Як незвично і оригінально зустріти Новий 2018 рік

Як незвично і оригінально зустріти Новий 2018 рік«Родинне свято» — говоримо ми про Новий рік і звично просиджуємо цю ніч біля телевізора, за прогибающимся від наїдків столом. Але всім хоч раз у житті хотілося щось змінити, відзначити зміну року по-особливому. Зараз ми поміркуємо над тим, які можливості є у нас для того, щоб це свято запам’яталося надовго.

Почнемо гортати східний календар зі Сходу

Як незвично зустріти Новий 2018 рік? Для початку визначимося, який саме свято нас цікавить: звична європейська ніч з 31 грудня на 1 січня або саме початок чергового року за східним календарем? В останньому випадку святкування треба призначати на 16 лютого 2018 року. І потім, хто нам заважає охопити всі варіанти: звичайний, старий Новий рік, Різдво (католицьке і православне), східний.

Якщо ви є шанувальником східних традицій або просто цікаво побачити своїми очима, як це відбувається там, сміливо вирушайте в захоплюючий вояж. Підказуємо ідеальні маршрути для зустрічі року Собаки:

  • Шрі-Ланка,
  • Індонезія,
  • В’єтнам,
  • Таїланд,
  • Домінікана,
  • ОАЕ.

Фото-підбірка з курортів Південної Азії в період Нового року

Як незвично і оригінально зустріти Новий 2018 рік

Як незвично і оригінально зустріти Новий 2018 рік

Як незвично і оригінально зустріти Новий 2018 рік

Як незвично і оригінально зустріти Новий 2018 рік

Як незвично і оригінально зустріти Новий 2018 рік

Зрозуміло, можливі варіанти: Китай, Індія і низка інших держав з унікальною історією та культурою, звичаями і традиціями. Тільки запасіться квитками раніше. Якщо їх прикупити за кілька місяців до вильоту в екзотичні країни, можна заощадити до 40% транспортних витрат. Є ще бюджетний варіант з гарячими путівками, але це ризикована авантюра. Хоча, якщо у вас є добрий знайомий в турагенції…

Добре відомо, що у різних народів існують особливі традиції зустрічі Нового року. Але в будь-якому випадку приємно на цей період перебратися в країну, де світить сонечко, хлюпається тепла морська вода і буйно квітнуть тропічні рослини. А в країнах, які ми вам рекомендували, як раз у грудні-січні дуже тепло: від 20 до 30 градусів з плюсом. Одне це вабить до них наші північні серця, коли у нас на термометрі стільки ж, але зі знаком мінус.

Але не тільки пляжний відпочинок і знайомство з пам’ятками приваблює сюди туристів в зимовий час року. Це і східна кухня, особливо, прянощі і набір оригінальних солодощів, і нескінченні нічні розваги, і карнавали, грандіозні салюти, фаєр-шоу та інші атрибути шумного східного свята.

Зміна вражень: Захід і рідна країна

Якщо ви не втомилися від снігу, то можна провести цей чудовий свято і на гірськолижних курортах Європи або в наших пенатах: в Криму, Сочі. Як оригінально зустріти Новий 2018 рік на європейському континенті? Є маса можливостей, і навіть цілком доступних за ціною.

Париж, Відень, Лондон, Берлін, Будапешт, Варшава, Прага та інші європейські столиці завжди припасає на цей випадок масу цікавих розваг. Наприклад, у Франції можна влаштувати романтичний уїк-енд, відвідавши палац Джозефіни, легендарної супутниці Наполеона Бонапарта. В Іспанії на вас чекає унікальний Собор Святого Сімейства та інші грандіозні архітектурні споруди.

Неможливо навіть перерахувати місця туристичного паломництва в Італії і Греції, інших країнах Європи. А адже можна вибрати «золоту середину», відправившись на Близький Схід. Або направити стопи в країни Африки, Північної або Південної Америки.

Є варіанти і ближче, набагато дешевше, але не менш захоплюючі. Скажімо, Фінляндія. Це подорож із північних та центральних регіонів РФ не займе багато часу, зате Новий рік у казкової Лапландії напевно запам’ятається й вам, і вашим дітям на довгі роки, на все життя.

