Як відпочиваємо в лютому 2016 року: вихідні та святкові дні

Як відпочиваємо в лютому 2016 року: вихідні та святкові дніПісля тривалих новорічних канікул більшість росіян виходять на роботу з новими силами та ідеями. До того ж, у 2016 році січневі свята триватимуть 10 днів. Таких тривалих вихідних повинно вистачити, щоб втома, що накопичилася за 12 місяців, пройшла, а люди встигли зарядитися позитивними емоціями. І вже в лютому громадян Росії чекають нові свята і вихідні. З нашого сьогоднішнього матеріалу читач дізнається, скільки відпочиваємо в лютому 2016 року в Росії.

Звичайно, в першу чергу, цікаво, як росіяни будуть відпочивати в День захисника Вітчизни – 23 лютого. Сам свято в 2016 році випадає на початок тижня – на вівторок. У законодавстві нашої країни прописано, що у випадку, коли святковий день випадає на вихідний день, то він переноситься на найближчий робочий день. Оскільки на цей раз свято припадає на робочий день, це правило не застосовується. Відпочивати жителі Російської Федерації будуть у вівторок 23 лютого.

Однак – цей день не єдиний вихідний. У російському уряді розробили проект постанови, в якому пропонується перенести 20 лютого, а це вихідний, на понеділок 22 лютого. Якщо говорити простіше, то передсвятковий тиждень буде на один день довше. Зате росіяни будуть відпочивати з 21 по 23 лютого включно. А 20 числа робочий день буде скорочений т. к. це перенесений передсвятковий день.

У постанові прописані інші вихідні та робочі дні. Працювати росіяни будуть: з 1 по 5, з 8 по 12, з 15 по 20, з 24 по 26 і 29. У 2016 лютий буде на один день довше т. к. 2016 рік – високосний. А відпочивати громадяни будуть, відповідно, в останні дні: 6, 7, 13, 14, з 21 по 23, 27 і 28 лютого.

Вихідні та святкові дні у лютому 2016 року в Росії виглядають наступним чином:

Як відпочиваємо в лютому 2016 року: вихідні та святкові дні

Святкові вихідні дні (*)

23 лютого — День захисника Вітчизни

Скорочені робочі дні (*)

20 лютого

Перенесення вихідних днів (+)

20 лютого на 22 лютого

Важливо знати, що даний календар вихідних і робочих днів прописаний в проекті постанови. Його стверджують у російському Уряді після схвалення членів Державної Думи і тільки одностайною думкою депутатів.

Отже, лютий подарує жителям нашої країни двадцять трудових і дев’ять вихідних днів. Останній зимовий місяць в 2016 подовжений на один день. Проте громадян це не повинно засмучувати, адже є можливість зробити щось більше і встигнути доробити всі справи саме взимку. А весну зустрічати з новими проектами, мріями і відмінним настроєм.

Знаючи, як відпочиваємо в лютому 2016 року в Росії, читачі зможуть заздалегідь спланувати свою роботу і відпочинок. Бажаємо вам успіхів у праці та гарних вражень на відпочинку!