Вуаль: фільм 2016 року

У 2016 році на широкі екрани виходить фільм американського режисера Філа Джоану «Вуаль». 19 січня кінопрем’єра вийшла у світовий прокат. Фільм «Вуаль» 2016 року належить до категорії американських фільмів жахів. Шанувальникам цього жанру він рекомендується до перегляду.

Сюжет

Сюжет фільму заснований на масове самогубство сектантів «Небесної вуалі» в США в далекому 1987 році. Люди, що входили в секту, вірили в перевтілення душі померлого людини. Сценарист фільму Роберт Бен Гарант зробив хід козирним тузом і розповів історію про резонансну масове самогубство людей в США. Але в подіях, які мали місце в реальному житті, мова йшла про божевільного «Храму народів» в містечку Джойстаун. Збігів як мінімум сім: рік трагедії, ім’я головного героя і його манери одягатися.

Ідея фільму «Вуаль» 2016 року випуску загадкова і сподобається багатьом. Вона здатна з перших хвилин захопити глядача за собою так, що він забуде про час і місце, в якому знаходиться.

Інтерес глядачів сценаристи та режисер утримують способом монтування кінофільму. В ньому тісно переплітаються документальна хроніка і художній вимисел. Дві паралельні тимчасові лінії захоплюють за собою в події минулих днів.

У фільмі детально описуються погляди головного героя і його методика для досягнення поставленої мети. Він вірить в еволюцію душі і володіє сильним даром переконання, що й зацікавило його поплічників.

Вуаль: фільм 2016 року

Акторський склад

Акторська гра заслуговує окремих коментарів. Актори фільму «Вуаль» 2016 року підібрані правильно, їх гра повністю передає всі психологічне напруження, яке має панувати під час перегляду кінострічки.

Можна виділити трьох безсумнівних зірок:

  • Джессіка Альба;
  • Лілі Рейб;
  • Томас Джейн.

Популярна американська акторка Джессіка Альба стала зіркою кінострічки. Видно, що сюжет її захопив, і вона з більшим інтересом віддалася роботі. Лілі Рейб відома багатьом по серіалу жанру хоррор «Американська історія жахів». Її гра трохи засмучує глядача, вираз обличчя завжди напружений і трохи кам’яне.

Розбавляє жіночу компанію привабливий і харизматичний актор Томас Джейн. Цей фільм можна сміливо назвати новим етапом в його кар’єрі. Образ головного героя йому дуже йде. Режисери і сценаристи попрацювали відмінно. Джим не просто фанатик, а всім своїм зовнішнім виглядом нагадує популярну рок-зірку, у якій величезна кількість фанатів. Саме вони здатні сліпо йти за своїм кумиром і готові заради нього на все. Навіть смерть.

Вуаль: фільм 2016 року

Висновок

Шикарна кінцівка не залишить байдужим жодного людини. Такий захоплюючий фінал забезпечить глядачеві максимум задоволення від перегляду.

Захоплююча і захоплююча історія, що оповідає про привидів минулих років, ожилих в наші дні, перетворює фільм в стоїть трилер, рекомендований до перегляду. Режисер і сценаристи використовували всі можливі методи для того, щоб створити справжній шедевр. Їх бажання втілилося в реальність.

Творчий талант всієї знімальної групи і акторського складу пішов на користь кінострічці, яка займе гідне місце в списку популярних американських трилерів. Історія, заснована на реальних подіях – ключ до успіху і захоплюючою кінострічці.

Подивіться трейлер фільму «Вуаль» 2016 року, і ви переконаєтеся: він вартий того, щоб приділити йому трохи часу. Фільм знятий в незвичній для нашого глядача темній колірній гамі. Переважають сірі відтінки. І це не дивно, адже більшу частину фільму людина бачить справжні документальні хроніки, якими зацікавилися журналісти в ході розслідування цього жахливого злочину.

Читайте також:

» Лялька: фільм жахів 2016 року

» Відьма: фільм 2016 року

» Номінанти на премію Оскар 2016: список