Як відзначити Новий рік 2016 недорого в Нижньому Новгороді

Новий рік 2016 вже зовсім поруч. Так що скоро цей веселе свято постукає у двері до кожного місцевому жителю та гостю міста Нижній Новгород. У кожного є свої мрії і надії, тому всі дружно веселитися і передчувати найбільше свято року. Проте варто відзначити, що в цей місяць районна адміністрація, президент і чиновники посилено працюють.

Всі хочуть зробити своє місто як можна краще і шикарніше. В першу чергу хочеться порадіти за дітей, адже вони чекають на новий рік більше, ніж дорослі. І тому на головній площі в Нижньому Новгороді вирішили влаштувати для них свято. Тут пройде безліч уявлень зі Снігуронькою та Дідом морозом. А також хлопчики та дівчатка побачать безліч казкових персонажів зі старих казок і нових. Ніхто нудьгувати точно не буде. Адже тут будуть і конкурси і призи, і вікторини та інші урочистості. Так що в центрі площі вже точно не засумуєш.

Для тих, хто постарше, є каток. І навіть якщо температура буде плюсова, то нічого страшного. Адже адміністрація розпорядилася залити каток і тримати його до тих пір, поки свята не закінчаться. У будь-який час дня і ночі люди можуть прийти і покататися на білосніжному льоду. Ковзани будуть видавати прямо там. І варто зауважити, що все це робиться безкоштовно.

Туристи можуть відпочити в одному з готелів міста. Тут є і бази відпочинку, і невеликі ломики, які знаходяться далеко від місцевої суєти. Будиночки обладнані мангалами, оглядовими майданчиками. Так що можна вранці насолоджуватися дивовижним краєвидом з вікна. Оскільки будиночків багато, то кожен турист може вибрати щось для себе і по своїй кишені. Але зазвичай у свята всі хочуть заробити, так що житло трохи піднімається в ціні. Але не у кожного.

У Нижньому Новгороді, як і в інших містах, є на що подивитися. Тут, звичайно ж, немає таких мостів як в Чехії, але зате є свої старовинні церкви, будинки, пам’ятники та інше. Так що перед тим як починати гуляння, варто трохи влаштувати собі культурної програми. Адже це ніколи не зашкодить. Відвідайте театри і музеї, сходіть на виставки.

Також є варіант піти на ярмарок в центрі і подивитися на вироби ручної роботи. Обов’язково захочеться щось прикупити родичам або зробити подарунок самому собі. В новий рік, головне залишатися в настрої і радіти. Смешайтесь зі всією юрбою, яка просто насолоджується кожною хвилиною, співайте, танцюйте, приймайте участь у виставах і вікторинах.