Як назвати хлопчика в 2018 році: красиві і популярні імена. Православний календар чоловічих імен по місяцях

Як назвати хлопчика в 2018 році: красиві і популярні імена. Православний календар чоловічих імен по місяцях

Красиві і популярні імена хлопчиків, народжених в 2018 році

Сьогоднішні батьки нерідко відповідально підходять до питання планування сім’ї. І деякі точно знають, що в наступному 2018-му у них буде поповнення в сімействі. Якщо в 2018 році на світ з’явиться синок, як його краще назвати? Як взагалі розташовані зірки до тих, хто народиться році Собаки? Будемо розбиратися.

Що відрізняє хлопчиків, народжених у рік Собаки

Як назвати хлопчика в 2018 році, щоб ім’я стало енергетичних каталізатором всіх його починань? Щоб воно вело його за життя, а не ставило бар’єри? Це ми зараз з’ясуємо, а спочатку намалюємо психологічний портрет хлопчаків, що з’являються на світ у рік Собаки. Вони неминуче будуть носити відбиток особливостей цього символу, хоча, звичайно, багато чого буде залежати і від інших факторів: генетичних основ, соціального і етнічного середовища, умов виховання, рівня освіти батьків та ін.

Характер хлопчиків, народжених в 2018 році Собаки, буде радувати батьків. З них виростають віддані, турботливі сини; вірні, дбайливі чоловіки і надійні, працьовиті працівники. Вони завжди намагаються «влазити в шкуру» оточуючих, не відмахуються від чужих проблем, по можливості, допомагають, підставляють плече. Іноді при цьому «підставляючись» самі, звалюючи на себе зайву ношу. Краще, коли вони не беруться все розрулювати самі, а дають поради: ці рекомендації найчастіше виявляються глибокими і точними.

Вони спостережливі і допитливі, наділені творчою іскрою, з якої цілком може розгорітися неабиякий талант. Якщо тільки вони самі цього будуть наполегливо домагатися. Але інколи їм не вистачає терпіння доводити почате до кінця, їм здається, що і так все цілком благополучно, навіщо даремно витрачати сили. Може бути, вони й праві, економлячи життєву енергію. Зате зберігають оптимізм до глибокої старості. Хворіють зазвичай рідше однолітків, якщо тільки від батьків не успадкували якихось серйозних вроджених недуг.

Позитивний погляд на світ і непогана пам’ять, кмітливість допомагає їм і в навчанні, і в роботі. Вони легко орієнтуються в незнайомому місці, вживаються в новий колектив, пристосовуються до іншого клімату. Легко зриваються з місця і мчать в шлях. Але майже завжди повертаються: будинок насамперед!

Головні критерії – любов і здоровий глузд

Чому так важливий, відповідальний вибір імені? Начебто, нічого особливого, якась комбінація символів і звуків. А тепер згадайте закон збереження енергії, інші фізичні закони, які описують енергетичні трансформації. А звук, навіть мовчазна думка – це теж енергія, тільки тонка, але від цього вона ще більш могутня. Як і символи, які, як ми знаємо з історії окультизму, здатні творити чудеса. Що в них буде превалювати: руйнівна або творча міць, залежить від нас з вами.

На чому в першу чергу концентруватися, підбираючи красиве ім’я для хлопчика в 2018 році? Факторів, які рекомендується врахувати, кілька. Зрозуміло, для початку треба просто погортати всі «підручні» довідники і вибрати довгий список тих імен, які просто подобаються, здаються милозвучними, викликають якісь позитивні асоціації. Як ви самі батьки, люблячи своє чадо, повинні і ім’я спадкоємця сприймати позитивно.

Далі – трохи складніше, але тут допоможуть почуття міри, здоровий глузд і, в ідеалі, непоганий музичний слух. Якщо ви самі не володієте, можна порадитися з близькими, у яких такий природний дар в наявності.

Але в будь-якому випадку краще уникати «безстатевих» імен, якщо у вас прізвище теж невизначеного роду. Припустимо, при прізвища Ніколаєнко ще й звати хлопчика будуть Валею. Вічна плутанина, постійні хохотки і усмішки за спиною – воно треба?

Якщо ви бажаєте, щоб син став цілеспрямованим, твердо стояв на ногах, їй більше підійдуть імена Гліб, Борис, Роман, Григорій і їм подібні. Якщо хочете більш м’якого, поступливого сынулю, вибирайте варіанти Олексій, Ілля, Іван, Матвій та ін. Прагнуть до золотої середини підійдуть нейми Степан, Андрій, Єгор, Павло.

