Як прикрасити шампанське на новий рік?

Шампанське – невід’ємний атрибут Нового року, без якого неможливо уявити жодне святкове застілля. Піднімати келих з шипучим напоєм під бій курантів, загадавши заповітне бажання, вже давно стало доброю традицією. А якщо пляшку з шампанським красиво задекорувати, то вона перетвориться ще й яскраве прикраса новорічного столу і послужить відмінним подарунком для рідних, друзів і колег.

Як прикрасити пляшку на Новий рік

Для прикраси шампанського підійдуть різні техніки та матеріали. Наприклад, задекорувати пляшку можна за допомогою декупажу. Декупаж являє собою приклеювання серветок на поверхню будь-якого предмета, в результаті виходить імітація розпису. Якщо ви хочете спробувати прикрасити шампанське на Новий рік таким чином, вам знадобляться:

  • Тришарові серветки з новорічним малюнком
  • Акриловий грунт (або біла акрилова фарба)
  • Клей для декупажу (або звичайний ПВА)
  • Акриловий лак
  • Декоративна стрічка атласна, мереживна)
  • Малярський скотч

Щоб прикрасити своїми руками пляшку, для початку видаліть з неї етикетку. Для цього потрібно помістити шампанське на кілька годин (можна на ніч) в теплу воду, додавши туди мило чи миючий засіб. Після добре висушіть, працювати слід тільки з ідеально чистою сухою поверхнею. Наклеюємо на верхню етикетку малярний скотч, щоб не забруднити її, і – приступаємо.Підготуємо основу для декупажу: покриваємо пляшку акриловим грунтом або білою фарбою (в 2 шари). Чекаємо, поки висохне (можете скористатися феном). Від серветки відокремлюємо останній шар і пальцями «вириваємо» зображення. Допустимо робити це й ножицями, а тоді будуть проглядатися обриси картинки. Далі найскладніший етап: приклеюємо серветку. Прикладаємо зображення до пляшки й поверх проходимся пензликом з декупажным клеєм (або клеєм ПВА, розведеним водою). У завершенні, коли підсохне, закріплюємо роботу лаком, декоруємо стрічкою.

Дуже цікаво можна прикрасити пляшку цукерками

Найлегший спосіб зробити оригінальне «смачне» шампанське – це просто приклеїти солодощі. Для цього можете використовувати клейовий пістолет, суперклей або двосторонній скотч. Вільний простір пляшки задекоріруйте мішурою, стрічками і будь-яким іншим матеріалом на ваш розсуд. Наприклад, зробіть так само, як на фото, або придумайте свій варіант. Якщо обклеїти пляшку повністю, то вийде маленька ялиночка (особливо ефектно будуть виглядати цукерки з золотистими або зеленими обгортками).Зробити з шампанського сувенір своїми руками може кожен. Трохи часу, ваша фантазія – і звичайна пляшка перетвориться на яскравий, незвичайний подарунок, який можна піднести і колегам, і родичам.