Адже у нас є і свій, російський аналог Лапландії. Це Великий Устюг, невелике містечко в Вологодської області. Вологжани вчасно «підметушилися», оголосивши Устюг столицею вітчизняного Нового року, батьківщиною Діда Мороза. Тепер дітлахи пишуть цьому персонажу листи з проханнями про подарунки, він приїжджає в гості в різні міста країни напередодні новорічних урочистостей. А в самому Великому Устюзі у багато прикрашеної резиденції Діда Мороза круглий рік проводяться цікаві розважальні заходи.

Наша країна величезна, в ній стільки цікавого, незвіданого, навіть містичного. Німці напередодні Великої Вітчизняної прагнули дослідити історичні і культові місця під Воронежем, а ми самі їх поки що мало знаємо. Як і загадкові місця сили в Пермському краї, на Алтаї, Байкалі, на Уралі. Той же древнє місто Аркаїм з його унікальною біографією просто вражає уми вчених.

Хоча, є й більш звичні, давно протоптані туристичні маршрути: вулкани і гейзери Камчатки, екзотика і історичну спадщину Соловецьких островів, кам’яні лабіринти Карелії, Золоте кільце Росії, краси Криму, пам’ятки історії Санкт-Петербурга і Москви і т. д.

Фото-підбірка з Криму

Як незвично і оригінально зустріти Новий 2018 рік

Як незвично і оригінально зустріти Новий 2018 рік
Як незвично і оригінально зустріти Новий 2018 рік

Кожен рік або хоча б через рік можна вирушати в різні куточки нашої величезної країни і сусідніх держав, ще недавно – наших союзних республік.

Як незвично зустріти Новий 2018 рік у звичній компанії

Чомусь багато хто впевнені, що весело зустріти новорічні свята можна лише при наявності солідної грошової суми. Це міф! По-перше, і пенсіонерам, і співробітникам бюджетних організацій разу в два роки оплачується проїзд по території країни, в яку б точку Росії ви не відправилися. Тобто, щонайменше, витрати на квитки окупляться точно. А далі є безліч варіантів, як витратити по мінімуму, а відпочити по повній програмі.

Але навіть якщо ви з якихось причин не можете або не хочете залишати межі рідного краю, і тут можна придумати щось оригінальне, що запам’ятовується. Будь-яка зміна декорацій піде на користь.

Дачу ми традиційно звикли асоціювати з річним городнім періодом. Але можна запросити друзів і рідню в цей затишний куточок і на це свято. Покататися з найближчих гірок на санках і лижах, побродити по сусідньому ліску, посидіти під справжньою живою ялинкою, побачити сліди, а то й самих мешканців лісу. Погодувати птахів і дрібну живність, що живе в околицях «фазенди», провести фотосесію в засніженому лісі або на тлі замерзлої річки. Продумати розваги з призами, рухливими іграми, піснями і «ритуальними» танцями біля вогнища.

Фото-підбірка з гірськолижних курортів Росії

Як незвично і оригінально зустріти Новий 2018 рік

Як незвично і оригінально зустріти Новий 2018 рік

Як незвично і оригінально зустріти Новий 2018 рік

Корпоративи часом розтягуються не на один день. Що ж, це теж спосіб згуртування колективу, впізнавання своїх сусідів по офісу з іншого боку. Іноді особливо креативні товариші пропонують провести цей спільний свято не в офісі або в кафе, а в незвичайній локації: стрибнути з парашутом з літака, прогулятися по дахах висоток, пожити день в наметі за містом і т. д.

Навіть якщо ви принципово не прихильник екстриму, це не привід сумувати під обридлі телепрограми, щоб потім весь рік їх критикувати. Влаштуйте шоу-програму самі: критикуючи, пропонуйте! Проведіть караоке, творчі конкурси, різноманітні веселі ігри, де кожен член сім’ї та запрошені гості зможуть проявити свої приховані і явні здібності. Ваш настрій – у ваших руках! Тим більше, при зустрічі року Собаки, яка вітає ініціативу, творчість, політ фантазії.