Обдумуючи, як назвати хлопчика в 2018 році, подивіться в інтернеті або паперових довідниках значення імен, це захоплююче і корисне діло. Дуже стане в нагоді. Наприклад, Олександр – Захисник (з грецької), а Вадим – Доводить. Робіть висновки, вибирайте.

Святці (церковний календар) – це свого роду «розклад» ім’янаречення у згоді з тим, який православний святий є покровителем того чи іншого дня. Їх зазвичай декілька, та й вибирати можна з найближчого оточення, не обов’язково «день в день». так що не завадить скористатися цією шпаргалкою».

По імені-По батькові

Називати синочка в честь батька настійно не рекомендується. В народі є така прикмета: в цьому випадку хтось із них «заїсть століття» іншого. Можете вважати дану версію забобоном, але аж надто часто вона доводиться на практиці: придивіться до сімейних історій оточуючих, коли станете підбирати гарні імена для хлопчиків в 2018 році.

Зверніть увагу на плавність, гармонійність сполучення з по батькові. До довгим батькові краще підбирати імена коротше, і навпаки. Скажімо, з такими по батькові як Станіславович, Костянтинович, Всеволодович гармонують імена Олег, Андрій, Ігор. А до варіантів батьківської спадщини Ілліч, Львович краще підійдуть багатоскладові імена типу Олександр, Анатолій, Григорій.

Не треба, щоб в імені та по батькові було багато голосні і приголосні, особливо, співзвучних: Аристарх Опанасович або Владислав В’ячеславович – спробуйте запам’ятати зльоту, та й вимовити не враз вийде.

Складно даються також поєднання типу Роман Миколайович або Ілля Якович. Начебто, просто на папері навіть красиво, але два «н» або «я» на стику імені та по батькові заважають. Тому обов’язково спробуйте протестувати ПІБ як скоромовку – буде легко здолати. І дотримуйтесь правила чергування голосного і приголосного на кордоні імені та по батькові. А в ідеалі ще б і наголос у них на один склад падало (порівняйте: Іван Андрійович і Павло Леонідович).

У звучанні та написанні ПІБ в аббревиатурных скорочення теж можуть чекати сюрпризи і не завжди приємні. Скажімо, поєднання Петров Устин Павлович, на перший погляд, безневинний, і навіть ностальгічно, так по-російськи, патріотично. Але ініціали ПУП з великою часткою ймовірності перетворяться в дворову кличку хлопця. Адже бувають і гірші, причому, треба знати, що фантазія у однолітків вашого дитяти багата. Вони будуть шукати комбінації і в іншому порядку буквосполучень, так і «офіційно» адже ми представляємося, починаючи з імені або прізвища – і тут є варіанти.

Ще більш еклектично виглядають поєднання начебто Гаврило Самуїлович Мартиросян. Напевно буде викликати питання, а то і постійні насмішки оточуючих. Тому намагайтеся не змішувати ім’я та по батькові з різних етносів, культур, історичних епох. Згадайте хоча б приклад з Германом Титовим. Одним з факторів, чому першим космонавтом став не він, а Юрій Гагарін, було якраз його «нерадянське» ім’ячко. А потім несолодко доводилося власникам якраз ідеологічних словообразований типу Комінтерн Пантелійович та ін.

Нарешті, пам’ятати про те, що ваш синок коли-небудь сам стане батьком. З його імені хотілося б отримати гарне й складне для вимови по батькові.

Головне правило – менше пафосу, більше здорового глузду. Навіть найекстравагантніше ім’я в сім’ї швидко приїсться, від частого вжитку стане буденним. А для оточуючих його володар назавжди залишиться білою вороною.

Красиві і популярні імена хлопчиків у 2018 році

Нижче наведені приклади гарних, популярних і рідкісних чоловічих імен для хлопчиків, народжених в 2018 році.

Популярні імена в 2018 році для хлопчиків в Росії: Кирило («малий пан»), Богдан («даний богами»), Єлисей («спасіння»), Веніамін («улюблений син»), Марк («міцний»).

Красиві чоловічі імена: Ярослав («славлячий бога сонця»), Олександр («мужній захисник»), Федір («божий дар»), Гліб («улюбленець богів»), Станіслав («найславніший»), Максим («превеликий»), Тарас («тривожний»), Юлій («пухнастий»).

Рідкісні чоловічі імена: Лев («цар звірів»), Броніслав («хранитель слави»), Олесь («захисник»), Вальтер («керуючий людьми»), Ринат («народжений знову»).

