Як відпочиваємо в 2016 році на свята: вихідні та святкові дні

Як відпочиваємо в 2016 році на свята: вихідні та святкові дніДо настання Нового 2016 року залишається ще чимало часу, але багатьом людям вже зараз потрібна інформація про те, в які дні будуть свята в 2016 році, як відпочиваємо в 2016 році на свята, щоб спланувати свою роботу і відпочинок. Спеціально для вас ми підготували нашу сьогоднішню публікацію. Скажемо відразу, календар на 2016 рік щедрий на святкові дати.

Вже відомо, на розгляд Держдуми РФ внесено законопроекти, які будуть розглянуті в червні 2015 року. Як тільки прийняті Держдумою закони будуть опубліковані, ми одразу оновимо інформацію на цій сторінці, щоб тримати своїх читачів в курсі подій.

Новий рік і Різдво в 2016 році

Люди різного віку з нетерпінням чекають Нового 2016 року. Вже багато років поспіль уряд приймає рішення про продовження вихідних днів, присвячених Нового року, до Різдва включно. Вже можна впевнено сказати, що в 2016 році ця традиція буде продовжена. Січневі канікули для росіян будуть тривати протягом десяти днів. Почавшись 1 січня, вихідні дні закінчаться 10 січня.

На розгляд Держдуми внесено два варіанти закону, що визначають, як відпочиваємо в 2016 році на свята. Точна інформація буде відома до кінця червня 2015 року.

Згідно першого варіанту, 31 грудня повинен стати додатковим вихідним. Справа в тому, що цей день для багатьох росіян є робочим лише умовно, і більшість людей в цей день зайнятий підготовкою до святкування Нового року.

Згідно з другим варіантом, вихідні дні будуть лише 1,2 та 7 січня. Тобто цей законопроект передбачає прибрати всі переноси та об’єднання святкових і вихідних днів.

День захисника Вітчизни – 23 лютого в 2016 році

23 лютого вважається святом справжніх чоловіків. Починаючи з 2002 року, цей день став офіційним вихідним днем, і з цього моменту всі громадяни країни отримали можливість відсвяткувати це свято, не вирушаючи на роботу.

23 лютого в 2016 році потрапляє на вівторок. А у зв’язку з перенесенням вихідних днів, росіяни будуть відпочивати 4 дні поспіль – з 20 по 23 лютого включно.

8 березня в 2016 році – Міжнародний жіночий день

Відразу за чоловічим святом випливає свято жіночий. 8 березня для багатьох з нас асоціюється з початком весни і присвячений всім представницям прекрасної половини людства. Як відпочиваємо в 2016 році на свято 8 березня? В це свято вихідні знову будуть перенесені, і нас чекає три вихідних дні: з 6 по 8 березня. На жаль, 5 березня (субота) оголошено робочим днем.

Травневі свята в 2016 році

Багато росіян чекають травневих свят з таким же нетерпінням, як і новорічних канікул. Адже травень – це вже кінець весни, можливість провести час на природі, відпочити і набратися сил після холодної зими.

У травні 2016 року нас чекаю два світлих і радісних свята:

• 1 травня – день весни і праці;
• 9 травня – День перемоги (в 2016 році буде відзначатися 71 перша річниця перемоги у Великій Вітчизняній війні).

Як відпочиваємо в 2016 році на травневі свята? На кожен із травневих свят буде застосовано правило перенесення вихідних днів. Тому в кожному випадку нас чекає по три неробочих дні.

12 червня – День Росії в 2016 році

12 червня 1990 була прийнята Декларація державного суверенітету Росії. Саме з цією подією пов’язано поява офіційного всеросійського свята – Дня Росії, який відзначається з 1992 року.

У 2016 році 12 червня випадає на неділю. У зв’язку з цим вихідний день переноситься на понеділок, а нас знову чекає три вихідних дні підряд.

День народної єдності 4 листопада 2016 року

Історія цього свята сягає своїм корінням глибоко в минуле. 4 листопада 1612 року сили народного ополчення звільнили Москву від польських інтервентів. З 1649 року в цей день стали відзначати державне свято, присвячений Казанської божої матері. Але в 1917 році це свято було скасовано і замінено Днем Великої Жовтневої революції 7 листопада, який відзначали в нашій країні протягом практично всього XX століття.

Але починаючи з 2005 року, День Революції відзначати перестали, і знову відновили свято Звільнення Москви, отримав назву День народної єдності. 4 листопада в 2016 році випадає на п’ятницю, тому знову виходить три безперервних вихідних дні.

Ще раз звертаємо увагу читачів, що це приблизні свята в 2016 році, як відпочиваємо, стане відомо наприкінці червня. Вже скоро Держдума прийме закон, який визначить точну тривалість святкових і вихідних днів в 2016 році. І ми одразу ж опублікуємо цю інформацію.

На завершення рекомендуємо дізнатися про підвищення тарифів ЖКГ у 2016 році. Ця інформація допоможе вам спланувати сімейний бюджет.