ЄДІ з математики з рішеннями 2016

ЄДІ з математики з рішеннями 2016

Ось і настала гаряча пора іспитів, а значить і ЄДІ – єдиного держіспиту, якого бояться всі школярі та майбутні абітурієнти. ЄДІ з математики 2016 з рішеннями – один зі списку обов’язкових предметів, які перед вступом до вузу доведеться здавати кожному випускнику. 2016 рік сповнений своїх змін і доповнень до проведення цього іспиту. У майбутньому році ЄДІ з математики буде умовно поділено на дві великі головні частини.

Перша – базова, друга – профільна. Зроблено це було у відповідності з російською Концепцією розвитку математичної освіти. Наведемо приклад результату від такої реформи. Якщо майбутній абітурієнт хоче вступити до вузу, вже має готовий перелік вступних іспитів, які потрібно здати для успішного зарахування, і в ньому немає такого предмета, як математика, то студенту потрібно буде скласти тільки іспит з цього предмету базового рівня. Якщо в списку вступних іспитів у внз, є математика, то студенту потрібно буде здавати іспит профільного рівня.

На весь процес вирішення завдань випускника буде виділено 180 хвилин. Базовий рівень являє собою двадцять різноманітних завдань, відповіді на які зазвичай дуже короткі. Це найпростіші приклади, що містять всі основні правила, які вивчаються за курс математики навчального року 10 та 11 класів. Деякі ж відповіді передбачають цілий ряд цифр.

Профільний рівень також, в свою чергу, поділяється на дві частини. Перша частина – це порівняно легкі завдання. Їх загальна кількість не перевищує десяти. У другій частині вже 12 питань. П’ять з них вимагають короткого лаконічної відповіді, а інші ж вимагають розгорнутого повної відповіді з наведенням прикладів та роз’яснення.

Всі наведені завдання у ЄДІ з математики та рішення до них розроблялися спеціально для абітурієнтів співробітниками Федерального інституту педагогічних вимірювань Росії. В основу всіх завдань лягла звичайна шкільна програма, доступна кожному школяреві з самим стандартним набором знань.

До кожного ЄДІ ви можете підготуватися самостійно. Протягом року багато майбутні абітурієнти наймають приватних педагогів, які готують їх не тільки до вступу у внз, але і до здачі цього нового випробування, що прийшов у Росію зовсім недавно. ЄДІ сьогодні оцінюється досить високо і багато школярів навіть залишаються на другий рік в буквальному сенсі слова. Тільки не в школі, а вдома, ретельно готуються на майбутній рік і повторюють вивчене, пропущене і нове, щоб спробувати свою удачу на майбутній рік і нарешті, вступити в університет або інститут.