Як назвати хлопчика в 2017 році

Красиві і популярні імена для хлопчиків у 2017 році

Для майбутніх мам і тат, які очікують появи дитини чоловічої статі в рік Півня, дуже актуальне питання, як назвати хлопчика в 2017 році. Деякі можуть вважати це питання незначною, проте вибір імені вплине на життєвий шлях людини, його характер і взаємовідносини з оточуючими людьми.

Знання статі новонародженого істотно полегшить завдання, дозволивши звузити коло відповідних імен. Рекомендується прислухатися до думки членів родини, нерідко майбутні бабусі і дідусі дають корисні поради.

Вибір імені для хлопчика — непросте заняття, до якого потрібно поставитися з повною відповідальністю і врахувати безліч нюансів. Твердження того чи іншого варіанта пов’язане з кількома ключовими аспектами.

Дуже важливо, щоб ім’я звучало приємно і поєднувалося з прізвищем. Наприклад, модні закордонні імена, такі як Майкл або Джонатан, вкрай незграбно виглядають поруч з більшістю традиційних російських по батькові та прізвищ, тому вибираючи, як назвати хлопчика в 2017 році, важливо підійти до питання обдумано.

Також багато батьків досі шанують старовинну традицію — називати новонародженого на честь святого, який захищає його дня народження. Згідно з народними повір’ями, таким способом дитина обзаводиться ангелом-охоронцем, який буде наглядати за ним протягом усього життя.

З іншого боку, старовинне ім’я може виявитися зовсім неактуальним і викликати у хлопчика проблеми з однолітками в майбутньому, ставши об’єктом неприємних насмішок в дитячому садку і школі. Деякі батьки при хрещенні дають хлопчикові ім’я, яке не збігається з тим, що вказується в офіційних документах, і це вважається нормальною практикою, адже з Святцях можуть бути гарні імена для хлопчиків у 2017 році, які дуже поширені в нашій звичайному житті.

Популярні імена для хлопчиків у 2017 році

У наступаючому році традиційні чоловічі імена залишаться все так само популярні. Зокрема, перші три рядки рейтингу займають наступні імена: Максим, Олександр і Артем.

 • Максим.

Одне з найпоширеніших імен для хлопчиків в останні роки. Прийшло в Росію із Стародавнього Риму, де і набула своє значення — «найбільший». Діти з таким ім’ям володіють незворушним характером і великою гордістю. Максими однаково піддаються хорошому і поганому впливу, проте надмірно тиснути на дитину не рекомендується, щоб не розвивати в ньому недолік самовпевненості і не завадити досягненню успіху в реалізації власних задумів.

 • Олександр.

По своїй популярності ім’я не поступається Максиму і залишиться прийнятним варіантом в 2017 році. Ім’я має грецьке коріння, а його значення — «чоловік» і «захисник». Найбільшу славу цього імені приніс його найвідоміший носій — полководець і завойовник Олександр Македонський. Хлопчиків Саш виділяє наполегливість, мужність і уміння командувати — ті самі риси характеру, якими повинен володіти справжній чоловік.

 • Артем.

Ім’я стало поширеним в останні кілька років. Що стосується його походження, один з варіантів — «здоровий» в дослівному перекладі з грецької, а другий — пов’язаний з давньогрецькою богинею Артемідою, яка вважалася покровителькою мисливців. Артем відрізняються комунікабельністю, самостійністю і завзятістю. Для оточуючих носії цього імені є прикладом для наслідування.

 • Данило.

Все більш популярним стає це ім’я, а також його аналог Данила. Походженням зобов’язане біблійному пророку Даніелю, що в перекладі означає «Бог — мій суддя». Головні риси характеру Данила — чесність і справедливість. З інших примітних особливостей можна виділити світлий погляд на світ, уміння мислити тверезо і зберігати спокій. А ось головна проблема Данила — порівняно швидке виснаження моральних і фізичних ресурсів.

 • Михайло.

Ще одне традиційне ім’я, улюблене багатьма батьками. У перекладі з давнеиудейского воно означає «рівний Богу». У християн цим ім’ям називали главу війська ангелів, посланець Всевишнього і захисника народу Ізраїлю. Михайло відрізняє комунікабельність і зовнішнє чарівність, а також тонкий смак і працьовитість. Дане ім’я вважається справжнім синонімом успіху.

Інші традиційні гарні імена для хлопчиків в 2017 році, на яких можна зупинити свій вибір у 2017 році: Олексій (захисник), Іван (дар Бога), Владислав (має славу), Андрій (мужній), Кирило (пан), Микита (завойовник).

Незвичайні красиві імена для хлопчиків у 2017 році

Екзотичне чи незвичайне ім’я допоможе дитині легко виділитися з натовпу однолітків, здивує своїм звучанням. Батькам, які хочуть зробити оригінальний вибір, і заздалегідь вирішують, як назвати хлопчика в 2017 році, слід звернути увагу на наступні імена:

 • Лев.

