Характер і гороскоп дитини, народженої в 2018 році

Характер і гороскоп дитини, народженої в 2018 році

Гороскоп і характер дитини, народженої в 2018 році

Чим будуть відрізнятися малюки, народжені в наступному році? Який відбиток накладе на них символ року Собака, а які риси додадуть знаки Зодіаку по місяцю народження? Тим батькам, які планують поява на світ малюка в 2018-му, відповіді на ці питання дуже важливі.

Плюси і мінуси дітей, народжених у рік Собаки

Так які ж основні особливості характеру дитини, народженої в 2018 році? Основні переваги, і деякі проблемні риси особистості він успадкує від символу року.

Це будуть діти жваві, пустотливі, але люблячі батьків і досить згідливі. З них виростають «пташенята», дуже віддані сімейного гнізда. Навіть вийшовши у доросле життя з її численними турботами, маючи свою солідну сім’ю, вони ніколи не забудуть про проблеми батьків, допоможуть в потрібний момент.

Це вірні друзі і турботливі колеги, віддані другі половини в сім’ї. Оптимісти і миротворці, люди, здебільшого, стримані і врівноважені. Вони здаються наївними і абсолютно нешкідливими, але сильний внутрішній стрижень не дає їм пройти повз несправедливість.

Але є і деякі риси характеру дитини, народженої в 2018 році, що батькам треба враховувати. Вони дуже чутливі до образ. Можуть не показати, що їм важко, замкнутися. Але несправедливість їх дуже ранить.

Вони допитливі, часто досягають успіху і в школі, і у вузівському навчанні. У професії досягають багато чого, але в лідери не рвуться, рідко займають «командні» посади за потреби: швидше за необхідності.
Практичність цього знака іноді переростає в скнарість, але найчастіше допомагає родині залишатися на плаву і в найскладніші часи.

Гороскоп в деталях

А тепер докладніше про те, що говорить нам гороскоп дитини, народженої в 2018 році. Звертаємо увагу, що по кожному знаку ми робимо «поправку» на рік народження, на вплив визначає символу – Собаки.
Овен, та ще й народжений у рік Собаки, це максимум цілеспрямованості, навіть природного впертості. Вони старанні, допитливі, усвідомлюють, чого хочуть. До оточуючими зазвичай коректні, але бувають і запальними, якщо зустрічаються з обманом і духовної непорядністю. Буває занадто довірливий, з-за чого часто страждає.

Телець – втілення толерантності, дружелюбності, іноді навіть надлишкового пацифізму. На нього можна покластися і в справах, і в дружбі. Впорається там, де інші опустять руки. Зірок з неба зазвичай не вистачає, але наздоганяє і переганяє улюбленців Долі, включаючи вроджене чарівність і працьовитість. Відповідальний, надійний, не схильний до рефлексії.

Близнюки відрізняються тактовністю, добросердечностью, вміють бути уважними, з співчуттям ставляться до проблем оточуючих. Часто приховано або навіть свідомо прагнуть до досконалості, ставлять завищені цілі, а не взявши чергову висоту, можуть зламатися. Допомагає їм впоратися зі стресами спілкування з природою і друзями, читання.

Рак, як правило, дуже чутливий і відвертий. Здатний на вчинки, але іноді надмірна відкритість робить його мішенню для недоброзичливців. Батькам доводиться чимало попрацювати, щоб навчити Раків-Собак елементарної обачності. Хоча вони досить сугестивності, що інколи теж звертається в проблему. Але якщо поруч буде «їхня людина», доб’ються в житті багато чого.

Лев. Гороскоп дитини, народженої в 2018 році під цим царственим знаком, буде особливо щасливим. Тут відбудеться накладення позитивних якостей того й іншого символу, вийде, швидше за все, явище енергетичного резонансу. Дитина буде щасливим, йому багато чого стане даватися легко, він полюбить бвть в центрі уваги. Головне, щоб Лев не вирішив, що так буде завжди, не став ледачим і зарозумілим. Таке побоювання існує.

Діва являє собою симбіоз природної мудрості і передбачливості. Вона рідко потрапляє в халепу, все намагається прораховувати, продумувати. Багатьом Діви здаються нудними і навіть нудними, особливо з віком, коли подібні риси і справді проявляються. Зате вони не підведуть, не зрадять, гранично дбайливо відносяться до членів сім’ї.

Ваги. Природжені дипломати, які завжди і в усьому намагаються шукати золоту середину, всі мирити, всім допомагати. Характер у них зазвичай м’який, навіть занадто. Від цього бувають нерішучими, що заважає їм досягати успіху в творчих професіях. Зате вони незамінні трудівники в більш «земних» спеціальностях, часто активні і рухливі до глибокої старості.

Скорпіон – знак суперечливий, емоційний, неоднозначний. Ростуть неспокійними непосидами, іноді допускають спалахи гніву, невмотивованої агресії. Якщо цю енергію спрямувати у потрібне русло, можуть проявляти неабиякі творчі здібності. Скорпіони, народжені в рік Собаки, трохи м’якше за характером, ніж з’явилися на світ під іншими символами.

Стрілець. Цьому знаку притаманні енергійність, націленість на результат, це дуже діяльні натури, яку би шлях вони не обрали. Допитливі і кмітливі, справедливі і дипломатичні. Рідко йдуть на конфлікт, але бувають і вперті, якщо зустрічають явне нерозуміння, навіть з боку батьків. Це активні громадські діячі, люди, здатні постояти за інтереси інших.

Козеріг року Собаки наполегливий, уважний до дрібниць, інколи надмірно педантичний. Якщо за щось береться, то його можна не контролювати – зробить, доб’ється, подолає всі перешкоди. З-за цієї упертости і прагнення зробити все, як треба, часто приходить до проблем зі здоров’ям ще під цілком працездатному віці. Його треба вчити дозувати навантаження і берегти енергію.

Водолій, що з’явився на світ у рік Собаки, порадує батьків і всіх оточуючих своєю тямущість. Водолії досить амбітні, що не заважає їм бути хорошими друзями і вірними супутниками в сім’ї. Домовиті, хазяйновиті, люблять копатися в землі. На роботі часто лідери колективу, і не тільки формальні. Їм довіряють, на них покладаються, і не дарма.

Риби – знак сумнівається, шукає, багато досить довго не визначаються професії. Коли все ж вибір зроблено, можуть досягти у своїй справі значних висот. Не терплять тиску, можуть надмірно емоційно реагувати навіть на легку критику. Довго не сидять на одному місці. Зате душевні, чуйні, їм довіряють серцеві таємниці навіть малознайомі люди.