Як прикрасити будинок на Новий рік 2016

Як прикрасити будинок на Новий рік 2016

Як же все-таки правильно прикрасити свою квартиру або будинок для того, щоб у вас з’явилося святковий настрій? Якщо ви впевнені на сто відсотків, що гості будуть збиратися саме у вас, то тоді треба продумати все заздалегідь від кожних дрібниць. Для новорічного інтер’єру традиційно використовують кольору зимового лісу. Тобто це зелений, білий, жовтий, фоном вибирають коричневий колір, а туди вже додають яскраві відтінки – золотий або червоний. Але ви можете прикрасити і в іншій гамі свій будинок.

Трендом інтер’єру 2016 року є червоний і ліловий. Як основні учасники колору, дані відтінки дуже добре виглядають як додаткові. Ви можете зробити головним кольорів свого вечора – фіолетовий або пурпуровий. У фіолетовій гамі можуть бути покривала, скатертини, подушки і так далі. Такі колірні гами відмінно піднімуть настрій гостям і надовго запам’ятаються. Для того щоб внести тотожну нотку, але при цьому не змінювати звичну обстановку, можна придбати свічки або кілька ялинових гілок, а за допомогою червоних серветок треба сервірувати стіл. Всі ці аксесуари можуть стильно поєднуватися дуг з одним і використовуватися окремо.

Основним кольором Нового року 2016 ви можете вибрати будь-який відтінок. Але варто знати, що вогняна мавпа любить такі кольори: червоний, жовтий, золотий, жовтогарячий, шоколадний і сріблястий. Так що саме цими фарбами можна прикрасити ваш будинок і квартиру. Виходите з характеристик знаку зодіаку, і тоді вам буде супроводжувати тільки удача в наступаючому році.

За кілька тижнів до урочистої вечері ви можете розіслати листівки своїм друзям. У листі треба розповісти про дрес коді і певною програмою. На обкладинці запрошення можна зробити основний відтінок. Вечірка в білому – вже не можна, тому вистачить одиничних речей і аксесуарів. Це може бути рукавички, капелюшок, намиста і так далі. Дізнатися побільше інформації і подивитися свіжі ідеї можна в Інтернеті і великих дизайнерів, адже вони завжди пропонують щось нове і оригінальне.

Що стосується прикрас на ялинку, то старомодні кулі, горіхи та цукерки вже давно забуті. Спробуйте включити фантазію. До яскравих гірлянд ялинки, можна додати справжні фрукти, волоські горіхи, цукерки в яскравій упаковці і багато іншого. Тільки намагайтеся, щоб були витримані кольори грамотно, інакше все буде виглядати гармонійно. Перевагу можна віддати візерунків різної форми і розміру. Ялинку можна прикрасити гарними бантами, замість набридливих куль.