ЄДІ 2016 з російської мови

Єдиний державний іспит з російської мови – традиційна перевірка, яка проводиться централізованими органами РФ у всіх середніх навчальних закладах. Головна мета – оцінити успішність знань учнів в області російської мови. Це один з основних іспитів, який служить як випускних, так і вступних випробуванням у ВНЗ. Під час перевірки всі учасники отримають абсолютно однакові або ж однотипні завдання. Результати робіт ЄДІ-2016 по російській мові оцінять згідно з єдиними методами визначення рівня знань. Після завершення етапу перевірки завдань, всі школярі отримають сертифікати, де будуть вказані бали про успішність іспиту.

ЄДІ 2016 з російської мови

Організацію іспиту здійснить Федеральна служба по нагляду у сфері освіти і науки. Результати будуть опубліковані в Інтернеті регіональними центрами обробки інформації. Іспит буде складатися з двох етапів: основного і дострокового. За попередніми даними, розклад і дата ЄДІ з російської мови – 2016 призначені на такі дати:

  • Достроковий період – старт 21 березня (п’ятниця); 15 квітня (п’ятниця, резерв).
  • Основний етап – старт 27 травня (понеділок); 27 червня (понеділок, резерв).

Структура екзаменаційного завдання

Екзаменаційне завдання з російської мови складається з двох частин. У першій завдання побудовані таким чином, що учаснику потрібно буде дати одну коротку відповідь на запитання. У другій необхідно буде написати розгорнутий твір на задану тему. Правильно виконані завдання першої частини дають можливість набрати 32 бали в загальній сумі. Друга частина дозволяє отримати 24 бали. Кількість балів першої і другої частин визначає успішність роботи в цілому.

Тривалість іспиту залишиться традиційною – рівно три з половиною години. В середньому, при стандартних розрахунках, учасник може витратити чотири хвилини на виконання одного завдання. Таким чином, перша частина займе одну годину і сорок хвилин. На другу і остаточну перевірку залишиться більше часу. Строку для виконання буде достатньо для всіх.

Підготовка до іспиту і нововведення

Підготовка до ЄДІ з російської мови – 2016 – відповідальне завдання для тих, хто бажає успішно скласти іспит. Для цього можна ознайомитися зі спеціальною літературою, яка містить максимально наближені варіанти завдань. Також є можливість пройти десять тренувальних тестів в мережі, скористатися спеціально розробленими інтерактивним курсом підготовки. Він містить більше чотирьох тисяч варіантів завдань, які максимально адаптовані до тих, що будуть на іспиті.

ЄДІ 2016 з російської мови

Для того щоб написати відмінне твір, краще попередньо попрактикуватися в цій справі. Пишіть на абсолютно різні теми і перевіряйте себе самостійно або з допомогою вчителя. Безпосередньо перед іспитом підготуйте ключові замальовки і постарайтеся запам’ятати їх, щоб скористатися під час іспиту.

Друге завдання буде передбачати не просто написання есе на задану тему. Вперше учні будуть писати свій твір, використовуючи фрагменти заздалегідь заготовленого тексту. Робота буде оцінена по окремим складовим якостями:

  • Точність формулювання проблеми.
  • Відображення власної думки автора до тексту.
  • Аргументи автора до головної проблеми тексту.
  • Смислова цілісність, відсутність водності.
  • Грамотність.

Не забувайте, що твір має налічувати понад сімдесят слів. Якщо їх буде менше, таку роботу не зарахують. Випускники, які отримали погану оцінку за ЄДІ з російської мови, зможуть спробувати перездати восени 2016 року.