Який колір одягати на Новий 2018 рік Собаки

Який колір одягати на Новий 2018 рік СобакиКожен рік має особливості в плані колірних переваг. І якщо ми хочемо зустріти наступ Нового 2018-го у всеозброєнні, дуже важливо знати особливості колірної палітри цього року. Про це і будемо тут говорити: про пріоритетні кольорах в одязі і про те, яка їх символіка, що вони означають на мові психологів, езотериків та інших фахівців.

В якій панелі краще зустрічати рік Жовтого Земляного Собаки?

Багато хто заздалегідь готують гардероб до зустрічі головного свята року, задаються питанням, який колір одягати на Новий 2018 рік Собаки? Відповісти на нього допоможе знання символіки майбутнього року.

Жовта Земляний Собака – так повно називається покровитель 2018-го. Значить, як мінімум, один пріоритетний колір вже закладено в цьому визначенні. Жовтий – один із самих сонячних, теплих кольорів веселки. Від одного погляду на соняшники і жовтці, ромашки і тюльпани цієї забарвлення піднімається настрій. Це відбувається на підсвідомому, рефлекторному рівні, така реакція в нас закладено генетично.

Дуже цінують жовтий в Китаї, там він уособлює велич імперії, самої країни. А, скажімо, бразильці вважають його символом відчаю і хвороби, тому, приїжджаючи в іншу країну, скажімо, у відпустку, заздалегідь потурбуйтеся ознайомитися з особливостями колірного сприйняття в даному регіоні світу.

Який колір одягати на Новий 2018 рік Собаки

Новорічні сукні жовтого кольору

Це колір розумової активності, впевненості в собі, допитливості (особливо у дітей). Саме тому бійтеся перестаратися з використанням даного колера – збудження нервової системи може стати надмірним.

Жовтий колір вбрання обов’язково притягне до вас погляди оточуючих. Тому, наважуючись на такий костюм, переконайтеся, що він бездоганний, і самі ви на висоті. Якщо на комусь іншому дрібні похибки можуть не помітити, то «на сонечку» плями обов’язково углядят, навіть найдрібніші. До того ж, у кожного кольору є свої відтінки, є ступінь глибини і насиченості, що теж треба враховувати. Як і сполучуваність з іншими деталями туалету, які будуть носіями інших фарб.

Інші модні частині панелі 2018 року – це коричневий, золотий, жовтогарячий, малиновий, гірчичний, кавовий, блакитний, ніжно-рожевий, шоколадний, коричневий, цегляний, пісочний, бежевий, кораловий, теракотовий, зелений. Чому так багато і такі різні? Це подарунок модницям від енергетичного повелителя року – Землі. Вона радує нас різноманітністю рослинності, а отже, вирішуючи, який колір одягати на Новий 2018 рік Собаки, можна і потрібно орієнтуватися на даний розширений список забарвлень.

Який колір одягати на Новий 2018 рік Собаки

Золотисті новорічні сукні

До того ж, модними темами року, а значить, і новорічних урочистостей, будуть рослинні принти, орнамент, клітка типу шотландки, веселенькі вінтажні квіткові розмальовки а-ля 50-ті роки минулого століття та інші багатоколірні мотиви.

Якщо немає можливості і бажання оновлювати гардероб, скористайтеся старим добрим поєднанням чорного і білого, який ніколи не втрачає актуальності. Освіжити суворість цього вибору допоможуть аксесуари, біжутерія, прикраси, будь-які деталі, що зроблять образ більш легким і романтичним. Шарфик, віяло, брошка або діадема, стильний ремінець і браслетик, сережки і кулон і т. д.

Будь малюнків слід уникати? Тих, що виглядають дуже яскраво, кричущо – Собаці не до душі такий екстрим. Краще не одягати одяг з леопардовим, тигровим та іншим котячим розмальовкою, зі зрозумілих причин.

Що нам потрібно знати про мову кольору?

Про доминантном кольорі року – жовтому – ми вже сказали вище. Зараз коротко охарактеризуємо, ніж «знамениті» інші, які будуть особливо популярні в 2018 році.

Червоний. На Сході вважають: якщо не впевнені, який колір вибрати на свято, одягайте жовте або червоне плаття. Від себе додамо: бажано, не яскраво-червоний, оскільки це все ж колір-провокатор, збудник, і не завжди він активує кращі струни нашої душі. Досить часто енергетика червоного «запалює» саме тілесні інстинкти. Тому шукайте відповідні відтінки, а в 2018-му це бордо або марсала – винно-бордовий, з деяким коричневим відтінком.

Який колір одягати на Новий 2018 рік Собаки? Якщо ви належите до прихильників різних варіацій червоного, швидше за все, для вас важлива активність у всьому, рухливість, іноді це проявляється навіть у схильності до агресії. Ті, хто обирають цей експресивний колір, часто відчувають потребу в адреналіні і володіють яскраво вираженою сексуальністю. Це вибір лідерів.

Помаранчевий. Теж діє збудливо, але не настільки «ударно», як його червоний побратим. Створює відчуття повноти життя, тепла, радісного оптимізму і благополуччя. Шикарний «антидепресант»! Один з найбільш традиційно святкових кольорів.

Коли людина може собі дозволити одягнутися в такій «апельсиновий» наряд, мимоволі виникає відчуття, що у нього в житті все гаразд, або, щонайменше, він на позитивні зміни сильно розраховує. Адже не секрет, що часто ми програмуємо, кодуємо себе і на перемоги, і невдачі своїм внутрішнім відчуттям, очікуванням дива чи біди. Недарма психологи і мудрі творчі люди закликають: «Думай про хороше!» А заодно і притягуй позитив таким ось міні-сонечком!

Люблячі цей сегмент світлового спектру, як правило, не страждають заниженою самооцінкою, вміють контролювати емоції. Дуже важлива якість «оранджей» — вміння прощати, знаходити компроміси. Будучи «прикордонним» між червоним і жовтим, цей колір володіє достоїнствами того й іншого, але щасливо уникає їх мінусів. При одній умові: не переборщити!

Зелений. Ідеальний для тих, хто любить спокій, гармонію, хто принципово уникає сварок. Це колір торжества життя, природних сил, у багатьох країнах його люблять і вважають символом молодості й умиротворення: в Китаї та Індії, Мексиці та Ірландії, Єгипті та Австралії. Він об’єднує, кличе дружити, допомагає розуміти один одного і бути терпимими до недоліків інших.

Фізіологи запевняють, що він допомагає справлятися з неврозами, заспокоїти неврівноваженість, приборкати злість. Але його релаксуючу дію може бути деколи і недоречно. Якщо ви маєте намір у цей Новий рік прийняти кардинальне рішення, різко розгорнути свою долю, щось сильно змінити в житті, то краще допомогти це зробити, вибравши наряд більш експресивного кольору. Зелений в даній ситуації будуть розслабляти, кілька гальмувати вашу рішучість.

Блакитний. Уособлення спокою, романтики і деякої холодності, навіть пасивності. Колір ніжності, чистоти помислів, але і идеалистичности, навіть інфантильності. Перебір з блакитним може спровокувати апатію.

Блакитний вважають помічником при безсонні, при інших напругах нервової системи. Він сприяє медитативним практикам.

Фіолетовий. Символ таємничості, мудрості, зрілості. При надлишку вганяє в меланхолію, містицизм. В міру – сприяє розкриттю творчих здібностей. Колір духовності і самопізнання.

Це лише основна гама кольорів, модних у 2018-м. є і безліч відтінків, міксту, переходів, комбінацій. Чим більше напівтонів, тим краще: нічого кричущого покровитель року Собака не вітає.