Як намалювати санки олівцем поетапно

Всім відомо, що будь-яка картина виглядає красивіше, якщо виконувати її з настроєм. Також в малюнку важливі всі деталі і дрібниці. І тому навіть такий простий буденний предмет, як санки, можуть виглядати досить привабливо, якщо враховувати в роботі всі нюанси. До Нового року потрібно ознайомитися, як намалювати санки, адже такий зимовий малюнок може стати частиною декору кімнати.

Приклад №1

Як намалювати санки олівцем поетапно

Санки можна намалювати кількома способами. Працювати треба поетапно, щоб вийшло акуратне зображення. Щоб малюнок краще виглядав, необхідно покласти перед собою аркуш в горизонтальному напрямку. Ближче до низу необхідно намалювати смужку довжиною 10 см. і шириною 1см.

Потім внизу через 5 див. необхідно намалювати таку ж, тільки з заокругленням з одного боку, ця деталь буде передом. Між ними потрібно намалювати три смужки, рівномірно розподіляючи один від одного. Вийшли красиві санки, на яких можна намалювати будь-якого казкового персонажа. Оскільки цей спосіб є найпростішим, то він відмінно підійде для дітей.

Приклад №2

Щоб вийшли трохи інші санки, в нахилі, потрібно намалювати їх, використовуючи інший спосіб. Для цього потрібно скористатися простим олівцем. Для початку необхідно намалювати прямокутник у нахилі, або паралелепіпед. Потім треба отчертить всі його сторони. Після цього потрібно зробити полози – деталі, по яких відбувається ковзання.

Як намалювати санки олівцем поетапно

Оскільки сидіння у них виготовляють з дерева, то потрібно намалювати на їх поверхні смуги. Між полозами і сидінням розташовуються смужки. Також варто зробити акуратну мотузочку. На завершення потрібно всі лінії ще раз прокреслити, і тоді вийде чіткий малюнок. Щоб зображення стало краще, потрібно скористатися звичайними фарбами. В казках і мультфільмах санки виглядають яскравими, і тому для малюнка теж варто використовувати яскраві кольори.

Відео майстер-клас з малювання санок

З допомогою простих інструкцій можна навчитися малювати сани Діда Мороза. Вони трохи відрізняються від звичайних, але техніка схожа. Якщо ж навчитися акуратно їх малювати, то для свята можна створити чудову картину з будь-яким казковим персонажем. Для прикраси використовуються фарби, гуаш, кольорові олівці та фломастери. З допомогою такого зображення вийде чудова святкова листівка. В цій роботі головне, не поспішаючи і акуратно її виконувати, і тоді будь-який інший малюнок буде створений з легкістю.

VN:F [1.9.22_1171]