Як прикрасити ялинку в 2016 році фото

Як прикрасити ялинку в 2016 році фото

Якщо ви готуєтеся вже до 2016 Новому році, то тоді ви повинні знати, як правильно можна прикрасити ялинки. Наші батьки не дотримувалася ніяких стилів, вони просто діставали старі ялинкові прикраси і наряджали, як хотіли. Зазвичай цим могли займатися ми, адже вішати кульки і верхівку це так цікаво. Новорічне деревце можна назвати примхливої принцесою. Ялинку треба прикрашати так, щоб іграшки радували око, привертали увагу і викликали чарівне настрій.

Для того щоб ваша ялинка переливалася і виблискувала, то починати прикрашати її необхідно з гірлянд. Вішати їх треба по основних меридіанів. Іншими словами – ліхтарики підкреслюють геометрію прикрас. А це може бути у кожного по-різному. Якщо розташувати гвинтовим методом іграшки однакового стилю, то це буде виглядати дуже красиво. Наприклад, взяти кульки різного розміру і кольору. Подібний декор треба підкреслити мішурою, яка повинна підкреслювати лінію гірлянд. По поздовжніх ліній теж розташовують прикраси. Тоді сама гірлянда не накручується на дерево, а просто спускається з вершини вздовж голочок до основи.

Якщо ви ще не визначилися з відтінками кульок, то в 2016 році будуть актуальними такі кольори: червоний, золотий, жовтий і коричневий. Всі ці кольори дуже приємні господині 2016 року, тому вона схвалить ваш вибір ялинкових іграшок. Головне щоб це були шик і елегантність. По смаку господині підійдуть таки забарвлення як яскраві і строкаті, як тропічні бутони. Кольори повинні нагадувати вогонь.

Що стосується стилів прикраси, то їх дуже і дуже багато. Почати можна з традиційного. Для цього не треба ганятися за ексклюзивними прикрасами. Достатньо купити звичайні кульки і дощик. Доповнити образ можуть бантики з подарункової стрічки або ж оформити за допомогою золотистого лаку кінчики гілочок. Можна прикрасити за допомогою картинок або листівок.

Рукотворні прикраси все більше завойовують популярність, тому ялинка в стилі кантрі це дуже незвично і модно. Зазвичай, у ролі прикрас виступають в’язані вироби – шапочки, шкарпетки, рукавиці тощо. Все це робиться своїми руками. Не варто чіпляти на ялинку все підряд. З варіантами краще визначитися заздалегідь. Наприклад, зробити мініатюрні чобітки і доповнити ялинку дощиком або парочкою сніговиків. Цей стиль добре тим, що ви все робите своїми руками, і ідей може бути дуже багато, і немає обмежень в декорі.

Популярність набирає ще така нова і непроста ідея як еко-стиль. В цей стиль входять натуральні прикраси з матеріалів і речовин, які не шкодять здоров’ю і навколишньому середовищу. До них можна віднести дерев’яні підробки, сушені фрукти, імбирні пряники, шишки і так далі.