Перша асоціація, звичайно, цар звірів, але насправді перекладається як «серце» з давньоєврейської. Здавалося б, хлопчик з таким ім’ям повинен бути наполегливим і агресивний, але найчастіше Леви володіють спокійним характером і є вкрай доброзичливими. З таких хлопчиків виходять чудові сім’янини.

 • Родіон.

Ім’я має слов’янське походження і розшифровується як «рідний». У Греції цим ім’ям називали дітей, народжених на острові Родос, що отримав таку назву від імені святого. Родионы зазвичай відрізняються самостійністю, врівноваженістю і холоднокровністю.

 • Гліб.

Можна стверджувати, що ім’я має досить таємниче походження. Наприклад, в древнескандинавском мові воно означає «нащадок богів», а в російській — співзвучно таким словам як «хліб» і «брила». Що стосується характеру, то про Гліба можна сказати, що зазвичай це розважливий і спокійний хлопець, з якого виростає прекрасний керівник і зразковий сім’янин.

 • Марк.

На латині ім’я означає «народжений в березні», а з німецької мови перекладається як «серцевина». Існує варіант французького походження від титулу «маркіз». З Марков виходять успішні кар’єристи, які захоплені саморозвитком, однак їм важливо подолати надмірний егоїзм.

 • Артур.

З латини перекладається як «сила», а в мові давніх кельтів цим словом називали міцних ведмедів. Популярним стало після появи легенд про короля Артура. Володарі цього імені виділяються вибуховим характером і завзятістю, а також неабиякою креативністю.

 • Мирон.

Означає буквально «міро» — святе масло, яке в якості одного з дарунків було піднесено немовляті Ісусу. А перська переклад цього імені — «правитель». Мирон виконує свої обіцянки і не боїться роботи, тому досягає намічених цілей. Для оточуючих нерідко є прикладом для наслідування.

 • Єлисей.

Давньоєврейською означає «Бог спасає». Хлопчиків з таким ім’ям відрізняє комунікабельність і уміння заводити друзів. Єлисей — всебічно розвинена дитина, яка може знайти себе в будь-якій області. Також вважається, що носії цього імені — справжні серцеїди.

 • Матвій.

З давньоєврейської перекладається як «дар Бога» або «людина Господа». Головні риси характеру Матвія — терплячість та скромність, а також надмірна тяга до справедливості. З Матвєєв виходять відмінні чоловіки і люди, що несуть оточуючим мир і добро. При цьому носії цього імені проявлять надзвичайну хоробрість у потрібний момент.

Безумовно, вибір імені, яким би він не був важливий, і цей вибір вплине на долю хлопчика, проте батьки зобов’язані прикласти всі зусилля, щоб зробити дитину щасливою і оточеним турботою.

Православний календар чоловічих імен на 2017 рік по місяцях

А тепер пропонуємо вашій увазі православні імена імен для хлопчиків на 2017 рік по місяцях.

Як назвати хлопчика, народженого в січні 2017 року:

Згідно святкам, дітям, народженим в січні 2017 року, підійдуть такі імена: Іван, Данило, Петро, Микола, Кирило, Степан, Василь, Петро, Никанор, Марко, Макар, Йосип, Прохор, Яків, Гордій, Афанасій, Георгій, Філіп, Омелян, Павло, Сава, Ігнатій, Михайло, Григорій, Федір, Адам, Максим, Михайло, Тимофій.

Як назвати хлопчика, народженого в лютому 2017 року:

Хлопчика, народженого в лютому варто назвати: Григорій, Сава, Юхим, Прохор, Максим, Макар, Геннадій, Климент, Роман, Іван, Михайло, Мойсей, Аркадій, Тимофій, Єфрем, Феодосій, Лаврентій, Гнат, Василь, Іполит, Микита, Трифон, Петро, Микола, Гаврило, Семен, Євген, Юрко, Кирило, Олексій, Юліан, Захар, Дмитро, Всеволод, Влас, Антон, Іван, Федір, Ісаак.

Як назвати хлопчика, народженого в березні 2017 року:

Для хлопчиків, народжених у березні, церква рекомендує наступний список імен: Семен, Кирило, Петро, Георгій, Афанасій, Іван, Олександр, Тарас, Прокопій, Севастян, Василь, Микола, Тимофій, Нестор, Федот, Арсеній, Богдан, В’ячеслав, Герасим, Давид, Аркадій, Євген, Костянтин, Валерій, Єфрем, Леонід, Степан, Григорій, Федір, Кузьма, Венедикт, Денис, Никифор, Ростислав, Ілля, Трохим, Данило, Павло.

Як назвати хлопчика, народженого в квітні 2017 року:

Квітневим хлопчикам ідеально підійдуть такі імена: Олександр, Іван, Віктор, Сергій, Семен, Кирило, Трохим, Ісаакій, Захар, Петро, Мартин, Тихон, Софрон, Юхим, Микита, Йосип, Полікарп, Єгор, Лазар, Данило, Вадим, Георгій, Родіон, Максим, Терентій, Федір, Яків, Антип, Гаврило, Іван, Степан, Василь, Леонід, Інокентій.

