Яким буде оновлений Форд Експлорер 2016 модельного року

Яким буде оновлений Форд Експлорер 2016 модельного року

25 років тому форд оголосив про випуск нового на той час позашляховика Ford Explorer. Це був серйозний прорив. І протягом багатьох років цей автомобіль залишався на сцені в головних ролях. Якісь моделі прийшли і пішли, немов зірки на небі, які гаснуть, лишаючи за собою пам’ять. Цей же позашляховик витримав багато, дійшов до нас і тепер продовжує модернізуватися.

Майбутнє у позашляховика Ford Explorer очевидно ще довгий. Вже перша модель справила величезне враження на автолюбителів, особливо в США. Так і сьогодні його вплив не втрачено. Навіть висока ціна на цей автомобіль не збиває інтересу у його шанувальників. А адже і правда, скупий платить двічі. Той, хто купує цей позашляховик, виграє за багатьма показниками. Правда програє в економії палива. Але цей момент нові моделі поступово згладжують, і в результаті з’являється саме те, що вирішує це та інші питання відразу. Що саме змінилося в новому Форд Експлорер 2016? Яким буде оновлений Форд Експлорер 2016 модельного року? Про це і поговоримо.

У 2014 році в Лос-Анджелесі ця новинка була продемонстрована. І хоча це був лише прототип, на ринок автомобіль вийде тільки влітку цього року. Але всі його технічні характеристики були озвучені тоді. Коли вони з’являться у нас? Це питання часу, але відомо, що в Росії вони точно з’являться. Що змінилося або додалося в цьому оновленому варіанті позашляховика?

Дизайн

Є невеликі зміни в носовій частині. Це і радіатор, і оптика, бампер. У задній частині так само є деякі зміни. Салон змінився в кращу сторону. Адже його напхали всім новим, сучасним, красивим. Але це все мішура, погодьтеся, якщо його серце стукає не правильно, то сенс у всі мішури мінімальний. Саме в цьому напрямку і варто розглянути даний флагман.

Отже, що цікавого ми бачимо під капотом? Новий двигун EcoBoost на 2.3 літра, потужність якого 273 к. с. Якщо подивитися на максимальні показники крутного моменту, то ми бачимо наступне — 406 Нм, це результат. Але цей двигун переважно для США, де він і буде збиратися.

Для Росії встановлювати будуть дещо інший мотор. Встановлено буде 3.5-літровим двигуном V6, потужність покаже 249 к. с. Трохи простіше, але це настільки небагато, що на наших дорогах буде непомітним. Коробка передач шести ступінчастий автомат, зручно і комфортно.

До речі, буде встановлена спеціальна система для підбору налаштування коробки передач Terrain Management, вона буде стежити за тим, як використовувати наш автомат на наших дорогах. Управління системою здійснюється за допомогою спеціальної шайби. Перемикач має 5 основних позицій: бруд, рух по схилу, сніг, пісок та природно траса. Ти вибрав, а система все сама зробила. Зручно. Ось це те, що називається комфортом, правда коштує не малих грошей, але це інша тема.