Як прикрасити офіс на Новий рік 2016

Як прикрасити офіс на Новий рік 2016

Прикрашання офісу на Новий 2016 рік — фото

Новий рік – єдине свято, яке об’єднує людей по всьому світу. Притаманна йому особлива атмосфера поширюється всюди – ми відчуваємо свято, гуляючи по вулицях, роблячи покупки в магазинах і відпочиваючи вдома. Підготовка до Нового 2016 року повним ходом йде в будинках, на вулицях, у розважальних закладах. Новорічний настрій проникає і в офіси – на стеклах ділових центрів з’являються сніжинки, а в приміщеннях витає запах хвої. Ми підготували кілька ідей, як прикрасити офіс на Новий 2016 рік. Сподіваємося, вони припадуть вам до смаку.

Генеральне прибирання

Наприкінці року прийнято позбавлятися від непотрібних речей. В офісі, як правило, швидко накопичуються стоси старих паперів та безліч непотрібних предметів. Запропонуйте співробітникам прибрати їх робочі місця: викинути весь непотріб з ящиків, протерти пил зі столів і моніторів комп’ютерів, розкласти все по місцях. Після генерального прибирання перебувати в офісі відразу стане приємніше і легше.

Прикрашання офісу на Новий рік

Коли кабінети придбають охайний вигляд, можна приступати до святкового оформлення інтер’єру на Новий 2016 рік. Для залучення удачі розставте на столах співробітників маленькі фігурки Вогненної мавпи, під заступництвом якої пройде 2016 рік.

Ялинку в кожному кабінеті не поставиш, тому часто її роль виконують кімнатні рослини, які рясно прикрашають блискучим дощиком. Для цього краще вибирати мішуру, яка підходить під колір інтер’єру. Повітряні і гелієві кулі – також хороший варіант для оформлення, тільки в Новий рік потрібно вибирати тематичні кульки у формі Сніговика, Діда Мороза, ялинки, мавпочки. Якщо є час і бажання, можна зробити ялинові вінки, які стануть прекрасною прикрасою будь-якого приміщення. Такі композиції зазвичай прикрашають стрічками, ялинковими кулями, штучним снігом, шишками.

Встановлення ялинки в офісі

Головний символ свята – ялинку – зазвичай ставлять на ресепшені. В офісах частіше воліють встановлювати штучні новорічні дерева – це зручно і не доводиться щороку витрачатися на живу ялинку. Якщо все ж таки ви вирішите поставити справжню ялину, читайте, як прикрасити ялинку на Новий 2016 рік своїми руками.

Щоб у приміщенні пахло свіжою хвоєю, розставте в офісі вази з ялиновими гілочками. Варто враховувати, що головний атрибут Нового року не повинен заважати робочому процесу. Деревце треба ставити так, щоб співробітникам не довелося його обходити. Ну а якщо офіс зовсім невеликий, то замість великої зеленої красуні можна поставити кілька маленьких настільних ялинок.