Якої тварини за гороскопом 2018 рік?

Якої тварини за гороскопом 2018 рік?Східні гороскопи в нашій країні дуже популярні. Щоразу напередодні новорічних свят ми уважно відстежуємо інформацію про те, під заступництвом якої тварини пройде черговий рік. Більшість починає готуватися заздалегідь, і виявляються абсолютно правими.

Вони підходять до рубежному дня у всеозброєнні знань і встигають приготувати, щось, щоб задобрити черговий тотем. А заодно і трішки зазирнути в майбутнє, зрозуміти, чого чекати від майбутнього періоду життя. Ось ми і подивимося, що приготував країні, планеті рік 2018-й, які надії і тривоги будуть пов’язані з його небесним покровителем.

Що за звір такий, Собака?

Якої тварини за гороскопом 2018 рік, добре відомо – Собаки. Що це нам віщує? Якщо проаналізувати, якими для світу були інші роки, що минули під заступництвом цього персонажа, то ми не знайдемо жодних серйозних потрясінь глобального масштабу. Собака або до пори стримувала агресивні устремління людей, або на її частку припадало рутинну працю по відновленню після минулих великих ПП, в тому числі, кровопролитних воєн.

Дуже хочеться сподіватися, що це не випадковий збіг. Та й астрологи всі в один голос твердять, що характер у тотема-2018 надзвичайно миролюбний, незлобивий. Це Зодіакальний Знак, що символізує розкриття творчих здібностей, рух вперед, енергійність, цілеспрямованість.

Собака протегує людям незалежним, не схильним підкорятися думку інших, надійним. Вона справедлива і того ж вимагає від інших, не терпить фальші і агресії, особливо, по відношенню до близьких. Сімейні цінності для неї святі, вона прагне охороняти їх, підтримувати всіма доступними способами, іноді навіть всупереч бажанню самих родичів.

Це буде дуже сприятливий рік для тих, хто наважиться на рішучі кроки в бізнесі або в інших починаннях. Мандрівникам тотем року теж буде допомагати, так що тим, хто давно відкладав бажаний вояж, варто вибрати напрямок і почати пакувати валізи.

Це дещо прямолінійний персонаж, така поведінка не всіма розуміється і приймається. Але рік 2018 рік стане вдалим для людей, не звиклих кривити душею і тримати дулю в кишені. Особливо це стосується всіх, хто народився під знаком Собаки. Однак треба пам’ятати, що чесність і щирість не повинні переходити межу, за якою вони розростаються до гіпертрофованих розмірів гордині і нетактовності. Рухаючись до обраної мети, не забувайте про це, не переступайте через людей. Наш оберіг на подібні «подвиги» не кличе, більше того, буде їм перешкоджати.

А ось працьовитість, наполегливість у досягненні мети, креативне мислення будуть помічені і підтримані, як ніколи раніше. Цей рік цілком може стати вашим зоряною годиною, не пропустіть цю можливість! Навіть якщо комусь зі сторони ваші плани здаються занадто амбітними або навіть идеалистичными, треба намагатися, Удача в наступному році – на вашому боці. Собака не схильна схвалювати голий авантюризм, шапкозакидництво. Але вміє відрізняти їх від відваги і наполегливості тих, хто прагне виконати своє призначення, навіть якщо це і надзавдання.

Є, правда, одна обставина, яке здатне стати перешкодою у виконанні задуманого. Планетою-покровителькою року стане Сатурн, а це досить складний небесний об’єкт. З одного боку, Сатурн сприяє завзятості в досягненні мети, з іншого, може занурити нас у містику, надмірну недовірливість. Треба постаратися не переходити за цю межу, що відокремлює нас від реальності.

Земляна – це добре?

Якої тварини за гороскопом 2018 рік?

Статуя символу 2018 року

У кожної тварини, з яким ототожнюється черговий рік, є, крім основних, ще й додаткові характеристики. В першу чергу, це визначає колір і базова енергетична стихія майбутнього періоду. Тому точним відповіддю на питання, якої тварини за гороскопом 2018 рік, буде – Жовтої Земляний Собаки.

Почнемо з пануючою стихії. Два попередні роки були Вогняними. Напевно, багато хто це відчули на рівні сім’ї, роботи, місцевих новин. Та й країну в цілому, і весь світ неабияк потряхивало. Подій було багато, в тому числі, зовсім несподіваних, так і трагедій, фатальних поворотів у долях вистачало. Рік 2017-й ще далекий від завершення, і інерція негативу досить сильна, може принести неприємні сюрпризи. Але потім, до кінця року очікується набуття хисткої рівноваги.

2018-й як рік панування Земної стихії повинен бути набагато більш стабільним. Прийде довгоочікуване час набуття нових смислів, деякого зрушення у свідомості людей, в тому числі, правлячих світом. Подібні «тектонічні зрушення» рідко відбуваються одномоментно, хіба що в періоди революційних вибухів. Але, як ми вже говорили вище, для таких політичних та соціальних вибухів рік Собаки мало придатний.

Швидше, зміни тільки почнуть визрівати, 2018-й підготує для них благодатний грунт. Саме енергетика Землі як символ надійності, раціональності, врівноваженості буде сприяти подібним тенденціям.

Рік буде вдалим і в суто практичному використанні ресурсів планети: будуть отысканы і освоєні нові родовища корисних копалин. І навіть стародавні скарби будуть відкриватися частіше, ніж раніше. Але головне: родючість землі, значно истощившееся в попередні роки, знову почне відроджуватися. Вона відпочила, набралася сил, готова служити тим, хто до неї по-хазяйськи відноситься. Ось про це не треба забувати: і покровитель року Собака, і енергетичний символ Земля однаково цінують старанність та відповідальність. Тим, хто сам готовий докладати зусилля, вони будуть сприяти, стануть каталізатором цих праць.

Про колірній гамі 2018 року

Базовий колір 2018-го – жовтий і всі його відтінки: золотий, жовтогарячий, палевий (солом’яний) і т. д. Це тону позитиву, бадьорості, енергійності, по-справжньому сонячна палітра. Вважається, що жовтий колір стимулює розумову діяльність.

Але ось в дитячій кімнаті і спальні надлишок цього кольору тільки завадить. Наші дітки і без того часто фонтанують енергією, і для засипання, набуття спокою цей колір стає перешкодою. В інтер’єрі і в одязі його варто використовувати дозовано, в комбінації з іншими елементами забарвлення.

Золотий – колір багатства, достатку і мудрості, один із символів влади. Теж хороший при дозованому застосуванні, в іншому випадку говорить лише про несмак і прагнення до епатажу, показної розкоші.

Коричневий, а також його похідні і міксти: кавовий, теракотовий, шоколадний, гірчичний та інші – також буде актуальним в 2018 році. Це кольори Землі, родючості, вони сприяють успіху в справах, налаштовують на плідну роботу. Умиротворяють, гасять конфлікти, додають доброзичливості.

Зелений і блакитний теж будуть затребуваними в наступному році. Це кольори об’єднання зусиль, терпимості, оптимістичного ставлення до життя. Вони допомагають позбавлятися від негативу, заспокоїтися, зняти нервове напруження. Але їх надлишок може подіяти занадто расслабляюще, увігнати в лінь і апатію.

В цілому рік Жовтого Земляного Собаки очікується більш благополучним, ніж 2-3 попередніх. Він повинен закласти основи для позитивних змін, які розвинуться вже в найближчому майбутньому.