Зачіски на Новий рік 2016 фото

Зачіски на Новий рік 2016 фото

Кожна дівчина чи дівчинка любить робити зачіски. Звичайно ж, іноді це вимагає чималих зусиль і часу, адже є дуже складні зачіски. Але пам’ятайте, що зачіски можуть простими і в теж час дуже красивими. І навіть мавпа може це підтвердити. Хоча вона взагалі не має ніяких зачісок. Але все що ми можемо сказати про господиню Нового 2016 року, так це те, що вона любить красиві і яскраві образи. Так що вже постарайтеся справити на неї враження.

Зараз в моді мати довгі і густі волосся. Але ось природа, на жаль, не нагородила абсолютно всіх такими волоссям. Але і це не біда. Адже можна і з коротких зробити щось своє. Наприклад, подовжене каре буде добре виглядати, якщо його випрямити і зробити укладку. З одного боку це просто, а з іншого – на вас вже дивляться на вулиці і не можуть відвести очей. Що стосується хвостиків і кісок, то це теж можна зробити. Можна заплести кіски будь-якої кількості і товщини. Потім їх можна розпустити і тоді у вас вийде завивка. Хоча більшість дівчат воліють робити завивку за допомогою плойки, це набагато швидше.

Пучок на голові теж актуальне. І не переживайте, якщо з нього будуть стирчати волосся, адже це зараз у моді. Зачіску варто робити тільки тоді, коли ви вже визначилися з образом. Адже вона повинна підходити під все. Якщо це сукня з вирізом на спині, то тоді волосся повинні бути зібрані на верху, адже тоді всі зможуть побачити вашу красиву спину і шийку. Просто розпущене волосся не повинні бути на святі, треба хоч якось прикрасити. Це можуть шпильки, бантики, стрічки та інші аксесуари. Якщо ви зробите гофре, то волосся вже зміняться.

Для короткого волосся добре підійде образ сміливої дівчинки. Наприклад, асиметричний боб з подовженою чубчиком. Можна, наприклад, подивитися на відому Вікторію Бекхем і скопіювати її зачіску. Все це можна досягти за допомогою моделюючого кошти і накрутити волосся на велику щітку. Ретро стиль тільки почав знову відроджуватися, тому в 2016 році він наздожене самого піку. Але вам буде потрібно багато сил і часу, для того щоб відтворити м’які хвилі 20-х років.

Необхідно придбати спеціальний мус, кілька невидимок і багато терпіння. Якщо вам таке не під силу, то краще звернутися до перукаря. Романтичним чином можуть бути красиві локони або колосок. При чому останній має дуже багато варіацій, які можна знайти в Інтернеті, де вам відразу покажуть відео урок.