Застільні ігри на новий рік 2016

Застільні ігри на новий рік 2016

У Новий рік 2016 може статися дуже багато. І хоч він не так вже й близько, але час біжить непомітно. Так що незабаром знову будуть салюти, гуляння, вихідні, сніг і столи зі смачною їжею. До такого свята потрібно готуватися завчасно, якщо ви хочете провести його по повній. Так що і ігри застільні так само треба готувати заздалегідь. У даній статті ви знайдете кілька популярних і веселих конкурсів, які не дадуть нікому засумувати.

Почати можна з фант. Кожен гравець пише на листочку паперу бажання, заходи допустимого. Далі усі фанти кладуться в одну шапку і перемішуються. Після цього кожен по черзі витягує папірець і виконує те, що там написано. В таких іграх можуть приймати участь і самі діти, адже їм теж цікаво подивитися, що це за гра. Бажання можуть бути різноманітними – розповісти вірш, танцювати брейк, вбратися і багато іншого.

Другий кумедний конкурс виглядає приблизно так. Дами повинні взяти косметику, яку вони заздалегідь принесли з собою. Після цього ведучий дає тему – наприклад дід мороз або пірат. Після цього дівчата повинні нафарбувати своїх хлопців. Виграє найбільш креативна пара. Тільки косметику краще брати ту, яка легко змивається.

«Борода»

Третій конкурс називається «Борода». Суть його полягає в тому, що один гравець виходить в центр і починає розповідати анекдот. Якщо хтось із залу знає його продовження, то на гравця надягають бороду. Перемагає той чоловік, у якого найменше борід. Хоча конкурс і схожий на знамениту передачу, яку показували по телевізору, це все одно не перестає приносити радість.

«Я ніколи не…»

Ще одна дуже цікава гра, в якій всі можуть дізнатися один про одного багато речей, вона називається «Я ніколи не…». Суть гри полягає в тому, що на початку всім лунають фішки. Це можуть бути навіть звичайні боби або квасоля. Далі одна людина говорить фразу – я ніколи не. Потім треба продовжити її. Звичайно, відповідати чесно. Наприклад – я ніколи не тримав у будинку собак. Всі гравці, які це робили, зобов’язані дати провідному по одному бобу. І так далі. Виграє той, який назбирав найбільше фішок.

А ось деякі дорослі можуть згадати дитинство і пограти в дитячі ігри. Сюди можна віднести – море хвилюється раз, навіть хованки або гра в карти. Звичайно ж, якщо веселощі в самому розпалі, і про такі ігри можуть стати веселим продовженням галасливого вечора.