Яким буде Новий 2018 рік Собаки за східним календарем? Пророкування астрологів

Яким буде Новий 2018 рік Собаки за східним календарем? Пророкування астрологів

Яким буде Новий 2018 рік Собаки

Прихід кожного чергового року – це якась нова віха в історії країни, світу, в біографії кожної людини, сім’ї. І кожен раз ми віримо в новорічну казку і в те, що там, за невидимою межею часу, нас обов’язково будуть чекати щасливі зміни. Щось із задуманого збувається, що залишається в розряді невиконаного. І ми сподіваємося, що це тимчасово. Свої прогнози роблять астрологи, політики, біржові аналітики, фінансисти. Проаналізуємо основні викладки з тих, що вже є у відкритому доступі, про 2018 рік.

Що обіцяє рік Собаки за східним календарем?

«З того і мучуся, що не зрозумію, куди несе нас рок подій» — Сергій Єсенін зізнавався в «Листі до жінки». А ми не будемо мучитися, а спробуємо спрогнозувати, яким буде Новий 2018 рік Собаки для нас з вами. Зрозуміло, що у кожного він свій, з дуже великими нюансами. Але все ж таки є загальні тенденції, тренди, певні течії, в руслі яких ми всі неминуче опинимося якщо і не в одному човні, то вже точно в одному фарватері.

Дуже важливий загальнополітичний і соціальний клімат у світі, країні, регіоні, який буде впливати в солідній мірою. Як буде розвиватися економіка, не маячать на горизонті нові кризові потрясіння? Питань багато, і ми можемо на них відповісти, хоча і низкою припущень та «ножиць» ймовірності.

Отже, попереду у нас рік Собаки. Саме час політикам та іншим сильним світу цього проявити трохи більше чуття і миролюбства. І, як показує багатовіковий астрологічний аналіз, цей покровитель року і справді чинить таке «утихомирює» дію. У роки Собаки вкрай рідко трапляються серйозні політичні потрясіння. Згадаймо хоча б недавню нашу історію: 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006. Кожен раз Собаці доводилося «розгрібати завали» кількох попередніх років. І їй це вдавалося!

Ось і рік 2018-й обіцяє бути набагато більш стабільним, спокійним, «устаканенным» у порівнянні з 3-4 попередніми. Про це говорять і астрологи, і цілком солідні експерти, взагалі забули про існування зоряного неба. Це буде рік зваженого аналізу, переосмислення, переоцінки. Рік накопичення позитивного потенціалу, який розкриється на повну міру трохи пізніше – рік-два тому. Різких змін, швидкого поліпшення ситуації чекати не варто: кожного процесу необхідно визріти. Але він буде рубіжним у багатьох відношеннях, часом зміни векторів.

В особистому житті теж будуть позитивні зміни, і, знову ж таки, без революційних потрясінь, м’яко, плавно. Простіше знаходити спільну мову різних поколінь у сім’ї, у відносинах «других половин» стане трохи більше гармонії. Вам цього мало? Але ніхто ж не заважає скористатися моментом, коли зірки настільки прихильні до нас, і посилити їх вплив, «піймати хвилю» і здійснити те, що давно задумали.

Це стосується і сім’ї, і роботи, творчих поривів, подорожей, відпочинку – всіх сфер нашого буття. Потенціал є, і заступництво Собаки всім, хто затіяв добрі справи, забезпечено.

Земля — стихія надійності

Яким буде Новий 2018 рік Собаки з урахуванням панівної стихії – Землі? Дуже важливий момент в тому, що стихія цього року та його тотем діють однонаправлено. А буває, що їх характери і не збігаються, тоді одна складова може змащувати результати інший. У нашому випадку Земля лише доповнює і навіть посилює енергетику Собаки. Тобто чинники міцності, практичності, працьовитості, плодючості, миротворчі «схильності», при вдалому збігу інших факторів впливу, будуть подвоюватися. Головне – не заважати скластися такий математичної конфігурації.

В інші роки можна, що називається, битися лобом в стіну, надриватися в буденних справах, але постійно натикатися на все нові перешкоди, спотикатися, падати, відкочуватися назад. У 2018-му у більшості з нас почне виходити те, що йшло «ні шатко, ні валко» або валилося з рук.

