Як назвати дівчинку в 2017 році. Гарні імена для дівчаток. Православний календар по місяцях

Поява дитини в сім’ї пов’язано з величезною кількістю питань, які належить вирішити майбутнім батькам. Починаючи з покупки сучасної коляски і зручного манежу і закінчуючи численними комплектами одягу — усі ці приємні клопоти настільки захоплюють молоду сім’ю, що деколи не вистачає часу на те, щоб зробити один з найважливіших виборів — вибір імені малюка.

Визначитися, як назвати дівчинку в 2017 році, особливо складно, адже ім’я повинно містити в собі сенс, бути приємним на слух і, можливо, стати даниною пам’яті однієї з бабусь або прабабусь. Від обраного імені багато в чому залежатиме доля і життєвий шлях дівчинки, склад її характеру і наявність в ньому тих або інших рис.

Найпоширенішою практикою серед молодих батьків є вибір імені для новонародженого на честь одного з святих покровителів дня народження малюка. Однак не всіх мам і тат такий варіант влаштує, саме ім’я може їм не сподобатися або здатися застарілим.

В першу чергу батьки хочуть підкреслити індивідуальність своєї дитини, щоб обране ім’я було унікальним і в оточуючих асоціювалося конкретно з однією дівчинкою — їх дочкою. Тому до вибору імені для новонародженої слід поставитися відповідально підійти грунтовно.

На що потрібно звернути увагу при виборі імені?

Крім приємного звучання, ім’я володіє цілим набором важливих властивостей. Підбираючи гарні імена для дівчаток в 2017 році, необхідно визначити сумісність їх значення зі знаком зодіаку і відразу виключити конфліктуючі з гороскопом варіанти. Слід зупинити вибір на тому імені, яке сприятиме ще більшому розкриттю сильних сторін знака, звівши негативні риси на «ні».

Також бажано орієнтуватися на час року, в яке народиться дівчинка:

  • Зима. Діти, народжені взимку, зазвичай відрізняються сильним характером, тому не потребують його додатковому посиленні ім’ям. Зимовим дівчаткам краще всього підходять ласкаві й теплі імена, наділяють малу відсутньої ніжністю й чутливістю.
  • Весна. Весняним дітям властива надмірна лагідність і задума, тому вони більше за інших потребують вибору сильного і твердого імені.
  • Літо. Річні дівчатка виділяються особливою запалом, пристрасністю і вибуховим характером. Рекомендується для них вибирати короткі і прості імена.
  • Осінь. У цю пору року народжуються дівчатка з творчими талантами, мрійливі особистості і фантазери, а головний їх недолік — брак віри в себе. Тому осіннім дівчаткам слід підбирати тверді й сильні імена.

Гарні імена для дівчаток в 2017 році, якщо очікується народження дівчинки взимку

Традиційно, зимові новонароджені мають більш міцним імунітетом і міцним здоров’ям. Також їх відрізняє вміння стійко переносити будь-які випробування і наполегливо рухатися до наміченої мети. Суворий характер зимової дівчинки може пізніше стати причиною непорозуміння у спілкуванні з однолітками. Можна охарактеризувати новонароджених за місяцями:

  • грудневих дітей відрізняє чуттєвість;
  • січневі дівчатка отримують те, чого хочуть, не прикладаючи занадто багато зусиль;
  • у характері малюків, народжених у лютому, нерідко переважають чоловічі риси.

Незважаючи на ці незначні відмінності, всім зимовим дівчаткам рекомендується вибирати милозвучні, м’які, красиві імена, які згладять різкість в характері.

Як назвати дівчинку в 2017 році

Судячи з останніх тенденцій, з моди виходять були на піку популярності споконвічно російські жіночі імена. Наступного року краще не вибирати для новонародженої такі імена як Василина, Алевтина, Євдокія або Пелагея.

Те ж стосується закордонних імен, запозичених найчастіше у зірок кіно або музики, наприклад, Ніколь, Дженніфер, Елізабет. Ці імена також помітно втратили колишню популярність.

Всі ці імена нерідко вибиралися батьками, які переслідували єдину мету — виділити свого улюбленого дитини з натовпу, підкресливши зайвий раз його унікальність. У гонитві за екстраординарністю стали забуватися прості і не менш красиві імена Наталя, Ольга, Тетяна, Олена і безліч інших. Тепер саме вони стали складати меншість і зможуть виділити дівчинку серед однолітків.

Ім’я для дівчинки, народженої в рік Півня

Астрологи упевнені, що дівчатка, народжені в рік Вогняного Півня, будуть відрізнятися гострим розумом, наполегливістю, терпінням, наполегливістю, світлим поглядом на життя і індивідуальністю. Що стосується проблемних чорт, новонароджені можуть бути надто егоїстичні, примхливий і чудаковаты. Вибране для дівчинки ім’я повинно збалансувати всі ці характеристики.

