Як прикрасити квартиру на Новий рік 2016 фото

Як прикрасити квартиру на Новий рік 2016 фото

Прикрашати квартиру на новий рік 2016 дуже просто і весело, тим більше, що ви це можете робити всією родиною. Оскільки Новий рік це рік мавпи, то тут переважають яскраві і вогненні кольори – жовтий, золотий, червоний, фіолетовий, оранжевий і шоколадний. Тому варто включити ці відтінки в головні елементи. Наприклад, серветки, подушки, скатертини і так далі. Все це порадує око і зробить вашу квартиру чарівним і казковим.

Ялинку можна прикрасити в будь-якому стилі. Це може звичайний класичний з кульками і ліхтариками. При чому кінці гілочок можна пофарбувати за допомогою спеціального спрея, і тоді буде здаватися, що це лежить сніжок на дереві. Дощик і гірлянди не обов’язково обмотувати навколо ялинки, можна спустити його з верхівки до основи. Тоді це теж виглядає красиво. На сьогоднішній день популярність набирає еко-стиль. Він полягає в тому, що використовуються предмети, які не складаються з шкідливих речовин. Це зазвичай пряники, сушені фрукти, дерев’яні іграшки тощо. Замість куль можна вішати бантики або цукерки, загорнуті в яскраву обгортку.

На люстри, лампи і двері теж вішаються різні підробки – ангели, невеликі кульки, що світяться ліхтарики і вогники. Для того щоб урізноманітнити вечір і зробити його більш затишним, накупите свічок і розставте їх у різних місцях. На штори можна повісити красиві невеликі іграшки, ті ж цукерки або світлодіодні лампи. Деякі воліють не купувати ялинку, а зробити її своїми руками.

Наприклад, є варіант знайти палички різної довжини. Вбити в стіну цвяхи та покласти на них ці палички. При цьому намагатися зробити форму ялинки. Для того щоб палиці не були сірими і нудними, їх обмотують дощиком різного кольору, а потім вішають на них ще й іграшки. Виходить дуже оригінально.

На двері вішають різдвяні віночки, які можна або купити, або зробити своїми руками. В якості декору може служити невелика кошик з новорічними предметами всередині неї – шишки, грибочки, прикраси, свічки та інше. На вікна вішають сніжинки або за допомогою балонів зі снігом роблять різноманітні написи.

У деяких магазинах можна придбати невеликого розміру статую, зроблену з лампочок. Стіл теж повинен підходити під декор квартири, інакше не буде виглядати красиво. Так що намагайтеся сервірувати його відтінками, які поєднуються з вашим новорічним настроєм квартири. Не забувайте про зелений колір, адже це символ лісу і усього зеленого. Іноді на люстру вішають омелу, як символ удачі і любові.