Православний календар чоловічих імен на 2018 рік по місяцях

Січень

1. Григорій, Ілля, Тимофій, Пров, Трифон, Боніфатій, Євтихій, Полиевкт
2. Данило, Гнат, Іван, Антоній, Филогоний
3. Петро, Михайло, Микита, Сергій, Леонтій, Прокопій, Філарет, Фемистокль
4. Дмитро, Федір, Хрисогон, Евод, Евтіхіан
5. Василь, Павло, Макарій, Іван, Феоктист, Нифонт, Феодул, Саторнин, Евпор, Геласій, Евникиан, Зотик, Помпий, Агафопус, Василид, Еварест
6. Микола, Інокентій, Сергій, Прот, Иакинф
8. Костянтин, Микола, Михайло, Леонід, Олександр, Василь, Євтимій, Дмитро, Йосип, Давид, Ісаак, Олександр, Леонід, Григорій, Еварест, Никодим
9. Степан, Тихон, Федір
10. Ігнатій, Олександр, Петро, Леонід, Микола, Петро, Никодим, Аркадій, Никанор, Корнилій, Феоктист, Зінон, Феофіл, Дорофей, Гликерий, Мардоній, Мигдоний, Индис, Горгоній
11. Іван, Марк, Лаврентій, Феодосій, Тадей, Василіск, Феофіл
12. Анисий, Макар, Яків, Йосип, Давид, Зотик, Тимон, Філарет
13. Петро, Михайло, Досифей
14. Василь, Іван, Микола, Михайло, Олександр, Платон, Трохим, Яків, В’ячеслав, Ярема
15. Серафим, Василь, Сильвестр, Феоген
16. Василь Гордій, Малахія
17. Олександр, Микола, Павло, Денис, Артем, Короп, Степан, Яків, Марк, Лука, Афанасій, Прохор, Філіп, Никанор, Тимофій, Іван, Филимон, Архип, Кіндрат, Аристарх, Трохим, Зосима, Клеопа, Симеон, Варнава, Тадей, Ананій, Тимон, Пармей, Тит, Епафрас, Сила, Силуян
18. Сергій, Йосип, Михей, Григорій
20. Іван, Василь
21. Віктор, Михайло, Георгій, Пахом, Григорій, Дмитро, Володимир, Ілля, Ісидор, Антоній, Феофіл, Паїсій
22. Пилип, Петро, Євстратій, Павло
23. Макар, Григорій, Феофан, Павло, Антип, Зіновій, Петро, Анатолій, Арсеній
24. Федір, Феодосій, Михайло, Микола, Володимир
25 Сава, Петро
26. Ніну, Иллизар, Петро, Яків
27. Сава, Мойсей, Адам, Сергій, Павло, Прокл, Іпатій, Ісаак, Марко, Макар, Веніамін, Ілля, Іван, Йосип, Степан
28. Павло, Прохор, Гаврило, Веніамін
29. Петро, Максим, Іван
30. Антон, Віктор, Павло
31. Афанасій, Кирило, Михайло, Володимир, Микола, Сергій

Лютий

1. Макар, Марк, Петро, Микола, Федір, Сава, Арсеній, Іван, Антон
2. Юхим, Павло, Лаврентій
3. Максим, Неофіт, Євген, Ілля, Валеріан, Акіла
4. Тимофій, Іван, Яків, Микола, Петро, Юхим, Макар, Георгій Леонтій, Гаврило
5. Серафим, Геннадій, Павич
6. Микола, Герасим, Тимофій, Агап, Іван
7. Григорій, Михайло, Володимир, Петро, Василь, Борис, Мойсей, Фелікс, Пилип, Олександр, Віталій
8. Іван, Аркадій, Ананій, Петро, Семен, Федір, Йосип, Давид
9. Іван
10. Єфрем, Степан, Федір, Гнат, Володимир, Варфоломій, Іван, Гнат
11. Іван, Леонтій, Костянтин, Лаврентій, Макар, Питирим, Іона, Роман, Яків, Лука, Мокій
12. Василь, Григорій, Іван, Іполит, Володимир, Стефан, Зенон, Петро
13. Кір, Іван, Микита, Никифор, Вікторин, Клавдій
14. Трифон, Микола, Петро
16. Семен, Микола, Іван, Тимофій, Адріан, Володимир, Роман, Влас
17. Ісидор, Георгій, Кирило, Мефодій, Євстафій, Іван, Олександр, Сергій, Федір, Микола, Олексій, Аркадій, Борис, Михайло, Андрій, Дмитро, Петро, Серафим, Василь
18. Феодосій, Михайло, Макар
19. Дмитро, Анатолій, Василь, Олександр, Іван, Юліан, Максим
20. Парфен, Цибулі, Олександр
21. Федір, Захар, Семен, Андрій, Сергій, Олександр, Сава
22. Никифор, Інокентій, Василь, Іван, Панкрати, Геннадій, Маркел
23. Порфирій, Петро, Валеріан
24. Влас, Всеволод, Дмитро
25. Мілетій, Євген, Анатолій
26. Василь, Гаврило, Зосима, Микола, Іван, Леонтій, Володимир, Парфен, Михайло, Павло, Степан
27. Кирило, Онисим, Ісаак, Федір
28. Степан, Михайло, Іван, Микола, Олексій, Михайло, Петро, Пафнутій

