Як і де зустріти Новий рік 2017 в Білорусії і Мінську – куди піти, новорічні тури

Як і де зустріти Новий рік 2017 в Білорусії і Мінську – куди піти, новорічні тури

Як і де зустріти Новий рік 2017 в Білорусії

Новий рік в Білорусії прийнято святкувати також як і в Росії. Місцеві жителі влаштовують застілля з друзями та рідними, а після того, як куранти ознаменують прихід Нового року, виходять на площі своїх міст, щоб взяти участь у масових гуляннях. У Республіці Білорусь є багато місць, в яких можна побувати під час свят. І в нашій сьогоднішній публікації ми розповімо читачам свої, де зустріти Новий 2017 рік в Білорусії.

Новорічний Мінськ

Особливо гарний у період зимових свят Мінськ. І вирішити питання, де зустріти Новий рік 2017 в Мінську, вирішити дійсно складно, оскільки варіантів чимало. В цей час життя в столиці б’є ключем. На доглянутих вулицях сяють різнокольорові вогні, тисячі людей прямують у магазини за подарунками, а в різних частинах міста красуються вбрані ялинки. Особливо приємно в цей час року прогулятися старовинними вулицями міста, прикрашені святковою ілюмінацією. Бажаючі побачити панораму Мінська можуть піднятися на оглядовий майданчик Національної бібліотеки. Вид на місто звідси просто разючий.

Взимку Мінськ пропонує багато розваг. Можна відправитися на каток, з’їздити на гірськолижні курорти, оглянути визначні пам’ятки. Великим плюсом подорожі в Мінськ є його відносно невелика вартість. Ціни в столиці Білорусії прийнятні, тому бюджет поїздки може бути зовсім невеликим.

Білоруська «Лапландія»

У світі існують кілька резиденцій зимових чарівників. В Європі, щоб побачити самого головного Санта-Клауса, потрібно відправитися в Лапландію, купивши тури на Новий 2017 рік у Фінляндії. У Росії Дід Мороз зустрічає гостей у Великому Устюзі.

Як і де зустріти Новий рік 2017 в Білорусії і Мінську – куди піти, новорічні тури

Резиденція Діда Мороза в Біловезькій пущі

Ще одна садиба повелителя зими перебуває в Білорусії. Розташовується вона в дивовижному по красі місці – у Біловезькій пущі. Саме тут раніше зростала найвища ялинка в світі. Але, на жаль, дерева не вічні, зелена красуня стала висихати, тому її довелося зрубати. Тим не менш, у Біловезькій пущі ще багато стародавніх ялин, яким налічується більше двохсот років.

Серед цієї краси і розкинулося маєток білоруського Діда Мороза. Вирушаючи в садибу взимку, потрібно бути готовими до того, що в цей час року тут буває дуже багато людей.

У резиденції «живуть», напевно, всі відомі герої казок. На вході гостей зустрічають скульптури – дерев’яні лицарі. Потрапивши на територію садиби, готуйтеся загадувати бажання і проводити інші чарівні ритуали, так як багато об’єкти призначені саме для цього.

Головні об’єкти резиденції:

  • Будинок Діда Мороза. Звичайно, головною частиною маєтку, що наче магнітом притягує гостей, є будинок, де живе зимовий чарівник. Він зустрічає дітей та їх батьків на порозі, спілкується і фотографується з гостями.
  • Будинок Снігуроньки. Не тільки у Діда Мороза є свій терем, у його внучки також є окремий будиночок. Потрапити всередину гості не зможуть, але затриматися біля терема все-таки варто. Жінка, яка загляне всередину будинку і побачить своє відображення в дзеркалі Снігуроньки, стане ще прекраснішим, чоловік сильніший, а діти – здоровіше.
  • На галявині «Дванадцять Місяців» можна провести ще один ритуал. Потрібно підійти до скульптурі того місяця, на який припадає день вашого народження, і виголосити своє бажання. Протягом року воно повинно збутися.
  • Інший чарівний об’єкт садиби – дерев’яний міст. Наступаючи на колоди містка потрібно думати про близьких людей і бажати їм щастя.
  • Скарбниця. Тут зібрані всі листи, які діти писали Діду Морозу.
  • Чарівна млин. Тут можна очиститися від усіх поганих вчинків, здійснених за рік. Відвідувач торкається до млина і деякий час згадує про неприємні моменти життя, а млин тим часом перемелює все погане в пил.

