Завантажити календар учителя на 2016-2017 навчальний рік з канікулами

Завантажити календар учителя на 2016 2017 навчальний рік з канікуламиВсе літо школярі з нетерпінням чекають на 1 вересня, щоб зустрітися з однокласниками і вчителями. Але проходить зовсім небагато часу, і вони з такою ж пристрастю починають мріяти про канікули.

Щорічно Міносвіти готує роз’яснення, в який час краще організувати відпочинок для учнів. Але точні дати визначає адміністрація кожної із шкіл. Це давно склалася багаторічна практика. Більшість навчальних закладів все ж воліє дотримуватися рекомендованих термінів, оскільки в період масових канікул простіше організувати культурне дозвілля для дітей та молоді. Педагоги можуть завантажити календар учителя на 2016-2017 навчальний рік з канікулами, щоб заздалегідь розпланувати позашкільні заходи.

Різні школи різні канікули

Зустрічаються ситуації, коли період відпочинку в різних освітніх установах не збігається. Це пов’язано з тим, як побудовано графік навчального процесу: по чвертях або триместрах.

У школах, де прийнято поділ навчального року на 4 частини, рекомендовані наступні терміни проведення канікул:

  • осінні (початок в кінці жовтня, тривалість 1,5 тижні);
  • новорічні (двотижневі, з кінця грудня по 10 січня);
  • додаткові зимові, для першокласників та вихованців шкіл корекції (тиждень у другій половині лютого);
  • весняні (останній тиждень березня);
  • літні (3 місяці, з червня по серпень).

Якщо ж в освітньому закладі школярі вчаться по триместрах, то їх відпочинок організований за іншим принципом: тиждень канікул через 5 тижнів занять. Новорічні канікули будуть загальними для всіх учнів і триватимуть 2 тижні.

Листя жовті кружляють

Перша чверть триває 2 місяці, після чого школярам дається невелика пауза. На осінні канікули у 2016-2017 навчальному році вони підуть в останній день жовтня, а повернуться за парти 7 листопада. Тим, хто вчиться по триместрах, пощастило більше. Їм належить відпочивати восени 2 рази по тижню: з 6 по 12 жовтня та з 17 по 24 листопада.

Свято до нас приходить

У грудні завершується друга чверть, а це означає, що половина навчального року вже позаду. Тепер настав час як слід відпочити і відновити сили перед самою довгою і складною, третьою чвертю. Відповідно до рекомендацій Міносвіти, зимові канікули стартують 26 грудня і триватимуть до 9 січня. До навчання хлопці розпочнуть 10 числа. Цей двотижневу перерву загальний для всіх шкіл, неважливо, на якому з графіків проходить навчання.

Довгі вихідні, які очікують і школярів, і дорослих, дозволяють організувати цікаве сімейне дозвілля і реалізувати найсміливіші плани. А Новий рік і Різдво випадають на цей маленький відпустку, подарують чудовий святковий настрій. Після таких активних та позитивних канікул додасться енергія, і вчитися стане простіше.

Для першокласників і дітей з корекційних класів передбачено додатковий тиждень відпочинку. Тривалість цих канікул можна уточнити, якщо завантажити календар учителя на 2016-2017 навчальний рік з канікулами.

Останній ривок

По закінченні найдовшою чверті школярі відчувають себе втомленими і ослабленими. Саме час зробити перепочинок, щоб успішно завершити навчальний рік. Адже попереду підсумкова атестація.

Період весняних канікул:

  • для учнів по чвертях – з 27 березня по 3 квітня;
  • для учнів по триместрах – з 5 по 11 квітня.

Нагорода за труди

Остання чверть хоч і коротка, але вимагає великої витримки і сили волі. На вулиці світить сонце, зелені листочки розпускаються, співають птахи. Дивлячись на життя за вікном, що б’є ключем, важко втримати себе за партою. Але залишилося зовсім небагато. Зробити останній ривок, здати іспити, написати контрольні. І на 3 місяці можна відкласти підручники і насолоджуватися влітку. Втім, літній відпочинок може бути і коротше, наприклад, у студентів. Щоб уточнити дати його початку і закінчення, можна завантажити календар учителя на 2016-2017 навчальний рік з канікулами.

Однак на канікулах не варто забувати про все на світі. Цей період – можливість не тільки приємно і безтурботно провести час, але і підтягнути знання з тих предметів, які даються не дуже легко.

Календар актуалізується. Як тільки з’явиться інформація про офіційних вихідних та святах в 2017 році, календар буде розміщений на цій сторінці.