Яким буде 2018 рік Собаки – астрологічний прогноз

Яким буде 2018 рік Собаки   астрологічний прогноз

Яким буде Новий 2018 рік Собаки?

Східний гороскоп складається з дванадцяти тварин, кожному з яких відповідає одна з п’яти стихій – вогонь, вода, земля, дерево або метал. У зв’язку з цим східний гороскоп має повний цикл 60 років.

Характеристики кожного знака східного гороскопу залежать не тільки від самого тварини, але і від його стихії. Наприклад, стихія землі надає всебічності, а вогонь робить представника знака запальним.

Вогняного Півня, який протегує 2017 році, змінить інша тварина. Саме тому не зайвим буде ознайомитися з тим, яким буде 2018 рік Собаки. З нашої статті ви дізнаєтеся все найцікавіше про те, яким буде рік Жовтого Земляного Собаки.

Коли настане рік жовтого земляного Собаки за китайським календарем?

У китайському календарі новий рік настає не 1 січня, як у нас, а пізніше. Це пов’язане з фазами місяця. У китайців новий рік починається з кожного дванадцятого місяця-молодика. Таким чином, рік Жовтого Земляного Собаки за східним гороскопом, згідно з молодиком, який розпочнеться 16 лютого 2018 року і закінчиться 4 лютого 2019 року.

Рік Собаки: 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018, 2030, 2042

Стихія
Рік
Початок року
Рік
Початок року

Металева Собака
1910
10 лютого
1970
6 лютого

Водяна Собака
1922
28 січня
1982
25 січня

Дерев’яна Собака
1934
14 лютого
1994
10 лютого

Вогняна Собака
1946
2 лютого
2006
29 січня

Земляна Собака
1958
18 лютого
2018
16 лютого

Загальна характеристика роки Жовтої Земляний Собаки 2018

Жовта Земляний Собака – це дуже миролюбна тварина, яка не любить конфліктувати. Астрологи вважають, що в 2018 році настане час компромісів і примирення. За Східним календарем жовтий колір – символ сонця і Землі, що означає прихід радості, щастя і оптимізму в життя кожної людини.

Слід зазначити, що Собака – жіночий знак в китайському гороскопі і тому в 2018 році успіху зможуть домогтися люди, які будуть діяти, прислухаючись до своєї інтуїції, щиро і дуже м’яко. При цьому не можна виключати і неочікуваних емоційних перепадів.

Господиня 2018 року, Жовта Земляний Собака, високо цінує сім’ю і її дуже дорожить. Для неї сім’я завжди буде на першому плані. Досить складний період належить тим, хто воліє жити в самоті. Цілком можливо, що такі люди змінять світогляд під впливом Собаки і змінять самотність на сімейні узи.

Астрологічний прогноз на 2018 рік Собаки для Росії

На думку астрологів, для Росії 2018 рік обіцяє бути досить спокійним. Ніяких воєн і серйозних катаклізмів не передбачається. В економіці все буде стабільно, без різких стрибків і змін. Астрологи не виключають, що Сибір зможе стати одним з важливих промислових центрів світу. Ймовірно, що процеси інтеграції колишніх союзних республік активізуються саме в рік Собаки.

Як відзначають фахівці, ініціатива об’єднання буде виходити від інших держав, н не від РФ. Держави, які раніше входили в СРСР усвідомлюють, що тільки шляхом об’єднання можна буде отримати потужний поштовх до власного розвитку.

Об’єднавчі процеси будуть проходити у форматі національної і культурної автономії. Не можна виключати, що 2018 рік може стати часом спроб відновити СРСР. При цьому союзна держава буде існувати на нових, зовсім інших економічних і політичних підставах.

Що стосується інших держав, то цілком ймовірно, що в рік Жовтого Земляного Собаки на планеті запанує тиша і спокій, у гарячих поштовхів припиниться війна, а політики прийдуть до усвідомлення, що все ж мир краще, ніж війна.

Яким буде 2018 рік Собаки: важливі події

Рік Жовтого Земляного Собаки буде наповнений цікавими та яскравими подіями. Серед найбільш очікуваних, наступні:

  • Зимові Олімпійські ігри, які пройдуть в Кореї – 9-25 лютого 2018 року;
  • 21-й Чемпіонат світу з футболу в Росії – з 14 червня по 15 липня 2018 року;
  • вибори президента в Росії – 18 березня 2018 року;
  • вибори президента у Фінляндії — 28 січня 2018 року.

Крім того, в 2018 році буде багато подій, пов’язаних з освоєнням космосу і розвитком медицини. У рік Собаки почнеться місія щодо відбору зразків на Марс. І, незважаючи на те, що навколо найголовніших подій 2018 року може виникнути багато конфліктів, всі вони вирішуватися в мирному руслі завдяки Собаці, яка не любить сварок.

Характеристика людей, народжених у рік Собаки

Собака – це дуже чесне і справедливе тварина. Люди, народжені в цей рік, будуть вірними і відданими партнерами і друзями. Вони завжди прийдуть на допомогу і нададуть підтримку своїх рідних і близьким.

