Як прикрасити кабінет на Новий рік 2016

Як прикрасити кабінет на Новий рік 2016

На Новий рік прийнято прикрашати все приміщення. Деякі прикрашають навіть сад, якщо живуть у приватному будинку. І адже завдяки всім цим прикрасам можна швидше відчути свято, чарівництво і радісний настрій. Але іноді виникає питання – як це правильно зробити. Особливо складно прикрасити кабінет на роботі. Адже не можна ліпити що завгодно, та й начальник може лаятися. Загалом, ця стаття спробує вам трохи допомогти.

Для того щоб прикрасити кабінет на Новий рік 2016 треба для початку закупити всі предмети. У кабінеті велику ялинку не поставиш, тому краще вибрати невеликий варіант. Іноді в магазинах продаються ялинки, які вже відразу прикрашені невеликими іграшками, причому ялинки можуть бути як звичайного зеленого кольору, так і сріблястого йди золотого. Але ви завжди можете самі пшикати на неї із спеціального балончика, і надати той колір, який вам більше подобається.

Для того щоб Новий рік 2016 пройшов добре, треба вибрати відповідні кольори для декорування кабінету. Вогненної Мавпі подобається: жовтий, помаранчевий, червоний, шоколадний, коричневий і кораловий. Тому і речі у вашому офісі повинні підходити під цей список. Не обов’язково звичайно купувати відразу червоні штори. Можна постелити скатертину або купити гарний дощик.

Якщо начальник дозволить, то можна і вогники купити, адже вони переливаються всіма кольорами. Уздовж стін або стелі можна повісити гірлянди – приліпити їх на скотч. Іноді працівники вішають сніжинки. Сніжинки можна вирізати самому, бо купити в магазині вже готові. Там є різні розміри і кольори.

А ще за традицією на Новий рік обов’язково повинен стояти Дід Мороз та його онука. Адже хтось же повинен принести подарунки. Якщо в кабінеті є диван або крісла, то можна трохи змінити їх вигляд і придбати невеликі яскраві подушки. Мавпі це обов’язково сподобатися. Приходити на саме свято краще теж якоюсь оригінальною і відповідної за кольором одягу. Тоді щастя буде ходити за вами по п’ятах цілий рік. Якщо ви вирішили все-таки купити велику ялинку, то і прикрашати її краще по-простому.

Бантики, цукерки, мішура, вогники і так далі. Адже іноді простота може виглядати дивовижно. А кулі можуть розбитися під час святкування. Так що краще не ризикувати. У магазинах можна ще купити невеликі іграшки, щось на зразок світяться сніговиків або тварин. Вони теж допоможуть створити новорічний настрій красиве прикраса. Увечері можна запалити свічки і надати більш романтичну і затишну обстановку. Але це тільки тоді, коли вже всі втомилися і хочуть відпочити.