними парками «Салтиковський» і «Кузьминський» з наявністю в них великого озера, а також кількох ставків. Це, без сумніву, забезпечить благополучну екологічну обстановку житлового комплексу.

Транспортна мережа

Житловий мікрорайон «Некрасівка» обзаведеться в кінці 2017 року станцією метрополітену майбутньої Кожуховской лінії, на території якого розміститься і депо. Будівництво лінії метрополітену забезпечить мікрорайон громадським транспортом, що з’єднає житловий комплекс з центром Москви, а також зробить зручний доступ до споруджуваної поруч з Некрасовкой промисловій зоні «Руднево».

У цій зоні розмістяться численні промислові підприємства, які повинні забезпечити близько 30 чи 40 тисяч робочих місць, що, за словами заступника мера з містобудівної політики Марата Хуснуллина, дозволить жителям мікрорайону працювати на території «Руднево», тобто жити недалеко від робочого місця. Марат Хуснуллін зробив заяву з приводу відкриття лінії метрополітену в Некрасовке, висловивши наступне:

«Вся Кожуховська лінія разом з ділянкою третього пересадочного вузла планувалася увійти в експлуатацію в 2018 році, але мер Собянін Сергій Семенович настійно попросив закінчити будівництво саме в 2017 році. Зібравшись спільно з підрядними організаціями на нараду, нами буде запропонований новий графік запуску метро, який ми спільно проаналізуємо і при можливості приймемо».

Запуск метрополітену в цьому напрямку дозволить мікрорайону стрімко розвиватися як суспільної транспортною мережею, так і комерційної, що пропонує послуги з перевезення пасажирів на мікроавтобусах. Будівництво широкосмугових доріг і дозволить власникам особистого автотранспорту не відчувати проблем з поїздками від дому до роботи в різних районах Москви, долаючи 5 км до МКАД. Тому відгуки про ЖК «Некрасівка» в 2017 році очікуються, в основному, позитивні, але час покаже.

Забудовник

Роботи по будівництву будівель і облагороджування прилеглої території веде Домобудівний комбінат №1, будучи при цьому підрядником компанії ТОВ «Авеста-Буд». Дане товариство проводить управління фінансово-промислових груп, починаючи з 2007 року і виступає офіційним забудовником РК «Некрасівка», який є першим проектом компанії у вигляді офіційного забудовника і проводить строгий контроль якості всіх споруджуваних об’єктів, при цьому чітко дотримуючись графік будівництва.