Як правильно гадати на Новий рік 2016 на майбутнє: новорічні ворожіння 2016

Як правильно гадати на Новий рік 2016 на майбутнє: новорічні ворожіння 2016

Як правильно гадати на Новий рік 2016 на майбутнє

Яким людині не хотілося б зазирнути у майбутнє і дізнатися свою долю? Кожен в глибині душі хоче цього. Зокрема, багатьох цікавлять передбачення Ванги на 2016 рік, а також інших провісників. Але не варто забувати, що новорічні свята – ідеальний період для ворожінь. І в нашій сьогоднішній публікації ми розповімо своїм читачам про те, як правильно гадати на Новий 2016 рік на майбутнє.

Всілякі ворожіння і ритуали виникли одночасно з появою людства. Люди споконвіку ворожать на благополуччя, зустріч своєї другої половинки, так і просто на майбутні події свого життя. Існує безліч способів ворожінь: від жартівливих і простих до серйозних і складних.

В Новий рік не можна тільки гадати, але і загадувати бажання, які з високою часткою ймовірності збудуться. Наприклад, авторитетні маги рекомендують наступний спосіб загадування бажань. На Новий рік необхідно усамітнитися так, щоб ніхто не міг відвернути вас. Потім зупинити хід власних думок і уявити собі той предмет, який ви хочете отримати. Думайте про це предметі протягом п’ятнадцяти хвилин. Намагайтеся максимально явно уявити собі всі його якості: колір, розмір, яскравість, навіть запах зі смаком. Потім напишіть своє бажання на аркуші паперу і, звернувшись до своєму ангелу хранителю, попросіть про здійснення вашої мрії. Потім спаліть папір з бажанням, а попіл розчиніть в келиху з шампанським і випийте його під бій курантів. Якщо ви нікому не розповісте про проведений ритуалі, бажання обов’язково збудеться.

Читайте подробиці про те, як загадати бажання на Новий рік 2016, щоб воно збулося.

Періоди новорічних ворожінь

Приступаючи до розмови про те, як правильно гадати на Новий 2016 рік на майбутнє, слід одразу повідомити читачам, що ворожіння можуть бути позитивними або негативними. В період з 7 по 14 січня проходять святі вечори, з 14 по 19 – страшні.

Ворожіння, що виконуються в святі вечори, більш безпечні, оскільки в цей період людина оточений добрими духами, що забезпечують його захист. Однак ворожіння, проведені в період страшних вечорів, збуваються значно частіше. Тому в такі дні слід дотримуватися максимальної обережності, особливо гадаючи з кільцем, свічками або дзеркалом.

В цілому ж період новорічних ворожінь триває з 25 грудня по 17 січня. При цьому не варто гадати по понеділках і неділях. Справа в тому, що понеділок вважається місячним вдень, а Місяць дуже часто обманює. У неділю ж не можна гадати з релігійних причин. Найбільш точний результат дають ворожіння, що проводяться в ніч з п’ятницю на суботу, особливо 13-го числа. Не менш точні ворожіння в перший день року і на день народження.

Обмивання перед ворожінням

Перш ніж розглянути новорічні ворожіння 2016, пропонуємо читачам ознайомитися з ритуал обмивання. Перед початком ворожіння настійно рекомендується провести обряд обмивання.

Для цього встановіть в головах ліжка освячену в церкві свічку, роздягніться, налийте в чашку святу воду і поливайте їй себе в такому порядку: ліве плече праве плече – потилицю. Треба поливати рясно, щоб вода стікала по тілу. Потім обітріться рушником в наступному порядку: ліве плече праве плече – спина – потилиця – особа. В ідеалі проводити цей обряд перед сном.

Ворожіння на Новий 2016 рік на любов

Мабуть, саме на любов люди гадають найчастіше. Адже до ворожіння більшою мірою схильні дівчата, а саме любов – це те, що їх цікавить найбільше. Тому саме цим ворожінням ми приділили максимальну увагу і пропонуємо увазі читача кілька варіантів. Також рекомендуємо своїм читачкам вивчити любовний гороскоп на 2016 рік.

Ворожіння по сірників

Як правильно гадати на Новий рік 2016 на майбутнє: новорічні ворожіння 2016

Ворожіння по сірників

Ці новорічні ворожіння 2016 – з найвірніших і простих способів дізнатися про почуттях коханої людини. Люди зверталися до вогню, щоб дізнатися свою долю, з найдавніших часів. Адже це одна з найбільш могутніх стихій, наділена магічною силою.