Березень

1. Павло, Порфирій, Іван, Ілля, Даниїл, Єремія, Ісая, Макар
2. Федір, Михайло
3. Лев
4. Архип, Филимон, Федір, Максим, Федот, Євген, Макар, Досифей, Дорофей
5. Лев, Тит, Тихон, Сергій, Варлаам, Сава, Пімен, Іван, Давид, Корнилій, Нифонт, Афанасій, Анатолій, Цибулі, Леонтій, Фома, Денис, Філіп, Гнат, Василь, Пахом, Гнат, Федір, Микола, Агафон, Корнилій
6. Тимофій, Євстафій, Олександр, Данило, Григорій, Георгій, Костянтин
7. Йосип, Володимир, Іван, Сергій, Андрій, Антип, Степан, Філарет, Федір, Пилип, Опанас
8. Полікарп, Олексій, Микола, Сергій, Іван, Антон, Мойсей, Олександр
9. Еразим
10. Тарас, Олександр
11. Федір, Порфирій, Петро, Сергій, Іван
12. Прокіп, Тит
13. Василь, Арсеній, Касьян, Микола, Нестор, Іван
14. Василь, Петро, Іван, Михайло, Веніамін, Олександр, Маркел, Антон
15. Федот, Арсеній, Агафон
16. Михайло
17. Герасим, Данило, Олександр, Василь, Йосип, Павло, Яків, В’ячеслав, Григорій
18. Іван, Феофан, Федір, Давид, Костянтин, Адріан, Онисий, Марк
19. Григорій, Костянтин, Феофіл, Іов, Аркадій, Федір
20. Єфрем, Василь, Капітон, Євген, Микола, Ніл, Павло, Еміль
21. Іван, Володимир, Лазар, Опанас
22. Клавдій, Федул, Іван, Олександр, Петро, Теофіл, Леонтій, Афанасій, Кирило, Микола, Андрій, Олексій, Дмитро, Сергій, Георгій, Тарас
23. Денис, Павло, Віктор, Никифор, Клавдій, Леонід
24. Софрон, Степан
25. Феофан, Олександр, Володимир, Сергій, Григорій, Семен
26. Никифор, Григорій, Михайло, Терентій, Олександр
27. Ростислав, Михайло
28. Агап, Олександр, Денис, Олексій, Михайло, Никандр
29. Олександр, Петро, Трохим
30. Олексій, Макар, Олександр, Віктор
31. Кирило, Дмитро, Трохим

Квітень

1. Клавдій, Іван, Інокентій
2. Іван, Сергій, Сава, Віктор, Микита, Василь
3. Яків, Серафим, Володимир, Кирило, Хома
4. Василь, Ісаак
5. Никон, Макар, Марія, Василь, Степан, Олексій, Сергій, Андрій
6. Захар, Артений, Володимир, Степан, Петро, Яків
7. Тихон, Сава
8. Василь
9. Феодосій, Іван
10. Іларіон, Степан, Микола, Василь, Іван
11. Марко, Кирило, Євстафій, Іван, Іон
12. Іван, Софрон, Пантелеймон
13. Іпатій, Інокентій, Іван, Веніамін
14. Юхим, Сергій, Макар
15. Лазар, Тит, Полікарп
16. Микита
17. Йосип, Георгій, Веніамін, Ничипір, Микола, Іван, Зосима
18. Микола, Марк, Федір
19. Іван, Яків
20. Георгій, Данило
21. Сергій, Нифонт
22. Евпсихий, Вадим
23. Максим, Олександр, Федір, Дмитро, Яків, Григорій
24. Петро, Прохор, Микола, Яків, Іван, Григорій
25. Василь, Сергій, Давид, Іван
26. Артемон
27. Олександр, Антон, Іван
28. Аристарх, Трохим, Олександр, Андрій, Феодорит, Кіндрат, Яків, Віктор, сава, Зосима
29. Леонід
20. Зосима, Іван, Олександр, Андріан, Агапіт

