Законопроект про судових приставів 2016 року

Законопроект про судових приставів 2016 року

На розгляд депутатів знаходиться новий законопроект про судових пристава, мета такого проекту полягає в повному зміну статусу співробітників ФССП. Якщо законопроект про судових приставів 2016 року буде оголошено схваленим, то структура буде перетворена в повноцінне відомство.

Судові пристави стали більш прихильні до тих, хто звертається до них за допомогою, виносячи більшу частину рішень на їх користь. Але і з’являється більше людей, які відмовляються виконувати законодавчі акти і рішення судів. Зараз мало хто прагне виконувати рішення суду добровільно, вони залишаються лише на папері. Необхідно підвищувати престиж і авторитет ФССП, що робота системи була більш злагодженою.

Законопроект про судових приставів розглядає повна зміна статусу працівників федеральної служби судових приставів. Якщо проект буде схвалений, то така служба за своїми критеріями буде наближена до правоохоронних органів. У новий законопроект буде введено кілька спеціальних звань: — старшого, середнього і молодшого складу. У 2016 році тепер кожен службовець в ФССП отримати певне звання, які буде характеризувати вид його діяльності.

У пристава буде набагато більше повноважень ніж у поліцейського, тому до осіб такого законопроекту слід ставитися шанобливо. Все що знаходяться на службі зараз, зобов’язані будуть пройти переатестацію. Службовців будуть перевіряти на наркозалежність, а також аналіз крові покаже на наявність алкоголю в крові. Так само стане обов’язковим вищу освіту — юридичну або економічну, залежно від посади, яку буде займати робочий.

У даний момент більше половини співробітників ФССП не маю вищої освіти. Таким працівником надано два виходи, або звільнення, або пониження в посаді. Такий співробітник, який не має вищої освіти, може виконувати роботу, пов’язану з технічним забезпечення служби. Природно заробітна оплата буде набагато нижче, робітникові не буде покладатися ніяких пільг, доплат та інше послуг.

Коли законопроект набуде чинності, то звільнення будуть наведені понад 5 тисяч робітників. Для тих, у кого немає жодної вищої освіти, скорочення не стане несподіваною новиною. Кожна з посад на яку буде претендувати працівник, залежить від двох факторів, віку та освіти.