Всі свята в лютому 2016 року в Росії. Календар свят

Всі свята в лютому 2016 року в Росії. Календар свят

Свята у лютому 2016 року в Росії

Офіційних свят в лютому дуже мало. Тим не менш, існують міжнародні червоні дні календаря, про яких російські жителі не забувають. Всі свята в лютому 2016 року в Росії перерахувати складно, тому торкнемося найбільш цікаві.

«Науковий» день 8 лютого почали святкувати в 1999 р., коли Б. Єльцин звернув увагу на те, що вчені не мають свого професійного свята. Дату обрали не випадково, що в цей день була заснована Російська академія наук.

Але це не єдине свято для 8 лютого. У 2004 році почесна та відповідальна праця військових топографів знайшов свою нагороду у вигляді професійно свята. Ці люди зробили великий внесок у безпеку країни і її розвиток, тому їх нагородили почесним вдень в останньому зимовому місяці.

День всіх закоханих – 14 лютого. День Святого Валентина оберігає другі половинки. Це свято не може існувати без м’яких іграшок, сердечок і зізнань у коханні. Не всім відомо, що День Святого Валентина є одним з найдавніших свят. І хоч в нашу країну він прийшов відносно недавно — вже встиг полюбитися кожному, навіть тому, у кого поки що немає другої половинки.

Щоб віддати шану рідній мові, ЮНЕСКО заснувало 21 лютого міжнародний свято рідної мови. В цей день по всій країні проходять тематичні олімпіади та лекції. А в школах готують цілі лінійки з нагоди цього торжества. Діти пишуть твори по російській мові і декламують вірші великих російських поетів.

22 лютого 2016 року для всього світу день пам’яті і взаємної підтримки. В цю пам’ятну дату віддають данину шани і скорботи жертвам злочинності. Створений такий день для громадськості, яка іноді не розуміє всієї серйозності ситуації у світі ситуації.

По всій країні 22 лютого проводять відкриті уроки та лекції, походи по пам’ятним місцям, де траплялися теракти або були бойові дії. Зовсім недавно Росія перейняла від європейських країн рух «Допомога постраждалим від насильства», а також “гарячу лінію” для жертв насильства і злочинності. Цей день дуже значущий з точки зору просвітництва суспільства.

А ось перший і єдиний офіційний святковий вихідний день цього місяця – 23 лютого. Один з дуже шанованих свят у Росії – День захисника Вітчизни. У цей день прийнято приносити квіти до могил бійців Другої Світової війни, вітати ветеранів та дарувати подарунки своїм коханим чоловікам.

25 лютого є релігійним святковим днем. Свято присвячене «Іверської ікони Божої матері». Це ікона із зображенням Божої Матері з немовлям Ісусом на руках. Вважається, що вона здатна творити диво, допомагати у вирішенні проблем, а також надавати допомогу у підтримці здоров’я.

У православній церкві дане зображення вважається величезним надбанням, на яке моляться мільйони людей щодня.

Захист полярних ведмедів віддали цілий день 27 лютого. Це міжнародний екологічний свято, яке змушує замислитися над проблемою збереження життя цих красивих тварин. Свято з’явилося за допомогою і завдяки організації PBI. Людям по всьому світу показують наукові фільми про ведмедів та їх умов існування на сьогоднішній день.

Крім одного офіційного дня, лютий насичений давніми релігійними і недавніми міжнародними святкуваннями. Кожен такий день несе в собі повагу до значимої професії, певної дати чи події, завдяки яким Російська держава утворювалася і процвітало. І якщо повивчати календар свят на лютий 2016 року, то там можна знайти ще багато цікавих дат, і не тільки для Росії.

На завершення рекомендуємо вивчити календар свят 2016 року. Він розміщений тут. Завдяки йому ви будете в курсі наближаються свят протягом усього року.