Травень

1.Іван, Григорій, Віссаріон, Михайло, Віктор, Зінон
2. Іван, Дмитро, Віктор, Трифон, Никифор, Георгій
3. Федір, Олександр, Гаврило, Григорій, Анастасій, Микола
4. Федір, Олексій, Микола, Ісакій, Максиміан
5. Федір, Євстафій, Гаврило, Віталій
6. Георгій, Іван, Анатолій
7. Йосип, Никодим, Сава, Сергій, Олексій, Валентин, Леонтій, Фома
8. Сергій
9. Василь, Степан, Іван, Микола, Петро, Іоанникій
10. Семен, Павло, Іван, Петро, Микола, Сергій, Степан
11. Максим, Кирило, Віталій
12. Артем, Федот, Филимон, Василь, Іван
13. Яків, Микита, Гнат, Василь, Максим
14. Макар, Герасим, Юхим, Гнат
15. Афанасій, Борис, Гліб, Роман, Давид, Михайло
16. Тимофій, Петро, Петро, Микола, Антон
17. Іван, Микита, Кирило, Петро, Клемент, Ісакій
18. Яків
19. Йов, Михей, Денис
20. Іван, Антон, Давид, Йосип, Михайло, Степан
21. Арсеній
22. Ісайя, Микола, Йосип, Василь
23. Симон, Онисим
24. Мокій, Мефодій, Кирило, Ростислав, Михайло, Олександр, Софрон, Йосип, Никодим
25. Епіфаній, Герман, Петро, Денис
26. Василь, Олександр, Макар, Сергій, Георгій, Юхим
27. Ісидор, Микита, Максим, Георгій
28. Пахом, Ісайя, Дмитро
29. Федір, Єфрем, Касян, Лаврентій, Олександр, Георгій
30. Андронік, Иуний, Степан
31. Федот, Петро, Денис, Андрій, Павло, Макар, Василь, Давид, Павич

Червень

1. Дмитро, Віктор, Антон, Олександр, Михайло, Матвій, Іполит, Микола, Василь, Максим, Григорій, Павло, Онуфрій, Валентин, Іван, Гнат, Сергій
2. Олександр, Олексій, Тимофій
3. Костянтин, Михайло, Федір, Андрій, Касьян
4. Василіск, Іван, Володимир, Михайло
5. Михайло, Леонтій
6. Семен, Микита, Степан, Іван, Федір
7. Іван
8. Короп, Георгій, Михайло, Іван, Давид
9. Ферапонт, Ніл, Купріян, Фотій, Іона, Іван
10. Микита, Гнат, Макар, Іраклій
11. Іван, Іов, Лука
12. Василь
13. Филосов, Борис, Микола
14. Устин, Харитон, Валеріан, Денис, василь
15. Никифор, Іван
16. Клавдій, Іпатій, Павло, Денис, Купріян, Михайло, Дмитро, Юліан
17. Митрофан, Петро, Мефодій
18. Дорофей, Ігор, Костянтин, Федір, Вассиан, Іона, Маркіян, Леонід
19. Віссаріон, Іларіон, Іон, Паїсій
20. Федот, Олександр, Олексій, Валентин, Веніамін, Віктор, Павло, Володимир, Микола, Григорій, Панас, Петро
21. Федір, Василь, Костянтин, Єфрем
22. Кирило, Олексій, Олександр
23. Тимофій, Василь, Іван, Микола, Павло, Олександр, Вассиан
24. Варнава, Єфрем
25. Онуфрій, Петро, Арсеній, Вассиан, Степан, Іван, Андрій
26. Олександр, Дмитро, Сава, Іван
27. Єлисей, Мефодій, Йосип, Микола, Олександр, Павло, Мстислав, Георгій
28. Іон, Григорій, Касьян, Федір, Єфрем, Августин
29. Тихон, Гермоген, Єфрем, Михайло, Петро, Костянтин, Феофан
30. Мануїл, Никандр, Максим