Що для цього треба зробити? Переконатися, що воно вам треба і сміливо йти у вибраному напрямі. Не боятися і не підставляти підніжки йдуть поряд, а навпаки, кооперуватися, збиватися в зграйки». Бути наполегливими і щирими. Такий алгоритм поведінки Земляний Собаці до вподоби. Помітить і підсобить! Особливо перспективна будь-яка робота на землі, починаючи від видобутку нафти і розвідки алмазів і закінчуючи посадкою морквини.

Так, і якщо давно коливалися, заводити цуценя, згадайте універсальне правило: краще зробити, так шкодувати, ніж не зробити, так жаліти. Хоча, напевно, не пошкодуєте! Саме час!

Кольори Сонця, Землі, Успіху

Колір насичує навколишній простір особливими емоціями, особливою енергетикою. Він дуже важливий у створенні комфортної території проживання. Колірну палітру свого житла, робочого місця теж бажано вписувати в загальну «легенду». А яким буде Новий 2018 рік Собаки «по забарвленню»?

І тут теж можна видихнути: на зміну агресивного червоного у два попередніх роки панування Вогню приходять більш «атмосферні» і навіть приглушені фарби. Основний колір – жовтий, теж досить сильний по енергетиці, як і його помаранчевий «побратим». Їх добре використовувати в хвилини депресії, втоми, мозкового застою. Підбадьорять, наситять світ позитивом. Додадуть мудрості і далекоглядності.
Золотий відтінок – символ багатства, влади, успіху. Так що сміливо надягайте золоті прикраси, костюми «під металік», тюнингуйте автомобілі в цьому ж стилі. Тільки не перестарайтеся – зайвого гламурного блиску Собака не схвалює.

Коричневий, пісочний, бежевий, зелений, кораловий – все, що пов’язане з землею і ростуть на ній рослинами буде впору, своєчасно, в точку. Це спектр обґрунтованості, надійності, прагматизму.
Які очікування астрологів та інших оракулів?

Яким буде Новий 2018 рік Собаки в прогнозах всіляких провидців, що вони угледіли в своїх магічних дзеркалах або розрахували за таємним формулами? Заглянемо в майбутнє разом з ними.
Проблема одкровення пророків минулого в тому, що вони зроблені не прямолінійно, їх і тлумачать по-різному. Це стосується в першу чергу пророкувань Нострадамуса і інших оракулів минулих епох. А сьогодні додається ще одна напасть: вірусні фейкові новини в Мережі. За один день і навіть годину можна знайти 2-3 взаємовиключних статті по одному і тому ж віщуну.

Тому будемо користуватися лише максимально достовірними даними. Ванга, як розповідають близькі до неї люди в книгах, виданих близько 20 років тому, про Росію завжди говорила з щирою повагою. Що стосується точних пророцтв з датами, то в 1979 році вона повідомила письменнику Валентину Сидорову, що через 50-60 років (тобто, приблизно в 2030-2040 роки) складеться міцний союз Росії, Китаю та Індії. До того часу моральний, духовний авторитет Росії буде визнаний у всьому світі. Безумовно вона пророкувала і зворотне тяжіння «відпали» республік до Росії. Це буде частково схоже на відроджений Союз, але в оновленому і більш гармонійний вигляд.

Чому варто вірити цим прогнозам? Хоча б згадавши, що в тому ж 1979-му вона повідала посланцеві СРСР, що Союз розпадеться. «Але повернеться стара Росія і буде називатися так само, як при святому Сергії». Ряд інших подій світового значення Ванга передбачила, точно вказавши дати: початок 2-ї Світової, вбивство Індіри Ганді та ін.

Немає достовірних даних, що болгарська провидиця казала щось конкретно про 2018 рік. Але до моменту набуття Росією світового визнання залишається всього близько 20 років. А одномоментно такі переломи у свідомості мільйонів людей не відбуваються. Отже, процес уже пішов або ось-ось почнеться…

Американський «сплячий пророк» Едгар Кейсі, заглядаючи в майбутнє, малював приблизно ту ж картину. Але давайте подивимося, що бачать сучасні піфії і волхви в найближчому році.

Якщо узагальнити розрізнені висловлювання ясновидців, астрологів і додати науково обґрунтовані прогнози, картина малюється наступна. Рік обіцяє бути більш стабільним в економічному і політичному сенсі. На арену почнуть виступати більш зважені і прагматичні політики, не схильні до надмірно емоційних дій. На Україні інерція руйнівних процесів збережеться, ця «хвороба» пройде через кризу, але до кінця 2018 року спостерігається деяка стабілізація. Вона і стане базою для процесу відродження здорового глузду в наступні кілька років.