Як відзначають новий рік у різних країнах 2016

Як відзначають новий рік у різних країнах 2016

Італія

У цій країні на свято з вікон можна побачити вилітають старі праски і стільці. Новий рік в Італії починається 6 січня. Повір’я говорить, що в цю ніч прилітає на мітлі добра фея Бефана. Вона входить обережно в будинок і наповнює мішки діточок подарунками.

А ось Діда Мороза називають Баббо Натале. І оскільки італійці вірять у те, що це свято треба починати після того, як позбавитися від всього старого, то з вікон можна викинути всі речі, які вже непридатні. Так що в цю пору під вікнами краще не ходити. На новорічному столі обов’язково повинні бути горіхи, виноград і сочевиця.

Еквадор

Тут теж є свої традиції. Опівночі треба спалювати ляльки. Це робиться під так званий «плач вдів, які оплакують своїх поганих чоловіків. Вдів, як правило, зображують чоловіки в перуках і в макіяжі. Якщо хтось з бажаючих хоче подорожувати, то поки годинник б’є 12, необхідно бігати з великою сумкою або валізою навколо будинку. Для того щоб розбагатіти в наступному році або знайти любов, то після того, як годинник пробив 12, треба вдягти спідню білизну будь-жовтого відтінку.

Швеція

Діти, перед Новим роком вибирають королеву Швеції Лючію. Її треба вбрати в біле плаття, одягти корону на голову з запаленими свічками. Лючія приносить дітям подарунки та смачні речі домашнім тваринам: собаці – цукрову кісточку, кішці – вершки, ослику – морквину. У новорічну ніч на вулицях і будинках світло ніколи не згасає і все яскраво освітлене.

ПАР

У Йоганнесбурзі – столиці промислового держави, прийнято на свято викидати з вікон різні предмети – від пляшок до великогабаритних меблів. Коли-то поліція закривала квартал і зверталася до проживаючого в районі, не викидати у новорічну ніч холодильники з вікон. І, за словами поліцейського, цей квартал вважається найнебезпечнішим.

Англія

У цій країні на Новий рік приємно влаштовувати вистави для діточок. За собою веселе карнавальне шоу веде Лорд Безлад. Тут беруть участь різні казкові персонажі. Перед сном діти на стіл ставлять тарілку для подарунків, які вони чекають від Санта Клауса. А в черевики кладуть частування для ослика і самого дідуся. Дзвін сповіщає про прихід Нового Року.

В англійських будинках прийнято подавати індичку на свято, разом з каштанами та картоплею під соусом. Сюди ж на стіл ставлять брюссельську капусту з м’ясними пирогами. Далі йде пудинг. А коли лунає останній удар, то люди відкривають передні двері.