Липень

1. Леонтій, Іпатій, Федул, Василь, Олександр, Сергій
2. Юда, Варлаам, Зосим, Іван
3. Мефодій, Гліб, Гурій, Опанас
4. Юліан, Іван, Георгій, Олексій, Павло, Микола, Іона, Терентій, Максим
5. Євсевій, Геннадій, Зінон, Галактіон
6. Олександр, Олексій, Петро, Митрофан, Артемій, Герман
7. Антон, Яків, Іван
8. Никон, Микола, Василь, Петро
9. Давид, Георгій, Тихон, Іван, Денис
10. Самсон, Амвросій, Олександр, Володимир, Петро, Георгій
11. Сергій Герман, Кір, Іван, Василь, Григорій, Павло
12. Петро, Павло
13. Петро, Андрій, Яків, Іван, Филип, Вартоломей, Матей, Юда Тадей, Симон, Тимофій, Феоген, Петро, Софрон
14. Козьма, Даміан, Аркадій, Петро, Никодим
15. Фотій
16. Філіп, Анатолій, Василь, Костянтин, Іван, Никодим, Мокій, Марко, Олександр, Тихон, Никон, Арсеній, Неофот, Іон, Парфен
17. Андрій, Микола, Олексій, Дмитро, Іван, Федот, Федір
18. Панас, Сергій, Кирило
19. Федір, Авакум, Валентин, Інокентій, Василь, Руфін, Антон
20. Фома, Акакій, Павло, Герман
21. Прокопій, Олександр, Федот
22. Панкрати, Костянтин, Кирило, Олександр, Федір
23. Леонтій, Маврикій, Данило, Михайло, Олександр, Петро, Степан, Георгій, Нестор
25. Прокл, Михайло, Федір, Іван, Арсеній, Семен, Гаврило, Григорій
26. Гавриїл, Степан, Юліан
27. Костянтин, Степан, Михайло, Петро, Іван
28. Володимир, Василь, Петро
29. Афиноген, Яків, Петро, Іван, Федір, Павло
30. Лазар, Леонід

Серпень

1. Роман, Серафім
2. Ілля
3. Іван, Семен
4. Корнилій
5. Трохим
6. Гліб, Борис, Роман, Давид
7. Макар
8. Єрмолай, Мойсей
9. Герман, Климент, Микола, Савелій
10. Прохор, Никанор, Питирим, Микола, Василь, Іван, Мойсей, Юліан, Євстафій, Акакій
11. Серафим, Анатолій, Пахом, Костянтин, Михайло
12. Іван, Анатолій, Герман, Лука, Максим, Валентин
13. Євдоким, Веніамін, Сергій, Юрій, Іван, Максим, Костянтин, Микола, Василь
14. Антон, Гурій, Елеазар, Дмитро, Леонтій, Олександр
15. Степан, Никодим, Василь, Платон
16. Антон, Вячеслав, Микола
17. Максим, Іван, Денис, Костянтин, Михайло, Дмитро
18. Семен, Іван
20. Митрофан, Михайло, Олександр, Петро, Михайло, Іван, Дмитро, Олексій, Єлисей, Афанасій, Василь
21. Йосип, Микола, Никодим, Григорій, Зосим, Сава, Герман, Мирон, Леонід
22. Матвій, Антон, Іван, Марко, Іван, Яків, Олексій, Дмитро, Фотій, Петро, Леонтій
23. Лаврентій, Роман, В’ячеслав, Опанас
24. Федір, Василь, Максим, Олександр
25. Сергій, Ілля, В’ячеслав, Іван, Антон, Віссаріон, Матвій, Петро, Дмитро, Сава, Аркадій, Яків, Петро, Олександр, Федір, Олексій, Василь, Леонід, Микола
26. Максим, Тихон, Іван, Костянтин, Серафим, Микола, Яків, Олексій, Василь, Іполит
27. Михей, Василь, Матвій, Олексій, Володимир, Микола, Федір, Олександр, Аркадій
29. Яків, Степан
30. Мирон, Олексій, Дмитро, Павло, Пилип
31. Фрол, Лавр, Григорій, Євген, Михайло, Денис, Іван, Георгій, Макар