Не слід давати дитині ім’я родича, який пішов з життя, тим більше, якщо людина мала складну долю, пов’язану з постійними труднощами. Невдачі померлого можуть позначитися на новонародженої.

Важливо пам’ятати, що впродовж тривалого проміжку часу звати дівчинку будуть не повним ім’ям, а його зменшувально-ласкательной формою, тому ця форма також має відрізнятися приємним звучанням.

Обдумуючи, як назвати дівчинку в 2017 році, потрібно звертати увагу на його поєднання з прізвищем та по батькові. Наприклад, коротким і простим прізвищами підходять такі ж лаконічні і звучні імена, а під довге по батькові краще підібрати більш коротке ім’я. Дівчатка з надмірно хитромудрими комбінаціями імені та по батькові нерідко мають досить кепським характером.

Православний календар жіночих імен на 2017 рік по місяцях

Пропонуємо вашій увазі список жіночих імен, рекомендованих церквою, в залежності від місяця народження дитини.

Як назвати дівчинку, яка народилася в січні 2017 року:

Згідно святцями, дівчаток, народжених у січні, слід назвати: Ніна, Аглая, Анастасія, Сусанна, Єва, Агафія, Євгенія, Апполинария, Емілія, Уляна, Тетяна.

Як назвати дівчинку, яка народилася в лютому 2017 року:

Для дівчаток, народжених у лютому, ідеально підходять наступні імена: Інна, Агнія, Валентина, Ксенія, Єфросинія, Марія, Ганна, Марфа, Марія, Світлана, Зоя, Агафія, Римма.

Як назвати дівчинку, яка народилася в березні 2017 року:

Дівчаток, які народилися в березні, слід назвати одним з наступних імен: Марина, Кіра, Євдокія, Іраїда, Христина, Анастасія, Галина, Маріанна, Ніка, Антоніна, Василина.

Як назвати дівчинку, яка народилася в квітні 2017 року:

Для дівчаток, народжених у квітні, підійдуть такі імена: Дар’я, Алла, Галина, Олександра, Мотря, Лариса, Лідія, Ганна, Марія, Килина, Ірина, Анастасія, Василина, Клавдія, Ніка, Параска, Світлана.

Як назвати дівчинку, яка народилася в травні 2017 року:

Травневим дівчатам підійдуть такі імена: Юлія, Єлизавета, Глафіра, Фаїна, Марфа, Зоя, Ликера, Ірина, Гликерія, Ірина, Тамара, Муза, Пелагея, Євдокія, Олександр, Сусанна, Таїсія, Марія, Клавдія, Єфросинія, Олександра.

Як назвати дівчинку, яка народилася в червні 2017 року:

Дівчатка, народжені в червні, будуть щасливі з іменами: Килина, Єфросинія, Калерія, Ганна, Валерія, Марфа, Марія, Антоніна, Уляна, Олена.

Як назвати дівчинку, яка народилася в липні 2017 року:

Дівчаток, народжених в липні, церква рекомендує називати наступними іменами: Інна, Уляна, Єфросинія, Ангеліна, Ганна, Марфа, Євдокія, Олена, Алевтина, Ольга, Марія, Марина, Маргарита, Римма, Агрипина, Юлія.

Як назвати дівчинку, яка народилася в серпні 2017 року:

Згідно святкам, дівчаткам, народженим у серпні, слід вибирати одне з таких імен: Христина, Ганна, Параска, Серафима, Євдокія, Нонна, Марія, Уляна, Марія, Олімпіада, Анфіса.

Як назвати дівчинку, яка народилася у вересні 2017 року:

Для вересневих дівчаток підійдуть наступні імена: Наталя, Руфіна, Марфа, Василина, Пульхерія, Людмила, Софія, Анна, Любов, Надія, Віра, Анфіса, Раїса, Єлизавета.

Як назвати дівчинку, яка народилася в жовтні 2017 року:

Дівчатка, народжені в жовтні, будуть себе прекрасно почувати з одним з наступних імен: Аріадна, Устинія, Вероніка, Парасковія, Софія, Пелагея, Таїсія, Зінаїда, Іраїда, Поликсения, Єфросинія, Анна, Ірина, Виринея.

Як назвати дівчинку, яка народилася в листопаді 2017 року:

Дівчаток, які з’явилися на світ у листопаді, слід назвати: Ганна, Гликерія, Неонилла, Парасковія, Марія, Ганна, Уляна, Єлизавета, Олександра, Єфросинія, Мотря, Клавдія, Капітоліна, Степанида, Анастасія, Клеопатра.

Як назвати дівчинку, яка народилася в грудні 2017 року:

Для грудневих дівчат ідеально підходять імена: Зоя, Серпня, Ганна, Варвара, Цецилія, Анфіса, Ангеліна, Уляна, Катерина.