Як зміняться пенсії для працюючих пенсіонерів з 1 січня 2016 року

На даний момент, в Державну думу Російської Федерації був внесений законопроект, який підкаже нам відповідь на питання: як зміняться пенсії з 1 січня 2016 року для працюючих пенсіонерів і на скільки.

Крім того, багатьох цікавить питання про збільшення пенсійного віку в Росії. Як заявив міністр соціального захисту і праці М. Топілін ця інформація не має під собою підстав, адже протягом найближчих 3-х років, питання такого роду ставитися не буде. На даний момент у РФ, пенсійний вік для жінок 55 років, а для чоловіків – 60.

Що ж стосується зміни розміру пенсії в 2016 році у нинішніх пенсіонерів, які працюють, то тут пенсіонерам буде над чим замислитися, адже такого роду законопроект дійсно має намір розглядатися в найближчих читаннях. Він є наслідком економічної кризи, що зачепила не тільки Росію, але і частково деякі сусідні країни, бюджет яких постраждав за останній час досить значно.

За законодавством, пенсії повинні виплачуються тим громадянам, які досягли пенсійного віку і мають за плечима достатній стаж роботи. Це означає, що при дотриманні перерахованих умов, пенсії 2016 для нинішніх пенсіонерів, які працюють, будуть нараховуватися з 1 січня 2016 року, незалежно від того, чи працює пенсіонер після виходу на заслужений відпочинок чи ні.

Більш того, в лютому майбутнього 2016 р. відбудеться збільшення страхової частини пенсій на 4%, що має частково компенсувати зростаючу інфляцію. Цю надбавку до пенсій отримають тільки непрацюючі пенсіонери. Крім того, громадяни пенсійного віку, які мають у рік достаток більше 1 мільйона рублів, також не отримають надбавку до своєї пенсії в розмірі обговорених 4%. За підрахунками Мінпраці РФ це допоможе заощадити (починаючи з 1 січня 2016 р.) близько 62 млрд рублів із загального бюджету країни за три майбутніх року.

Також дивіться: останні новини про пенсії 2016 для працюючих пенсіонерів.