Вересень

1. Андрій, Микола, Тимофій
2. Самуїл
3. Тадей, Агапій, Олександр, Павло
4. Макар, Іван, Олексій, Федір, Василь, Гаврило, Олександр, Михайло, Іларіон, Опанас
5. Єфрем, Іван, Микола, Павло
6. Іван, Петро, Арсеній, Георгій
7. Варфоломій, Мойсей, Володимир
8. Адріан, Петро, Георгій, Віктор, Дмитро, Роман
9. Михайло, Степан, Іван, Мефодій, Дмитро, Сава
10. Мойсей, Сергій, Лаврентій, Серафім, Степан, Георгій, Іларіон, Іван, Василь, Сава
11. Іван
12. Олександр, Іван, Сава, Павло, Данило, Петро, Федір, Гнат, Яків, Никодим, Данило, Єфрем, Макар, Григорій
13. Олександр, Володимир, Михайло, Дмитро, Геннадій
15. Федот, Іван, Антон, Федос, Анатолій, Микола, Михайло, Філіп, Володимир, Віктор, Василь, Петро, Степан, Герман, Павло
16. Петро, Юхим, Іван, Сергій, Василь, Андрій, Михайло, Роман, Микола, Олексій, Ілля
17. Мойсей, Павло, Іван, Микола, Олександр, Петро, Михайло, Степан, Василь, Федір
18. Захар, Афанасій, Олексій, Петро, Гліб, Максим, Федір
19. Михайло, Макар, Дмитро, Костянтин, Іван, Всеволод, Дмитро, Кирило, Давид
20. Іван, Макар, Петро, Михайло, Олександр, Євген, Степан, Микола, Пахом, Григорій, Лев
21. Іван, Георгій
22. Григорій, Олександр, Захар, Василь, Сергій, Йосип, Олексій, Харитон, Микита
23. Євген, Іван, Костянтин, Петро, Василь, Гліб, Микола, Гаврило, Павло, Андрій
24. Сергій Герман, Микола, Віктор, Карл, Дмитро
25. Панас, Федір, Іван, Микола, Олексій, Михайло, Петро
26. Степан, Олександр, Микола, Леонтій, Іван, Ілля, Валеріан, Петро
27. Іван
28. Микита, Андрій, Григорій, Іван, Гнат, Дмитро, Яків, Петро, Микола, Максим, Федот, Степан, Йосип
29. Георгій, Сергій, Олексій, Віктор, Йосип, Ісак
30. Іван, Ілля

Жовтень

1. Іларіон, Олексій, Петро, Іван, Борис, Михайло, Володимир, Веніамін, Костянтин, Сергій
2. Трохим, Федір, Давид, Костянтин, Олексій, Микола, Ігор
3. Михайло, Федір, Олександр, Олег
4. Дмитро, Олександр, Олексій, Костянтин, Іван, Василь, Володимир, Валентин, Андрій, Петро, Данило, Йосип, Іпатій
5. Федір, Петро, Макар
6. Іван, Інокентій, Андрій, Петро
7. Василь, Андрій, Павло, Віталій, Сергій, Спиридон, Никандр, Владислав
8. Сергій, Микола, Герман
9. Іван, Тихон, Опанас, Микола, Володимир, Єфрем
10. Петро, Дмитро, Федір, Марко, Аристарх, Ігнатій
11. Харитон, Кирило, Іларіон, Олександр, Марк, Никон, В’ячеслав
12. Іван
13. Григорій, Михайло, Прокопій, Петро, В’ячеслав, Семен, Олексій, Матвій, Леонід
14. Роман, Савка, Михайло, Олександр, Георгій, Микола, Іван, Федір
15. Купріян, Андрій, Віталій, Давид, Костянтин
16. Денис, Іван
17. Гурій, Дмитро, Микола, Михайло, Яков, Тихон, Василь, Онисим, Петро, Павло, Степан
18. Петро, Олексій, Іон, Філіп, Гаврило, Матвій, Діонісій, Григорій
19. Хома, Іван
20. Сергій, Микола, Юліан
21. Дмитро, Іван, Пахом, Микола, Серафим, Петро, Василь, Павло, Володимир, Віктор, Трифон
22. Яків, Костянтин, Петро, Максим
23. Інокентій, Андрій
24. Філіп, Лев, Олександр
25. Пров, Іван, Олександр, Микола
26. Короп, Інокентій, Микола, Веніамін, Микита
27. Михайло, Петро, Максим, Микита
28. Петро, Семен, Афанасій, Іван
29. Георгій, Євген, Олексій, Іван
30. Андрій, Олександр, Антон, Кузьма, Дем’ян, Леонтій, Лазар
31. Йосип, Андрій, Сергій, Микола

