Всі свята в квітні 2016 року в Росії. Календар свят

У попередній статті ми писали про те, що квітень 2016 року, не сильно порадує великою кількістю вихідних та святкових днів, на відміну від того ж травня місяця, але що стосується свят, то в цьому місяці, їх буде дуже багато. Практично щодня, в Росії, будуть відзначатися державні та міжнародні, професійні, а також різні церковні (православні) свята у квітні 2016 року, які ми розмістили в т. н календар свят на квітень 2016 р.

Серед церковних свят, найважливішими в квітні цього року, будуть наступні свята: Благовіщення Пресвятої Богородиці, Католицька Пасха, Лазарева субота, Вербну Неділю, Чистий четвер, дати яких Ви зможете знайти в таблиці нижче, або ж відкривши церковний календар на 2016 рік (по місяцях). Варто відзначити, що почався ще в березні – Великий піст 2016, триватиме до кінця квітня, безпосередньо до православної Пасхи (1 травня), а це означає, що багатьом православним віруючим, в цей період, доведеться дотримуватися особливої пісної дієти (див. календар харчування по днях Великого посту 2016).

У квітні 2016 р., крім православних свят, в Росії, також будуть відзначатися і різні професійні свята, приміром, свої професійні тренери. дні відзначать представники таких професій: геологи, працівники слідчих органів, секретарі, фахівці з радіоелектронних. боротьбі, співробітники військкоматів, ТОП-менеджери, головбухи, пожежники та ін

Таким чином, календар свят на квітень 2016 року (в т. ч церковних, державних, міжнародних та професійних) буде мати наступний вигляд:

Всі свята в квітні 2016 року в Росії. Календар свят

Незважаючи навіть на те, що другий весняний місяць пройде без великого кол-ва вихідних днів, все одно, свята в Росії в квітні 2016 р. – прекрасна можливість відпочити, відсвяткувати і відволіктися від робочих буднів. Бажаємо Вам удачі та гарного настрою.