Яким буде літо в Москві в 2017 році за прогнозами синоптиків

Яким буде літо в Москві в 2017 році за прогнозами синоптиків

Яким буде літо в Москві в 2017 році за прогнозами синоптиків

Літо в наших широтах чекають більше, ніж в інших куточках планети. Є навіть такий жарт, мовляв, у нас на території країни тільки два погодних сезону – зима і підготовка до зими. Але ми краще будемо готуватися до літа. І запасемося прогнозами: яким воно очікується, що передбачають «оракули» з Гідрометцентру?

За попередніми прогнозами

Яким буде літо 2017 року в Москві, цікаво і жителям столиці і її численним гостям. Довгострокові прогнози як у політиці, так і в області метеорології – справа складна. Тут доводиться враховувати дуже багато чинників, до того ж, постійно втручаються форс-мажорні обставини.

Сьогодні слабо працюють навіть народні прикмети, оскільки людина негативно впливає на навколишнє середовище, і в неї не стало тієї впорядкованості, передбачуваності, що хоча б щодо була раніше.

Тим не менш, Гідрометцентр веде аналіз даних численних метеостанцій і готовий запропонувати своє бачення літа-2017. Прогноз попередній, він буде уточнюватися по мірі наближення літніх місяців.

Червень в пастельних тонах

Отже, чого чекати в червні столичним жителям? А оскільки цей місяць задає тон всьому сезону, яким буде літо 2017 року в Москві?

У першу декаду літа погода часто залишається мінливою, не буде винятком і нинішній початок червня. Температурний режим місяці в цілому і його стартових днів очікується в межах кліматичної норми. Прохолода з дощами і грозами буде змінюватися сонячними днями, температура буде коливатися навколо показника в +15 градусів.

До середини червня температура підніметься до 20 градусів, встановиться цілком комфортна погода з сприятливим атмосферним тиском, середніми рівнями вологості повітря. У ці дні переважатиме другий, сприятливий тип погоди, позитивно відбивається на здоров’я всіх мешканців столиці. В цілому така погодна середовище збережеться і до кінця місяця. Похолодання вірогідні, але не різкі.

Липень – маківка літа

Яким буде літо 2017 року в Москві у його тимчасовому «епіцентрі», в липні? Його не дарма в народі прозвали верхівкою літа. Саме від цього місяця завжди чекають сонячної теплої погоди, яка сприяла загоряння й купання, допомагає колоситися врожаю на заміських ділянках.

Москвичі, правда, з побоюванням поглядають на липневий календар, адже в останні роки ці спекотні дні не раз ставали джерелом серйозних проблем. При надмірної спеки і відсутності опадів виникали торф’яні пожежі в околицях столиці, місто заволакивало задушливим димом. Та навіть без цього ПП аномально високі температури у мегаполісі переносяться важко, особливо страждають метеозависимые люди.

А що ми чекаємо від липня 2017 року? Погода, швидше за все, буде трохи спокійніше, ніж в роки «надзвичайностей». Але ближче до середини липня очікуються кілька дуже спекотних днів, з підвищенням температури вище 30 градусів. Цей період не стане затяжним, триватиме близько тижня або трохи довше. Але при відсутності в ці дні опадів знову можливо несприятливий вплив на здоров’я москвичів і гостей столиці. Втім, є чимало людей, які цих спекотних днів дуже чекають і збираються провести їх за містом, в більш комфортній обстановці.

Інший відрізок часу в липні температура буде триматися в межах 25 градусів, що дуже зручно для піших прогулянок по столиці. Порадує природа і «аборигенів» столиці, і тих, хто приїжджає сюди, щоб помилуватися її красою і познайомитися з історичними місцями.

А ось для аграріїв Підмосков’я, так і для служб столиці, займаються озелененням мегаполісу, весь місяць буде складним – очікується досить посушливий період з малим об’ємом опадів.

Серпень – зразок поміркованості

У серпні всім можна видихнути: ще тепло, вже не жарко, і благодатні дощі не забаряться прийти на допомогу тим, хто вже встиг втомитися від липневої спеки.

Останній місяць літа 2017 року в Москві і Московській області обіцяє бути помірно теплим і оптимально вологим. Перші дні ще можна буде встигнути повалятися на пляжах, температура буде цілком «загарной» — близько 25 градусів. До середини місяця стане трохи прохолодніше, стовпчик термометра буде перебувати в ці дні поблизу позначки +20. Ідеально для тих, кому в ці дні потрібно працювати, і лише вечорами насолоджуватися щедротами літа, що минає. Так і для цінителів дачного проведення часу цей місяць буде дуже успішним: тепла і вологи вдосталь, але і без липневого «перебору».

В кінці серпня, цілком очікувано і без жодних аномалій, температурний фон вирівняється біля позначки +15. А літні грозові зливи, теж цілком закономірно, перетворяться в затяжні дощі з важкими хмарами, які закривають сонечко. В цілому літо не повинно підносити особливих погодних сюрпризів. У всякому разі, хочеться сподіватися, що їх вдасться уникнути.