Законопроект про кредитну амністію з 2016 року

Законопроект про кредитну амністію з 2016 року

У недавньому часу був розроблений проект, який передбачає введення кредитної амністії. Ідея такого законопроекту прийшла з того, що серед цивільного населення високо зросла заборгованість з погашенням кредитів.

Отримати амністію по кредитам, можна буде тоді, коли такий законопроект, який вступить у дію він буде приведений з початком 2016 року. Причиною створення законопроекту про кредитну амністію стала статистика, яка показала, що за 2014 рік прострочка виплата кредиту зросла до 16%, в інших видах кредитування вона вросла до 31%. 70% населення Росії потребує споживчих кредитах, але взяти їх немає можливості, так як процентні ставки дуже великі.

Проведення кредитної амністії необхідно за деякими факторами:

1) кредит можна буде отримати без поручителя та запровадження застави, дохід не підтверджується.

2) Громадяни не серйозно підходять до оформлення кредиту.

3) Криза серед фінансової справи привів до зниженим доходу російських громадян.

У чому суть такого законопроекту? Прострочений кредит, включає в себе не тільки тіло позики, але і передбачені відсотки за користування коштами держави. Якщо регулярні платежі не будуть погашені, то 70% заборгованості будуть складати штрафи, неустойки.

Трапляється так, що сума банківських санкцій у кілька разів перевищує суму наявного боргу. Під час надходження грошей на рахунок, в першу чергу погашаються штрафи та інші огріхи, решта грошей йдуть на погашення самого кредиту. Суть такої системи в тому, що сума, яку громадянин зобов’язаний відшкодувати банку, знаходиться в постійному процесі зростання. Але рішення проблеми знаходиться в кредитній амністії 2016 року.

Причини законопроекту, які повинні захищати позичальника: — нараховані відсотки за договором повинні бути організовані на законодавчому рівні. У разі непогашення кредиту вчасно, проводиться оплата певна, узаконена оплата штрафу. – права банків будуть обмежені щодо негайного погашення кредиту.

Якщо закон про кредитну амністію буде прийнятий, то це рятує від багатьох кредитної кабали, дає можливість розрахуватися з усіма боргами і кредитами, а також перед фінансовими та банківськими організаціями допоможе зберігати репутацію. Російським громадянам це допоможе у вченні більш грамотного оформлення документів та інших паперів.