Як намалювати новорічні годинник олівцем поетапно

На багатьох новорічних листівках зображені красиві годинник. Це невипадково, адже наступ свята у всіх асоціюється саме з цим декоративним елементом. Тому буде дуже добре, якщо зробити їх своїми руками у вигляді виробів і аплікацій. Але спочатку потрібно дізнатися, як намалювати новорічні годинник, адже зробити їх можна різними способами.

Приклад №1

Як намалювати новорічні годинник олівцем поетапно

Спочатку можна спробувати найпростіший спосіб. Для цього слід накреслити коло за допомогою циркуля. Потім на них потрібно намалювати акуратні цифри. На їх поверхні бажано створити новорічний малюнок. Красиво буде виглядати Дід Мороз, що сидить на місяці.

Коли все готово, цифри бажано прикрасити одним кольором, а поверхня – іншими. Чудові новорічні годинник готові. Малюнок можна вирізати або ж залишити в такому вигляді.

Приклад №2

Як намалювати новорічні годинник олівцем поетапно

За іншим способом можна створити новорічні годинник з зозулею. Раніше такий елемент був у кожному будинку, хоча і зараз зустрічається у деяких. Якщо ж таких немає, то їх легко можна намалювати.

Спочатку слід намалювати невеликий сільський будиночок, на якому розміщується круглий циферблат. Вгорі потрібно змайструвати зозулю і невелике містечко для неї. Після цього свою роботу необхідно прикрасити будь-якими обраними кольорами фарб.

Приклад №3

Як намалювати новорічні годинник олівцем поетапно

За цим способом виходять незвичайні новорічні годинник. Вони схожі на домашні, тільки мають деякі доповнення. Спочатку необхідно намалювати коло, використовуючи циркуль. Потім по краях всій поверхні слід намалювати напівкола. У кожній пелюстці потрібно розмістити цифри, і відокремити їх один від одного.

Після цього необхідно намалювати олівцем стрілочки, які теж можуть бути незвичайної форми. Залишається тільки додати виробу колір, і воно готове. Прикрасити їх можна будь-якими деталями, все залежить від бажання.

Приклад №4

Як намалювати новорічні годинник олівцем поетапно

Створити годинник можна не тільки у вигляді кола, але й у формі квадрата. Прикрасивши їх незвичайною обробкою, вони цілком можуть стати новорічними. В першу чергу потрібно створити рівний квадрат. По краях бажано залишити місце, яке буде полем вироби. Біля нього будуть розміщуватися цифри. Причому вони можуть бути як арабські, так і римськими.

Потім знадобляться стандартні стрілочки. Бажано, щоб вони показували час ближче до дванадцяти. Отриманий малюнок рекомендується прикрасити будь-якими фарбами.

Приклад №5

Як намалювати новорічні годинник олівцем поетапно Як намалювати новорічні годинник олівцем поетапно Як намалювати новорічні годинник олівцем поетапно

З цього майстер-класу можна зробити ще один святковий малюнок, так як навколо них буде розташовуватися новорічний вінок. Спочатку потрібно намалювати круглі годинники, прикрасивши їх стрілками і цифрами. По колу необхідно домалювати вінок їх гілок ялини. Потім для його прикраси потрібні ялинкові іграшки.

Коли малюнок готовий, бажано перетворити його за допомогою фарб різних кольорів. Вийшли святкові години, які можна повісити на стіну. З нього чудово вийде новорічна листівка або плакат. Не менш красивою буде упаковка для подарунків. Можна зробити гарний новорічний будильник.

Відео майстер-клас з малювання годин

Годинники можуть бути зроблені різними способами. Їх прикрашають різними орнаментами і рельєфними фігурами. Красиво будуть виглядати сніжинки, зірки, місяць, ялинка, їх можна вирізати і повісити на стіну або на ялинку. За час роботи слід робити лінії плавними і акуратними. Заняття по створенню годин дуже цікаве, і тому воно відмінно підійде для дітей і дорослих.

VN:F [1.9.22_1171]