Як прикрасити квартиру (будинок) на Новий рік 2016

Новий рік завжди був для людей особливим святом — передвісником змін, нових звершень та перемог. Всякий раз, коли настає час урочистих святкувань, багато хто прагне надати своїй квартирі як можна більш святкового вигляду. Але люди не завжди знають, як саме слід прикрасити квартиру на Новий рік, а зараз, коли наближається зустріч 2016 року, це особливо важливо.

Багато хто з нас помилково вважають, що головна прикраса квартири на Новий рік — новорічний стіл і в декорації своєї квартири найчастіше обмежуються лише оформленням святкового вечері. В той же час про прикраса кімнати до Нового року мало хто замислюється, незважаючи на те, що облаштування кімнат сприяє атмосфері святкового затишку і сімейної гармонії. Подвійно приємно, якщо елементи для декору на рік Вогняної Мавпи, яким є 2016 рік, ви зробите своїми руками.

Як прикрасити квартиру (будинок) на Новий рік 2016

Правила оформлення інтер’єру на Новий 2016 рік

При виборі колірної гами прикрас для дому зупиніться на яскраво-червоних, вогненно-рудих і жовтих кольорах, символи вогню, здатних порадувати господиню 2016 року — Вогняну Мавпу.

Не забудьте також про свічки, лампадки, саморобні іграшки та об’ємні орігамі у вигляді ялинок. Пінгвінів з пластикових пляшок необхідно оформити, намалювавши їм яскраво-помаранчеві шапочки, у відповідності з кольорами вогню.

В той же час яскраві кольори повинні гармоніювати з іншими, не ріжуть око відтінками, — бежевими, зеленими квітами і пастельним тоном в оформленні.

Вище всього Вогняна Мавпа цінує затишок і комфорт. Ви можете порадувати господиню 2016 року саморобними прикрасами для будинку на Новий рік.

Як прикрасити квартиру (будинок) на Новий рік 2016

Як прикрасити квартиру (будинок) на Новий рік 2016

Як прикрасити квартиру (будинок) на Новий рік 2016

Як прикрасити квартиру (будинок) на Новий рік 2016

Ялинка для 2016 року

Ялинка вже багато років являє собою символ свята. Без новорічної ялинки ніхто не уявляє собі повноцінного свята. У той же час важливо приділяти увагу деталям. При прикрасі ялинки звичними для вас іграшками у вигляді куль, дощу, мішури постарайтеся частіше використовувати яскраві тони, які відповідають кольором полум’я, символу наступаючого року.

Не забудьте також прикрасити стіни сніжинками та іншими видами новорічних прикрас.

Далі ми розглянемо варіанти ялинкових іграшок, які можна зробити своїми руками, щоб прикрасити кімнату на Новий 2016 рік.

Як прикрасити квартиру (будинок) на Новий рік 2016

Як прикрасити квартиру (будинок) на Новий рік 2016

Як прикрасити квартиру (будинок) на Новий рік 2016

Як прикрасити квартиру (будинок) на Новий рік 2016

Прикраси для будинку на Новий рік своїми руками

Нарядити ялинку чи стіни будинку ви можете звичайними сосновими шишками, підв’язавши їх яскравими стрічками жовтого або червоного кольору.

Згідно зі східним повір’ям, головним талісманом року Мавпи стає дзвіночок. Яскравий і блискучий дзвіночок важливо підвісити над дверима, щоб кожен гість, входячи у ваш будинок, міг подзвонити в нього і загадати бажання.

Також можна спорудити гірлянду з дзвіночків, підв’язавши мотузкою зверху і підвісити їх на дверному прорізі при вході в вітальню, кухню або спальню.

Як прикрасити квартиру (будинок) на Новий рік 2016

Символ наступаючого року Мавпи

Як прикрасити квартиру (будинок) на Новий рік 2016Ви можете придбати статуетку будь-якого виду — керамічну, дерев’яну, пластикову або плюшеву мавпу. Така прикраса вдало впишеться в будь-який з видів інтер’єру. Ви можете помістити мавпочку куди завгодно — на підвіконня, на журнальний столик у вітальні, під ялинку. А якщо у вас маленька дерев’яна статуетка мавпочки, ви можете поставити її в центрі новорічного столу.

Також ви можете вирізати мавпочку з паперу і прикріпити на вікно у вигляді сніжинки. Сніжинки на вікна ви можете вирізати з паперу або намалювати зубною пастою. Не забувайте також про звичайні сніжинки — символ будь-якого новорічного інтер’єру.

Прикраса кухні до Нового року

Не варто забувати, що кухня є важливою частиною новорічного будинку, адже саме на кухні проходить урочиста вечеря в ніч з 31 грудня на 1 січня. Щоб кухня відповідала символу і темі свята, не забудьте зробити обшивку столів і стільців, а також не забудьте прикрасити стіни та стелю.

Для кухні підійде будь-мішура, дощ або гірлянда. Головне — тони — бежевий, червоний, жовтий. Скатертина постеліть червона з бежевими краями. Посередині столу ви можете поставити маленьку статуетку у вигляді мавпи. Важливо дотримати символізм. Також не забудьте накинути на стільці бежеві чохли. Вся кухня повинна відповідати темі Нового 2016 року. При бажанні ви можете прикрасити кухню гілками або шишками. Посередині столу ви можете поставити вазу з ялинової лапою — одним з видів прикраси кімнати і столу до свята.

Скатертина на столі і чохли на стільцях є обов’язковим елементом прикраси кухні на Новий рік. Головне при прикрасі — дотримати пропорції, щоб в кухні не було тісно, а поставлені прикраси не обмежували господарів і гостей за столом.

Як прикрасити квартиру (будинок) на Новий рік 2016

Особливості символу Нового року

В рік Вогненної Мавпи вам доведеться розщедритися на елементи декорації для вашого будинку, адже мавпа ексцентрична і любить, щоб все в хаті було оформлено від душі. Вона не любить, коли господар економить на благоустрій своєї квартири, тому до людей, не жалеющим коштів на прикраси, вона буде особливо прихильною.

У наступаючому році рекомендується змінити штори на більш яскраві або вибрати візерунчасті з оригінальними орнаментами. Прикрасити вітальню вкрай важливо. Також ви можете прикрасити вхідні двері, повісивши святковий вінок над отвором у поєднанні хвої і яскравих святкових стрічок.

Як прикрасити квартиру (будинок) на Новий рік 2016

Під час підготовки до свята, не забувайте, що Новий рік — сімейна традиція, тому намагайтеся залучати до прикраси будинку свою сім’ю. До такого виду діяльності, як вирізування сніжинок або складання штучної гірлянди, можна сміливо залучати дітей, запропонувавши їм поєднати приємне з корисним.

Способи прикраси квартири до Нового року краще буде придумати всім разом. Можливо, ви таким чином зможете придумати, як оригінально обставити ваш інтер’єр, при цьому не витративши зайвих грошей, — всі елементи декорації ви зможете зробити своїми руками.

Незалежно від того, вірите ви в прикмети, красиво оформити новорічний інтер’єр — головне завдання для створення атмосфери тепла і затишку у святковій обстановці.

Читайте також:

» Трафарети на вікна до Нового року 2016

» Сувеніри на Новий рік 2016 своїми руками

» Оригінальні подарунки на Новий рік 2016