Як намалювати новорічну листівку

Всім відомо – Новий рік-найулюбленіше свято. Дорослі і діти чекають на Новий рік, вони вірять у казку, сподіваючись, що всі бажання виконуватися. На Новий рік є звичай, покласти подарунки один одному під ялинку. Подарунків чекають всі без винятку, і діти і дорослі. Якщо подумати, то подарунок можна зробити і самому. Це, може бути, будь-яка виріб або листівка. Сьогодні ми навчимо вас, як намалювати новорічну листівку простим олівцем. Зробити це буде легко. Тому що ми все розповімо поетапно.

Дід Мороз і Снігуронька, листівка олівцем

Найважливіші персонажі у Новий рік ― це Дід Мороз зі своєю онукою Снігуронькою. У Діда Мороза є великий мішок, в якому знаходяться подарунки. Щоб отримати подарунок, діти співають пісні, розповідають вірші. Снігуронька розважали дітвору хороводами, загадками та веселими конкурсами. Отже, починаємо малювати нашу новорічну листівку!

Перший етап

Як намалювати новорічну листівку

Необхідно намалювати на нашій заготівлі листівки початкові лінії фігури Снігуроньки. Малюємо коло, це буде голова. Проводимо в ньому лінію на рівні очей. Зверху над колом малюємо трикутник ― корону. Від корони, робимо вниз нерівну лінію ― косу. Від голови в сторони малюємо лінії плечей, рук і шуби.

Другий етап

Як намалювати новорічну листівку

Зараз почнемо малювати Діда Мороза. Знову малюємо коло ― голову. Також креслимо лінію очей. Вгорі кола малюємо шапку. Внизу кола ― бороду. Під бородою креслимо лінії вниз для шуби, і у сторони рук.

Третій етап

Як намалювати новорічну листівку

Починаємо малювати пишні вуса Діда Мороза. Під вусами креслимо рот. Також робимо щоки і особа Снігуроньці.

Четвертий етап

Як намалювати новорічну листівку

Необхідно перетворити шапку Діда Мороза. Для цього малюємо хутряну обідок і верх. А внучці потрібно зробити головний убір з загостреним верхом. І прикрасити зимовим малюнком.

П’ятий етап

Як намалювати новорічну листівку

Зараз намалюємо волосся і бороду Діда Морозу. Снігуроньці, кіску з бантиком, що лежить на шубці.

Шостий етап

Як намалювати новорічну листівку

Тепер потрібно намалювати хутро на шубах. У Снігуроньки ще й комір. Креслимо пояс на шубі у дідуся. У внучки на шубці, зимові візерунки, гудзики, малюємо чобітки. Також ми їй домальовували рукава з хутром і ручки в рукавицях.

Сьомий етап

Як намалювати новорічну листівку

Після робимо ручки дідусеві, піднімаємо одну, а другу згинаємо і домальовували мішок з подарунками. Також зараз можна намалювати і риси обличчя у двох персонажів, а так само приберемо всі зайві контури. Ну ось наша листівка намальована олівцем вже готова.

Новорічна листівка, намальована фарбами

Як намалювати новорічну листівку

Намалювати своїми руками і розфарбувати листівку легко і просто. Повторюємо все, що було описано у рисунку олівцем, і в кінці розфарбовуємо фарбами. Наприклад, шапку і шубу дідусеві робимо червоної, шубу Снігуроньки синьою. Хутро має бути білим у двох персонажів. Волосся Снігуроньки окрасим в жовтий колір, а бороду дідуся зробимо сивий.

Відео майстер клас з малювання фарбами листівки

Новорічна листівка, малюнок гуашшю

Зараз ми вам розповімо, як малювати гуашшю новорічну ніч з ялинкою в снігу. Малюнок простий, зможе і дитина намалювати таку листівку.

Перший етап

Спочатку необхідно на папері зробити синій фон з допомогою гуаші. При цьому пустити в справу потрібно кілька різних тонів. Білою гуашшю зробіть контури ялинки.

Як намалювати новорічну листівку

Другий етап

Продовжуємо використовувати білу гуаш для нашої листівки. З її допомогою робимо білі гілки. Якщо щось не вийшло, то можна все виправити, зафарбувавши помилку під колір фону. Біля підніжжя ялинки, робимо невеликі білі цятки, це буде сніг.

Третій етап

Можна прикрасити нашу ялинку, щоб вона стала орнаментом. Але ми цього робити не будемо. Наша ялинка і так хороша. Намалюємо далеко маленькі будиночки. У вікнах жовтої точечкой покажемо запалений світло. За будиночками невеликі ялинки теж синьою тушшю з більш світлим відтінком. На небі яскраві зірочки. Для них використовуємо гуаш білого кольору і наша новорічна листівка готова.

Відео урок з малювання новорічної листівки гуашшю

Вийшла гарна листівка, яку можна кому-небудь подарувати.

VN:F [1.9.22_1171]