Для ворожіння дістаньте з нового сірникової коробки два сірники і закріпіть їх у вертикальному положенні на невеликій відстані один від одного. Заздалегідь визначтеся, яка сірник символізують чоловіка, а яка – жінку. Після цього запаліть їх і спостерігайте за їх горінням:

  • якщо сірники схиляться один до одного, це свідчить про взаємних почуттях загаданого чоловіка і жінки;
  • якщо одна залишилася у вертикальному положенні, це говорить про байдужість людину, яку вона символізує;
  • якщо одна із сірників (або обидві) відхилилися в протилежні сторони, це говорить про неприязні.

Ворожіння на луці

Дізнатися ім’я чоловіка, який уготований долею вам в чоловіки, можна з луку. Для цього в передноворічну ніч візьміть таку кількість цибулин, скільки у вас є чоловіків, які претендують на вашу руку і серце. Потім напишіть на кожній цибулині по імені. Потім встановіть цибулини в ємність з водою так, щоб вода покривала цибулини приблизно на половину, і вимовить таку фразу: “Ах, цибулю-цибулька, шепни, хто буде женішок?”. Після цього залишається лише дочекатися, коли проросте перша цибулина. Те ім’я, яке буде на ній написано – і є ім’я вашого судженого.

Ворожіння з гребінцем

Цей спосіб дозволяє побачити судженого уві сні. Для цього розчешіть волосся перед сном, примовляючи: “Суджений-ряджений, прийди до мене вбраний”. Після цього лягайте спати, поклавши гребінець під подушку.

Ворожіння на Новий 2016 рік на бажання

А ось гадати на бажанням люблять не тільки дівчата, але і багато чоловіків. Отже, як правильно гадати на Новий 2016 рік на майбутнє?

Ворожіння по зерну

Це ще одне просте, але вірне ворожіння. Треба загадати бажання, потім закрити очі і спробувати його уявити. Після цього візьміть невелику жменю зерна і міцно стисніть його в руках, щоб зерно не прокидалося крізь пальці. Після цього необхідно порахувати кількість зерен. Якщо число виявиться парних – бажання обов’язково збудеться.

Ворожіння по коту

Деякі новорічні ворожіння 2016 можуть здатися дуже незвичайними. Наприклад, можна гадати навіть коту. Це тварина, яка з давніх часів люди вважають володарем магічної сили, здатне розповісти людині, збудеться його бажання. Для цього треба подумати про те, чого хочеться найбільше. Після цього треба покликати кота. Уважно дивіться за тим, з якою лапи він переступить поріг. Якщо кіт переступить поріг правою лапою, бажання збудеться!

Як правильно гадати на Новий рік 2016 на майбутнє: новорічні ворожіння 2016

Ворожіння по коту

Ворожіння на папері

А це, мабуть, найпростіше новорічне ворожіння на бажання. Треба взяти дванадцять листків паперу і написати на кожному з них по одному бажанню. Потім листочки кладуть під подушку. Прокинувшись вранці, виберіть будь-які три листка: бажання, написані на них, обов’язково збудуться!

Ворожіння на Новий 2016 рік на долю

Ну і звичайно, кожній людині хочеться заглянути в майбутнє ще далі. Для цього існують ворожіння на долю. Також рекомендуємо вивчити весільний гороскоп на 2016 рік. Отже, як правильно гадати на Новий 2016 рік на майбутнє.

Ворожіння крізь воду в дзеркало

За допомогою цього гадання можна дізнатися, що нам принесе наступний рік. Для ворожіння треба взяти графин з водою, дзеркало і три запалені свічки. Свічки розставляються навколо графина. Після цього треба уважно дивитися в дзеркало крізь воду. Духи обов’язково покажуть нам в дзеркалі те, що готує нам доля в наступному році.

Як правильно гадати на Новий рік 2016 на майбутнє: новорічні ворожіння 2016

Ворожіння за візерунками на склі

Візерунки на склі

Ще один нескладний спосіб дізнатися свою долю – заморозити скло. Для цього гадання необхідно дзеркало або скло. Його слід облити водою і винести на мороз опівночі. Коли скло покриється візерунками, внесіть його в будинок і приступайте до ворожіння. За візерунками на склі можна дізнатися наступне:

  • ялинкові візерунки – вам належить працювати, не покладаючи рук;
  • кругові візерунки – вас чекає достаток і навіть достаток;
  • квадратні візерунки – найближчим часом можуть виникнути непередбачені труднощі;
  • ромбовидні і трикутні візерунки – ви знайдете довгоочікуваний успіх.

Такі ворожіння і ритуали на Новий 2016 рік. Сподіваємося, що вони принесуть вам тільки радісні вісті. Також рекомендуємо подивитися передбачення екстрасенсів на 2016 рік. В свою чергу, бажаємо вам у новому році любові, успіху і процвітання!