Характеристика року Вогняної Мавпи 2016

Китайський календар кожному році у циклі з дванадцяти років присвоїв свого покровителя, змінюється тільки визначає колір. І як би ми не ставилися до пророкувань астрологів, кожен з нас все-таки обов’язково прочитає — що ж готує йому майбутній рік, так хочеться сподіватися на краще.

Рівномірної ходою йде Дерев’яна Коза, спокійною задумливою повільною Козі на зміну йде імпульсивна, хитра і дуже наполеглива Мавпа. Якщо попередній рік був застійним і не обіцяв перемог у справах, то Вогняна Мавпа все переверне, у неї вистачить пустощів і сили, повернути впевненість у собі. Це буде рік перемог, рік досягнень і рік удач.

Що обіцяє всім нам майбутній рік

Характеристика року Вогняної Мавпи 2016У майбутньому році дуже багато хто з нас візьмуть доленосні рішення, це буде дуже насичений рік нових зустрічей, нових знайомств. Практично всім знакам Зодіаку не варто боятися таких кардинальних змін у житті. Як кажуть астрологи — рік Мавпи 2016 характеризується змінами у всьому, що вас оточує. Причому розумна і весела Мавпа нікому не збирається приносити неприємності, вона буде жартувати до місця, озоровать по мірі сил, але не грубити.

Невеликий нюанс — в майбутньому році зросте кількість шахраїв: великих і дрібних, але так як астрологи вас вже попередили, то можете не хвилюватися.

Майбутній рік — час для пригод і подорожей, обов’язково заплануйте для себе щось оригінальне. Всім, без винятку варто почати щось нове — рік обіцяє удачу тим, хто не буде відсиджуватися на місці, а пуститися в пригоди. Під час подорожей намагайтеся розширити коло знайомств, навіть скороминуща зустріч принесе удачу.

Ще раз про кохання

Дерев’яна Коза ще не повністю скинула свої чари. Тому рік розпочнеться з дрібних сварок, особливо подратує нерви початок року у людей, що народилися під знаками Терезів, Рака, Стрільця і Козерога.

Далі весна — час пробудження природи і щирих почуттів, ось тут-то Мавпа розщедрилася і подарує Дівам, Левам і Рибам справжню любов. Весна плавно перетече в літо — як не проводити романтичні побачення під місяцем і не насолоджуватися приємними зустрічами, навіть дрібні незлагоди в цей час забудуться. Вас чекає чудове літо.

Осінь, яскрава, тепла — вона може принести розчарування в ті сім’ї, в яких подружжя схильні до зрад. Будьте обережні, це дуже підступне і непевний час. Єдина втіха — восени вирішаться багато фінансові проблеми.

Пару слів про бізнес і фінанси

Характеристика року Вогняної Мавпи 2016Вогняна Мавпа дуже активне істота, вона допоможе досить швидко налагодити нові зв’язки і знайти фінансові вливання. Якщо ви готові разом з Мавпою швидко приймати рішення і не сидіти на місці — успіх вам гарантований. Як стверджують астрологи — рік Вогняної Мавпи 2016 характеризується згуртованістю робочих колективів. Будуть прийматися доленосні рішення, які приведуть до найбільш непередбачуваних висот — головне, не боятися ризикнути.

Інтригани і злостивці в цей рік не знайдуть покровителя — Вогняна Мавпа їм не співчуває.

Трохи остерігайтеся сумнівних пропозицій у фінансових справах особливо на початку року. З середини літа можливість відмінно заробити з’явиться майже у всіх, якщо вам ще не пощастило — дочекайтеся свого години. І все ж ще раз порада — остерігайтеся шахраїв, діяти в рік хитрою Мавпи вони будуть ще рішучіше.

Самий головний тост за здоров’я

Спробуйте разом з Червоною Мавпою почати нове здорове життя, відкиньте шкідливі звички, постарайтеся при ремісії хвороб відразу ж звертатися до лікарів, тоді вам нічого не буде загрожувати.

Хто народжується у рік Мавпи — йому надається шанс стати знаменитим

Варто лише подивитися список людей, народжених у рік Мавпи, щоб зрозуміти — ви теж можете стати знаменитістю! Будь простіше людина — активний, діяльний зможе досягти будь-яких висот. Ви будете таким же популярним, як Мік Джаггер, талановитим, як Леонардо да Вінчі, прославленим як Девід Копперфілд. Стоїть і перераховувати всіх? Вас чекає успіх, це гарантує вам ваш покровитель — Вогняна Мавпа.

Придивіться до проказницю Мавпі

Будучи активною і пустотливою, Мавпа вражає оточуючих ерудицією, вона вміє відмінно підтримувати розмову, буває щирою. Але іноді їй притаманна і дріб’язковість, вона примхлива, якщо не отримує те, про що розмріялася. Любити себе непогано, але в міру — скажете ви, але Мавпа з вами не погодиться, її примхи повинні виконуватися.

Сидіти на місці і робити монотонну роботу — не для неї, вона любить яскраве життя, зміни. Зверніть увагу — Мавпа не проста, а Вогняна! Що ж слід врахувати у рік Мавпи 2016, характеристика кольору цього року — вогонь, рух. Так що всі астрологи стверджують, що колір року — червоний. Причому в поняття «червоний» вкладено не тільки колір, але і справжнє значення слова — рік буде гарним.

Саме так варто зустрічати покровительку року Вогняну Мавпу — в червоних нарядах, помаранчевих, з переливами жовтого. Мавпа ласунка — вона із задоволенням прийме і коричневий, шоколадний наряд. Важливо надіти на себе багато прикрас — яскравих, блискучих, тільки з натуральних матеріалів.

Подаруйте собі прихід Нового року в такому вбранні — вас неодмінно буде чекати успіх, Вогняна Мавпа оцінить ваше бажання їй сподобатися.

Енергійна непосида принесе успіх

Характеристика року Вогняної Мавпи 2016Протягом усього року ви будете відчувати прилив енергії. Ви будете весь час перебувати у піднесеному настрої, вам захочеться приймати важливі рішення, причому саме в цьому році ви можете сміливо покладатися на інтуїцію, а якщо ви ще й народилися в рік Мавпи, то вам гарантований просто феноменальний успіх.

Будь-яка робота Мавпі приносить величезне задоволення, але все ж вона дуже любить досягати результату швидко, легко захоплюється новими проектами, але якщо відчуває їх недосконалість, також швидко може і закинути будь-яку справу — якщо потрібно довго і наполегливо працювати, тут вам Мавпа не помічник.

Ужитися з людиною, що народилися в рік Мавпи складно — безперервні пошуки чогось нового, швидкість у прийнятті рішень можуть здивувати будь-кого. Але з роками саме такі люди стають найнадійнішою опорою, так що вибачте їм дитячі пустощі — це дуже веселі і вірні партнери.

Читайте також:

» Діти, народжені в рік Мавпи 2016

» Східний гороскоп на 2016 рік

» Як провести Новий рік 2016