Листопад

1. Іван, Сергій
2. Артемій, Микола, Герман, Іван, Леонід, Олександр, Михайло, Петро, Павло
3. Іларіон, Аркадій, Анатолій, Никандр, Костянтин, Сергій, Василь, Федір, Володимир, Микола, Іван, Олександр, Дмитро, Олексій
4. Максим, Денис, Костянтин, Іван, Серафим, Володимир, Олександр, Василь, Герман, Микола, Григорій
5. Яків, Микола, Володимир, Олександр, Ігнатій, Єлисей
6. Олексій, Лаврентій, Іван, Микола, Петро
7. Марк
8. Дмитро, Панас
9. Нестор, Андрій, Марко
10. Терентій, Степан, Арсеній, Дмитро, Іван, Нестор, Максим
11. Микола, Віктор, Наум, Філіп, Іван, Павло, Андрій, Василь, Олексій, Олександр, Леонід
12. Зіновій, Леонід, Матвій, Степан, Марк
13. Іван, Всеволод, Олександр, Сергій, Олексій, Василь, Петро, Роман, Яків
14. Кузьма, Дем’ян, Олександр, Федір, Сергій, Дмитро, Петро
15. Костянтин, Марк
16. Георгій, Василь, Петро, Олександр, Володимир, Сергій, Микола, Вікентій, Іван, Павло, Семен
17. Никандр, Микола, Олександр
18. Гаврило, Григорій
19. Микита, Анатолій, Арсеній, Микола, Гаврило, Василь, Герман
20. Никандр, Панас, Федір, Валерій, Євгеній, Федот, Іларіон, Кирило, Михайло, Олександр, Микола
21. Михаїл, Гавриїл, Рафаїл
22. Порфирій, Костянтин, Дмитро, Нестор, Федір, Віктор, Ілля, Йосип, Олексій, Олександр, Антон, Іван
23. Родіон, Нифонт, Олександр, Прокопій, Денис, Іван, Петро, Володимир, Олексій, Михайло, Микола, Борис
24. Віктор, Вікентій, Іван, Максим, Євген, Степан
25. Іван, Костянтин, Володимир, Олександр, Матвій, Дмитро, Борис
26. Іван, Антон, Никифор, Герман
27. Філіп, Дмитро, Олександр, Віктор, Олексій, Михайло, Федір, Петро, Сергій, Микола, Порфирій, Василь, Георгій, Аристарх, Гаврило
28. Гурій, Самсон, Микола, Петро, Григорій, Микита, Марко, Дмитро
29. Федір, Ананій, Михайло, Іван, Микола, Віктор, Василь, Макар, Дмитро, Матвій
30. Григорій, Никон, Михайло, Сергій, Лазар

Грудень

1. Платон, Роман, Микола
2. Варлаам, Філарет, Порфирій, Сергій, Михайло, Олександр, Іван, Костянтин, Гнат, Андрій, Дмитро, Яків, Веніамін, Григорій, Петро, Гарасим, Валентин, Леонід, Тимофій, Адріан, Иллприон
3. Григорій, Прокл, Макар, Олексій, Олександр, Володимир, Іван, Василь, Микола, Арсеній, Анатолій, Іларіон, Ісакій, Іпатій
5. Филимон, Архип, Михайло, Володимир, Іван, Василь, Павло, Яків, Федір, Петро, Олексій, Панас, Іван, Петро, Валеріан, Максим, Прокопій, Михайло
6. Григорій, Олександр, Олексій, Митрофан, Макар, Серафим, Іван, Борис
7. Євграф, Євген, Михайло, Порфирій, Семен
8. Климент, Петро, Серафим, Григорій, Василь, Іван, Семен, Іларіон, Ярослав, Олександр, Віктор, Андрій, Павло, Микола
9. Георгій, Інокентій, Микола, Іван, Назар, Василь, Ілля, Михайло, Тихон, Петро
10. Яків, Всеволод, Гаврило, Андрій, Микола, Василь, Борис, Федір, Олексій, Іван, Сергій, Ксенофонт, Олексій, Серафим, Ниеон, Роман
11. Степан, Серафим, Петро, Олексій, Микола, Федір, Василь, Григорій, Іван
12. Парамон
13. Андрій, Іван
14. Наум, Філарет, Ананій
15. Іван, Матвій, Дмитро, Костянтин, Микола, Сергій, Володимир, Іван, Павло, Олексій, Панас, Андрій, Степан
16. Сава, Андрій, Микола, Георгій, Іван, Федір
17. Іван, Олексій, Олександр, Микола, Василь, Дмитро, Геннадій
18. Сава, Ілля, Геннадій, Сергій, Гурій, Захар
19. Микола
20. Ніл, Антон, Сергій, Михайло, Петро, Галактіон, Петро
21. Кирило
22. Володимир, Василь, Олександр, Софрон, Степан
23. Яків, Олександр, Анатолій, Олександр, Костянтин, Микола, Петро, Михайло, Лаврентій, Григорій, Сергій, Олексій, Іван, Степан
24. Данило, Микола, Іван
25. Спиридон, Олександр
26. Євген, Олександр, Іван, Володимир, Яків, Микола, Аркадій, Арсеній, Никодим
27. Филимон, Микола, Вассиан
28. Павло, Степан, Андрій, Олександр, Василь, Трифон
29. Володимир, Аркадій, Ілля, Павло, Федос, Олександр, Макар, Петро
30. Данило, Олександр, Микола, Сергій, Петро, Іван, Степан
31. Марк, Віктор, Тадей, Микола, Ілля, Іван, Володимир, Сергій, Семен, Михайло.