Жіночі окуляри 2016 з фото — модні сонцезахисні весна-літо

Жіночі окуляри 2016 з фото — модні сонцезахисні весна літо

Сонцезахисні окуляри давно стали атрибутом моди для кожної дівчини. Адже вони не тільки допомагають не жмуритися вам при яскравому сонці, але ще і створюють якийсь загадковий образ. Звичайно ж, не все окуляри йдуть людям. Тут необхідно дивитися на тип і колір обличчя. Адже ви ж не хочете бути схожим на клоуна? Тоді варто трохи почитати цю статтю. Тут розповідається про моду 2016 і про те, які окуляри і кому слід носити. Правила досить прості, так що це не важко їх запам’ятати.

У моді 2016 році будуть габаритні сонцезахисні окуляри. Вони можуть стати мейнстрімом і в наступні роки. І якщо ви запитаєте чому – то відповідь досить проста: завдяки широким лінз, вони можуть забезпечити кращий захист і дозволять зберегти здоров’я очей. У цих окулярів є й один недолік – тісний взаємозв’язок зі спортивним стилем. Габаритні окуляри не поєднуються з витонченістю, вираженої у великій кількості аксесуарів і дорогих прикрас. Так що будьте уважні.

Якщо ви хочете зробити свій образ сміливим, неповторним і виразним, то тоді вибирайте окуляри в стилі ретро. тільки от їх не можна назвати універсальними. Тільки от теперішні тенденції прочитання моди минулих років основний принцип звели нанівець. Цей принцип свідчить, що оправа не повинна бути ширше самої широкої частини обличчя. Доводиться бачити, що великі окуляри виглядають так забавно, що навіть можуть викликати посмішку і здивування. Звичайно ж для подіуму дана реакція публіки – справа нормальна. Тільки ось таке не можна сказати про звичайну життя.

Ще один різновид ретро – круглі окуляри, які нагадують аксесуар кота Базиліо або ж Григорія Лепса. На сьогоднішній день на подіумах красуються різнокольорові круглі оправи, які не мають нічого спільного з класичними і банальними чорними окулярами. Більше того – їх не можна назвати нудними. Швидше до них можна застосувати слова – витончений, стильний і незвичайний. Вирішувати вам – наскільки можуть бути практичними дані моделі. Тільки от їх захисна функції в умовах сонячних променів, через порівняно великий оправи, залишає бажати кращого. Але от для відпочинку біля моря вони можуть підійти чудово.

Також окуляри завжди можна назвати ексцентричним аксесуаром. Звичайно є моделі, які просто потрапляють в десятку. Вони можуть добре поєднуватися з візерунком блузки або перегукуватися з відтінками пасм волосся. Так що такими оправами необхідно обзаводиться в терміновому порядку.