Затребувані і високооплачувані професії 2016 року

Затребувані і високооплачувані професії 2016 року

Як не крути, але багато в чому наше життя залежить від того вибору, який ми робимо в юності. Освіта, яку ми отримали, будучи студентами багато в чому визначає наше сьогодення.

І добре, якщо вибір випав вдало, і ми працевлаштовані, і реально заробляємо, але, на жаль, не всім так щастить, і доводиться розраховувати на допомогу батьків, бабусь, дідусів і так далі. Але, що якщо ти стоїш перед вибором, і наближається 2016 рік, коли тобі доведеться самому ставати добувачем у сім’ї? Є над чим подумати. Зараз почнеш діяти і через рік будеш прокидатися щоранку людиною.

Отже, які найбільш високооплачувані професії в майбутньому 2016 році? І мало того, що вони високооплачувані, але важливо ще і те, що вони затребувані. Про які професії може йти мова? Насправді тут можна виділити три категорії людей. Для когось робота в 30000 це більше ніж добре, а комусь і цього мало. Хтось живе в мегаполісі, а хто-то в провінції. Потрібно врахувати багато факторів.

Але помічено, що професії будівельного напрямку затребувані завжди. І до речі кажучи, вони добре оплачуються. В середньому, у великому місті, наприклад, Вологді, Володимирі чи Рязані, маляр-штукатур без особливої праці зможе заробити від 40000 до 50000 рублів. Але якщо він поїде працювати в мегаполіс, наприклад, Москва або Пітер, ця зарплата зростає до 100000.

Звичайно, обставини будуть вимагати того, щоб ти проводив на роботі багато часу, але ця професія завжди буде приносити гроші. Ну а як бути, коли ти не любиш брудну роботу? Можна влаштуватися в магазин мобільного зв’язку консультантом. Вся справа в тому, що мобільний зв’язок в останні роки розвивається з неймовірною швидкістю. Вона затребувана, а значить, буде приносити гроші.

Саме з цієї причини варто звернути увагу на те, щоб при зручному випадку влаштуватися в хороший салон зв’язку, і консультувати людей за телефонами. Правда для цього доведеться освоїти принцип роботи будь-якого телефону, але це того варто. Банківські співробітники хоча і отримують досить багато в наступному році не будуть затребувані, і причина в тому, що люди все більше замислюються про те, щоб зберігати гроші у власних кишенях.

Звичайно, можна виділити і інші професії, кожна з них в чомусь затребувана, але не завжди гідно оплачувана, а іноді наші запити занадто великі, тут потрібно враховувати три чинники, місцевість, здібності і рівень життя.