Як намалювати салют, феєрверк олівцем поетапно

Салют – символ будь-якого свята. Його запускають з різних нагод: на День Перемоги, День міста, Новий рік і т. д. Вважається, що він з’явився в Китаї. З часом він став популярним у всіх країнах світу. Його можна не тільки працювати, але і зображати на листівках і плакатах. Але спочатку потрібно навчитися, як намалювати салют, і тоді з таким зображенням будинку завжди буде святкова атмосфера. Допомогти в цьому допоможуть прості інструкції.

Приклад №1

Як намалювати салют, феєрверк олівцем поетапно

Найпопулярнішим вважається спосіб, відомий творчим і цікавим процесом. Для цього знадобляться фарби таких кольорів, з якими хочеться бачити майбутній салют. Їх текстура може бути будь-який, важливо, щоб вони добре виглядали на папері. Також знадобиться взяти широку кисть, має хороше вбирання.

Як намалювати салют, феєрверк олівцем поетапно

Спочатку необхідно навчитися малювати салют простим способом. Зазвичай така робота виконується поетапно, але перший спосіб досить простий. Після цього потрібно ознайомитися з тим, як необхідно розводити фарби. Вони по консистенції повинні бути подібні рідкої сметани. Потім ними потрібно спробувати провести лінію на чорновий папері. Пензлик слід опустити у фарбу, а потім над папером різко подути на неї. Чим ближче розташовуються губи до пензлику, тим краще виходить зображення салюту. Звичайно, в цьому випадку витратитися багато чернеток. Але зате коли буде виходити відмінно цей варіант, можна зробити дуже гарну листівку.

Приклад №2

Як намалювати салют, феєрверк олівцем поетапно

Другий спосіб передбачає зображення салюту олівцем. На аркуші паперу необхідно намалювати кола, які будуть кордонами майбутніх феєрверків. Найкраще зробити їх середнього розміру. Потім необхідно намітити іскри. Може здатися, що зображено квітку. Також потрібно зробити з усіма салютами. Кожен залп індивідуальна, і тому іскри можуть бути будь-якими: крапками, крапельками і колами.

Всі елементи феєрверку слід ретельно промальовувати, щоб були видні всі контури. Зображення готове, залишилося лише зробити для картини фон. Його потрібно зробити чорним, оскільки пускають феєрверки в темний час доби.

Ось ще корисне відео про створення святкового салюту

Потім салют потрібно прикрасити фарбами. Цю роботу необхідно виконувати обережно, щоб вийшли фігури, що нагадують квітки. Застосовувати краще всього 1-2 кольору. Білу фарбу слід використовувати для зображення спалахи, відблиски і іскор. Таке зображення нагадує справжній салют.

Який спосіб краще, кожен може вибрати сам. У будь-якому випадку виходить чудове зображення. Їм можна прикрасити будь-яку святкову листівку.

VN:F [1.9.22_1171]