Собака не може миритися з несправедливістю і виступає на боці слабшого, прагнучи відновити істину. При цьому для Собаки зовсім не важливо, що це може бути ризиковано і мати для неї не зовсім приємні наслідки в подальшому.

Люди, які народяться в 2018 році, можна буде сміливо довірити секрети і таємниці – вони ніколи не зрадять і не заподіють зла ні за яких обставин.

Всім, хто народиться в 2018 році, стихія Землі подарує здатність давати тверезу оцінку обставинам і можливість твердо стояти на ногах, що б не трапилося. В питаннях фінансів їх також чекає успіх – вони завжди знайдуть спосіб добре заробити. Особливу увагу такі люди будуть приділяти сімейного комфорту і затишку.

Якщо Жовта Земляний Собака приймає рішення, то його твердо дотримується і не змінює свою позицію. Її практично неможливо переконати або збити з пантелику. Люди, які народилися в рік Собаки, відрізняються підвищеним бажанням всіх рятувати і допомагати. Вони дуже честолюбні.

З негативних рис можна відзначити те, що Собаки можуть стати зарозумілими, якщо відчують своє надмірне вплив над оточуючими людьми. Астрологи рекомендують Собакам ставитися до себе з деякою часткою іронії і не перебільшувати свою значущість для оточуючих – це допоможе уникнути непорозумінь з людьми.

Східний гороскоп попереджає про те, що Собаки можуть проявляти цинізм і гостроту своєї мови, чого їм слід по можливості уникати, адже не кожна людина здатна прямодушність пробачити такого роду. Так що, слідкуйте за словами і все буде добре.

Негативним якістю Собак є і те, що вони всіляко прагнуть критикувати своїх знайомих і колег. Іноді може навіть здатися, що привід для конфлікту вони шукають спеціально. Але це не так – Собаки вважають, що критика повинна привести його до нових досягнень і не може викликати образи.

Дуже часто Собаки потрапляють під владу песимістичних настроїв і бачать життя в чорному кольорі. Їм легко впасти в депресію. Собаки можуть дуже довго і болісно переживати невдачі і неприємності. Астрологи радять Собакам легше ставитися до життя та проблем, які є у кожного.

Крім того, Жовті Земляні Собаки бувають надмірно стурбовані своїм матеріальним становищем, що неминуче приводить їх до стресів. Час від часу вони можуть ставати дуже меркантильними, аж до жадібності. У них загострюється потяг до збагачення і зайвої економії на шкоду нематеріальних цінностей, про які вони часом забувають.

Родина і любов в рік Собаки

Зовнішня товариськість Собак дуже оманлива – вони не прагнуть занадто близько підпускати до себе людей. Друзями для них можуть стати тільки перевірені роками і труднощами люди. Супутника життя, люди, народжені в рік Собаки, будуть дуже довго і ретельно. В результаті шлюб буде довговічним і щасливим.

Собака – це тварина, для якого вірність і відданість не просто слова, а частина їх не простий натури. У 2018 році удача усміхнеться тим, хто цінує сімейне вогнище, а ось тим, хто буде обманювати і змінювати партнера, Собака цього не пробачить.

Астрологи вважають, що для вступу в шлюб 2018 рік підходить як не можна краще. Якщо ви плануєте весілля, то найкращий час для цього – рік Жовтого Земляного Собаки. У 2019 році настане рік Свині, яка не надто прихильна закоханим серцям.

Собака подбає про те, щоб самотні люди зустріли свою другу половинку в 2018 році. Вона завжди допоможе люблячим людям знайти щастя у відносинах. Придивіться до свого оточення за уважніше і не пропустіть шанс.

Кар’єра в рік Собаки

Яким буде 2018 рік Собаки в плані кар’єри і роботи? Все досить просто. Собака – це активне і уперта тварина, а значить, вподобу вона буде людям, яких не зупиняють труднощі на шляху до заповітної мети.

У 2018 році для реалізації задуманого доведеться докласти чимало сил, але зате результат перевершить всі очікування. Працьовитість і завзятість у складних життєвих ситуаціях Собаці доведеться за смаком. Не бійтеся брати ініціативу в свої руки – це ключ до успіху. Ви зможете здійснити зліт кар’єрними сходами або розраховувати на підвищення заробітної плати.

Слід враховувати, що Собака не любить тих, хто тільки і робить, що мріє і фантазує. Вона більше цінує і поважає людей, які мають реалістичний підхід до життя, особливо це стосується робочих моментів. Зважуйте свої слова і вчинки більш тверезо і об’єктивно, і Собака неодмінно прийме вашу сторону і посприяє великим кар’єрних досягнень.

У завершенні додамо, що Собака зможе зробити людей більш справедливими, терплячими і старанними. Крім того, вона допоможе цілеспрямованим працівникам налагодити відносини з колегами і начальством. У 2018 році ймовірність отримати підвищення на роботі збільшується в рази. Не бійтеся бути активними і наполегливими – рік Собаки буде наповнений безліччю цікавих подій.