Як намалювати дзвіночок олівцем поетапно

Для прикраси кімнати до Нового року своїми руками можна зробити не тільки красиві вироби та аплікації, але і створити прекрасні малюнки. Святкової тематики відповідає зображення Діда Мороза, сніжинок і сніговиків. Чудово виглядають на папері дзвіночки, в основу яких входить кілька кольорів. Але спочатку потрібно ознайомитися, як намалювати дзвіночок, щоб він став справжньою прикрасою кімнати. До речі, такий малюнок відмінно підійде для першого і останнього дзвоника, а також для Різдва.

Приклад №1

Як намалювати дзвіночок олівцем поетапно Як намалювати дзвіночок олівцем поетапно Як намалювати дзвіночок олівцем поетапно

Дуже красиво виглядає малюнок, на якому зображено два дзвоника, пов’язані один з одним бантом. Для початку необхідно намалювати овал, встановити висоту і провести ледве помітну лінію. Після цього потрібно акуратно на цій основі зобразити дзвіночок. Потім потрібно створити язичок і лінію внутрішнього обідка.

Дотримуючись цього принципу, також поетапно варто намалювати другий дзвіночок. В результаті вони обидва повинні бути з’єднані. Нагорі них необхідно намалювати бантик, прибравши внутрішні лінії. Для прикраси у банта треба домалювати стрічки. Вийшло зображення бажано прикрасити фломастерами, олівцями або фарбами. Готовий малюнок виглядає чудово.

Приклад №2

Як намалювати дзвіночок олівцем поетапно

Другий, більш простий, спосіб зображення передбачає малювання олівцем. Точкою необхідно визначити верхню і нижню частину іграшки. Потім слід від верхньої намалювати закруглені лінії до нижньої. Щоб змалювати внутрішню і зовнішню частини, слід зобразити овал і ретельно його обвести.

На поверхні дзвоника можуть бути різні візерунки у вигляді квіточок, метеликів і простих ліній. У цьому питанні все діло у фантазії. Нагорі дзвони бажано намалювати бант, наче він зроблений з стрічки. Потім всі вироби потрібно перетворити фарбами, і тоді вони будуть виглядати ще краще. Красиво будуть виглядати іграшки, намальовані як разом, так і окремо. Їх можна залишити у вигляді малюнка, або ж вирізати і зробити з них гірлянду. Також з них вийде чудовий новорічний вінок.

Ще раджу подивитися цей майстер-клас з малювання дзвоника

Дзвіночки – прекрасні прикраси приміщення до свята. За простим інструкціям створюються дуже просто. Якщо ж кілька разів потренуватися на їх виконання, то з кожним разом вони будуть виходити все краще. Причому як перший, так і другий спосіб досить легкий, і тому він чудово підійде для дітей будь-якого віку.

VN:F [1.9.22_1171]