Євробачення 2016 — де пройде, дата проведення

Щороку весь світ з трепетом спостерігає за міжнародним музичним конкурсом Євробачення, щиро вболіваючи за представників своєї країни. Конкурс проводиться з 1955 року і завжди знаходиться в центрі уваги. Євробачення 2016 навряд чи стане винятком.

Переможцем конкурсу минулого року, що проходив у Відні (Австрія), став представник Швеції Монс Сельмерлев (Mans Zelmerlöw) з піснею «Heroes» («Герої»), і, згідно з традицією, місцем проведення конкурсу в 2016 році стала країна-переможець. До речі, приємно буде нагадати, що Росії в тому конкурсі дісталося почесне друге місце, яке заслужено отримала чарівна Поліна Гагаріна з піснею «A Million Voices» («Мільйон голосів»).

Місце проведення Євробачення 2016

Приймати Євробачення в цьому році буде місто Стокгольм. Пошуки приймаючого міста почалися вже через місяць після перемоги Монса Сельмерлева в 2015 році. Швеція вже в шостий раз отримує право проведення конкурсу у себе. Їй знадобилося всього три роки, щоб повторити грандіозний успіх 2012, коли переможцем стала представниця Швеції Лорін.

Євробачення 2016 — де пройде, дата проведенняДе пройде Євробачення в 2016 році стало відомо ще в липні 2015 року. Спочатку розглядалися кілька міст зі своїми найбільшими стадіонами. Але 8 липня було прийнято остаточне рішення провести конкурс «Глобен Арена» (Globe Arena). Арена являє собою величезне сферичне споруда, місткістю до 16000 глядачів. Відкрита вона була в 1989 році і вже встигла неодноразово прийняти Євробачення 2000 року.

Для Євробачення також будуть використані додаткові будівлі комплексу Глобен Арени. Буде підготовлено прес-центр, де зможуть розміститися понад 1500 журналістів.

Дата проведення конкурсу

Дата проведення Євробачення 2016 призначена на травень цього року. Півфінали пройдуть 10 і 12 травня, фінал конкурсу – 14 травня. Квитки у продажу вже з 26 листопада, але ще можна встигнути забезпечити собі місце на конкурсі, який обіцяє бути яскравим і незабутнім.

З грудня країни – учасники Євробачення – проводять національні відбіркові тури, які повинні завершитися до 5 березня.

Учасники

Росія в цьому році вирішила відмовитися від народного голосування. І телеканал «Росія», який відповідає за вибір претендента на участь у конкурсі, зупинився на Сергія Лазарєва, нещодавно отримав премію «Співак Року». Автором композиції, яку виконає Лазарєв, став Філіп Кіркоров.

Всього на конкурсі виступлять представники 43 страх. Це рекордна кількість виконавців за всю історію Євробачення. Хорватія, Україна, Болгарія, Боснія і Герцеговина відзначили своє повернення в конкурс. Австралія, вперше виступила на “Євробаченні” в минулому році, продовжить свою участь. А Португалія, планкою якої виявилося шосте місце фіналу 1996-го року, відмовилася від участі в конкурсі.

Євробачення в Швеції

Євробачення в 2016 році обіцяє незабутні враження. Музичний конкурс у Швеції завжди проводиться на вищому рівні. Ще свіжі спогади про яскравому шоу 2013 року в Мальме. Успішний досвід проведення найбільшого конкурсу порадує глядачів всіх країн і в цьому році.