У резиденції є багато інших об’єктів і розваг. Тут можна перекусити в Хаті Діда Мороза, покататися на новорічному поїзді, подивитися на подання, пройтися по алеї знаків Східного гороскопу.

Гродно – місто старовинних будівель

Якщо ви ще не вирішили, де зустріти Новий рік 2017 в Білорусії, розгляньте такий варіант, як Гродно. Туристи вважають його одним з найкрасивіших міст Білорусії. Тут височіють старовинні будови і величні храми. Насамперед людині, що опинилася в Гродно, можна порадити подивитися замки – Старий і Новий. Старий замок був заснований ще в XI столітті і виконував у ті часи функцію оборонної споруди. Неодноразово руйнувався і знову відбудовувався, змінюючи зовнішність. Сьогодні відвідувачі можуть побачити палац, вцілілі фрагменти оборонних стін, міст та інші об’єкти. Поруч із спорудою знаходиться Новий замок, побудований в XIII столітті. Палац був літньою резиденцією родини польського короля і великого князя литовського Августа III.

Як і де зустріти Новий рік 2017 в Білорусії і Мінську – куди піти, новорічні тури

Новий замок у Гродно

В обов’язкову програму туристів, що вибрали новорічні тури 2017 року в Білорусію, також включена Борисоглібська Коложская церква. Споруду було створено ще в часи Древньої Русі і збереглося до наших днів. Церква є пам’яткою архітектури. Спочатку споруда являла собою готичний королівський палац, який пізніше був перероблений в замок у стилі ренесанс.

Ще одна гордість Білорусі – чудовий костел Святого Франциска Ксаверія — також знаходиться в Гродно. Крім унікальних будівель, в цьому місті розташований красивий парк Жилибера – це тихе, спокійне місце, де можна відпочити після огляду визначних пам’яток.

Стародавнє місто Заславль

Продовжуючи про те, куди піти на Новий рік 2017 в Білорусі, не можна випустити з уваги місто Заславль. Це стародавнє місто, яке не залишить байдужим жодного мандрівника – це Заславль. Він знаходиться всього в 12 кілометрах від Мінська. Головний об’єкт міста – історико-культурний музей-заповідник, під охороною якого знаходяться історичні пам’ятники і предмети старовини.

Взимку гостей Заславля чекає не тільки знайомство з історією Білорусії. Вони також можуть взяти участь у театралізованій виставі «Різдвяні колядки». Гостей свята зустрічає Пані Зося. Мандрівників чекають частування, пісні, танці та інші різдвяні розваги.

Великі замки Білорусі

Обмірковуючи питання, як і де зустріти Новий рік 2017 в Білорусії, не забудьте про замки цієї країни. Перебуваючи в Білорусії, туристи обов’язково прагнуть відвідати Мирський замок. Це одна з головних визначних пам’яток Республіки, побудована в XVI столітті. До палацу, виконаного в готичному стилі, примикає мальовничий парк, італійський сад, також поруч знаходиться ставок та каплиця. Унікальний замок входить в Список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Як і де зустріти Новий рік 2017 в Білорусії і Мінську – куди піти, новорічні тури

Несвіжський палацово-замковий комплекс

Не менш привабливим для туристів Несвіжський палацово-замковий комплекс. Він вважається найкрасивішим в Білорусії. Замок височіє на тлі чудового парку з озерами і тінистими алеями.

На новорічні свята в Білорусії знайдуться розваги для всіх. Любителі історії зможуть досліджувати старовинні міста, а тих, хто відчуває себе комфортніше в мегаполісах, зустріне сучасний, демократичний Мінськ.

На завершення рекомендуємо також дізнатися, як зустріти Новий 2017 рік в Криму. Бажаємо вам веселого Нового року, щастя, любові і успіху у всіх справах!