Як назвати хлопчика, народженого в травні 2017 року:

Для хлопчиків, народжених у травні, за святцями, підійдуть такі імена: Віктор, Богдан, Максим, Юрій, Роман, Никифор, Олександр, Гаврило, Роман, Данило, Єгор, Олексій, Василь, Степан, Семен, Йосип, Максим, Кирило, Віталій, Микита, Яків, Олексій, Макар, Давид, Гліб, Петро, Тимофій, Арсеній, Микола, Мефодій, Денис, Данило, Олександр, Петро, Дмитро, Климент, Єфрем, Федір, Пахом, Трифон, Савва, Марк, Іван.

Як назвати хлопчика, народженого в червні 2017 року:

Червневим хлопчикам церква рекомендує такі імена: Іван, Дмитро, Мануїл, Сергій, Олександр, Тимофій, Олексій, Костянтин, Федір, Михайло, Леонтій, Микита, Семен, Георгій, Ніл, Устин, Денис, Ігор, Костянтин, Леонід, Федот, Василь, Єфрем, Арсеній, Степан, Юрій, Мефодій, Єлисей, Мстислав, Тихон, Корнилій, Макар, Модест, Ігнатій, Ісаакій, Іларіон, Ілля.

Як назвати хлопчика, народженого в липні 2017 року:

Для дітей, народжених у червні ідеально підходять наступні імена: Андрій, Гліб, Володимир, Омелян, Іван, Арсеній, Святослав, Василь, Тихон, Артем, Герман, Яків, Іван, Давид, Денис, Георгій, Петро, Сергій, Дмитро, Анатолій, Костянтин, Пилип, Петро, Андрій, Афанасій, Прокопій, Федір, Панкрати, Кирило, Михайло, Степан, Софрон, Павло, Самсон, Кузьма, Галактіон, Терентій, Гурій, Никодим, Леонтій.

Як назвати хлопчика, народженого в серпні 2017 року:

Хлопчика, народженого в серпні, можна назвати одним з таких православних імен: Роман, Денис, Ілля, Іван, Семен, Павло, Трохим, Борис, Давид, Макар, Мойсей, Єрмолай, Герман, Микола, Никанор, Прохор, Костянтин, Валентин, Михайло, Євдоким, Василь, Степан, Антон, Григорій, Леонід, Омелян, Іван, Лаврений, Федір, Олександр, Іполит, Капітон, Максим, Тихон, Климент, Аркадій, Демид, Єлизар, Гліб, Лавр, Корнилій, Мирон, Максиміліан, Афанасій, Полікарп, Серафим.

Як назвати хлопчика, народженого у вересні 2017 року:

Відповідно до святцами, хлопчиків, народжених у вересні необхідно назвати ім’ям з цього списку: Олександр, Віктор, Дмитро, Тимофій, Микита, Андрій, Афанасій, Петро, Мойсей, Сава, Іван, Данило, Петро, Антон, Богдан, Гліб, Давид, Захар, Кирило, Михайло, Макар, Павло, Сергій, Семен, Адріан, Леонтій, михайло, Петро, Корнилій, Арсеній, Архип, Степан, Федот, Софрон, Юліан, Самуїл, Васса.

Як назвати хлопчика, народженого в жовтні 2017 року:

Дитини, народженої у другий місяць осені, слід назвати одним з таких імен: Антон, Костянтин, Трохим, Йосип, Олег, Михайло, Дмитро, Макар, Петро, Володимир, Іван, Владислав, Інокентій, Дем’ян, Лазар, Галактіон, Тихон, Герман, Єфрем, Марк, Ігнатій, Аристарх, В’ячеслав, Григорій, Харитон, Андрій, Денис, Купріян, Матвій, Пилип, Сергій, Юліан, Трифон, Авраам, Яків, Веніамін, Назар, Нікіта, Кіндрат, Лук’ян, Петро, Федір, Давид, Кузьма, Ігор,.

Як назвати хлопчика, народженого в листопаді 2017 року:

Для дитини, народженої в листопаді, церква радить наступні імена: Іван, Артем, Олександр, Максиміліан, Дмитро, Нестор, Марк, Арсеній, Степан, Терентій, Зіновій, Никодим, Дем’ян, Кузьма, Єгор, Йосип, Григорій, Герман, Павло, Кирило, Федот, Лазар, Богдан, Михаїл, Гавриїл, Рафаїл, Родіон, Максим, Вікентій, Ніл, Валерій, Ілля, Галактіон, Філіп, Спиридон, Іраклій, Гурій, Іларіон, Матвій, Лазар, Гнат, Яків.

Як назвати хлопчика, народженого в грудні 2017 року:

Хлопчикам, народженим у грудні, відмінно підійдуть такі імена: Роман, Адріан, Модест, Григорій, Анатолій, Архип, Михайло, Ярополк, Олексій, Олександр, Григорій, Петро, Юрій, Яків, Всеволод, Степан, Федір, Андрій, Наум, Іван, Гурій, Опанас, Микола, Михайло, Павло, Кирило, Гаврило, Софрон, Данило, Інокентій, Спиридон, Арсеній, Климент, Аркадій, Євген, Макар, Трифон, Прокопій, Орест, Сава, Прокл, Платон.